Vai protat būt kopā ar īstu vīrieti?

Vai protat būt kopā ar īstu vīrieti?

Lūk, kas ir jāzin, ja vēlaties, lai vīrietis uzņemas atbildību.

Jūs žēlojaties, ka nav vīrieša. Bet vai jūs protat būt kopā ar tādu vīrieti, par kādu sapņojat?... Ar spēcīgu plecu, vai pat diviem spēcīgiem pleciem. Jo viņš ir īsts varonis nevis mačo, arhetipisks varonis, kurš vienmēr ir aizņemts, kurš nav spējīgs klausīties jūsu asarainās gaudās ilgāk par divām minūtēm. Un ja jūsu attiecībās jūs vienmēr esat līdere, tas ir, ņemt virsroku vadībā, ko jūs vienmēr arī darāt, tad viņš ātri tevi nomainīs uz paklausīgāku „cālīti”, kura paklausīs viņam jebkādā veidā. Un, iespējams, pat mazliet izjutīs bijību pret viņu.

Parasti vienīgais jautājums ir, cik ilgi sieviete pratīs izlikties, lai dabūtu viņu sev. Parasti pretendentēm nav pietiekamas pacietības, un alianse ar vīrieti neizdodas. Ļoti žēl, bet sievietes jau sen ir zaudējušas spēju saņemt patiesu un tīru prieku no savienības ar spēcīgu vīrieti.

Tās sievietes, kuras izvēlas dzīvot ar alkoholiķi, neveiksminieku vai muļķi, jau iepriekš ir pārliecinātas par savu varenumu un vīrieša vājumu, un viekārši meklē tam apstiprinājumu. Tas ir uzticības jautājums vīrietim, kur no paaudzes uz paaudzi ģimenē nav bijusi uzticība. Nelaimīgās laulībās ir dzīvojušas veselas sieviešu dinastijas, kurās ir ierasts vīrieti nosaukt par „idiotu”, „kretīnu”, kā arī par „vīrietīti”. Reti laimīgās ģimenēs, kur ir saglabātas dzimumu lomas, viss balstās tieši uz sievietes uzticību un cieņu pret savu vīrieti.

Tās sievietes, kuras precas ar spēcīgu vīrieti, cerot viņu mainīt, lauzt un pakļaut (nu ar mani kopā esot, viņš apkārt neskraidīs), it kā ar to vēl būtu par maz, sievietes pašas sev ir liegušas – galveno sieviešu prieku – paklausīt. Varu iedomāties, cik daudz sieviešu, dotajā brīdī, novīpsnā – es un paklausīt, kā tad!....

Un tomēr. Spēja paklausīt vīrietim un spējai būt atkarīgai no viņa – mums, sievietēm, ir ieprogramēts jau no dabas.

Sieviete esot stāvoklī, ir bezpalīdzīga, ja viņa šajā laikā iesprings un pastāvēs uz savu, viņa var piedzīvot abortu. Pastāvēt uz savu un izraisīt „ugungrēku” ģimenē, nav dabiska uzvedība sievietei, bet tas,ka sieviete ir spējīga uz visu, tas ir viņas drošībai nepieciešamības gadījumā.

Šodien mēs neatdzīstam vīriešu tiesības uz vadību, tostarp tiesības izlemt, kā un kas būs mūsu savienībā. Mēs pat neatdzīstam viņu tiesības izvēlēties. Jebkurā gadījumā – visam jābūt pēc mana prāta, neatlaidīgi vēlas, norādot ar pirkstu un saspiežot lūpas nopietnā sejas izteiksmē.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!