Kāds vīrietis neizturēja un publiskoja asu vēstuli visām vientuļajām māmiņām, kuras sūdzas par bērna tēvu

Kāds vīrietis neizturēja un publiskoja asu vēstuli visām vientuļajām māmiņām, kuras sūdzas par bērna tēvu

Daudzas vientuļās mātes paliekot vienas ar bērnu sāk čīkstēt par bērna tēvu, taču šis vīrietis nolēma pateikt visu skaidri un gaiši šīm čīkstulēm. Kāds vīrietis sociālājā vietnē redzot kā vientuļās mātes izsakās par sava bērna tēviem, kuri pameta viņas, neizturēja un publicēja asu komentāru. Skarbi, bet toties ļoti skaidri un saprotami.

Lūk, ko vīrietis liek visām vientuļajām čīkstulēm izlasīt:

Lūk, lasu komentārus un domāju... Meitenes, pietiek čīkstēt par to, ka visi vīrieši ir slikti un ka neaudzina bērnus! Ir jādomā ar galvu, kad liecies ar viņu gultā un vēlāk nejauši uzrodas bērns. Mums visas meitenes tik svētas, tik tīras, bet bērns nejauši uzradies? Labu tēvu ir pilns... Diemžēl ne katra meitene ir spējīga dzīvot ar normālu vīrieti pie sāniem, kurš viņu vienmēr atbalstīs (viņš taču nebūs interesants). Kad puisis aizbēg no jums, jūs pataisat viņu vainīgu, bet vai tu esi labāka? Manam draugam saucamā ”labā māte” tā nesa ārā smadzenes, ka viņš labāk maksāja alimentus, bet tikai lai šī ”meitene-eņģelis” liktu viņu mierā. Meitenēm gan šī māte stāsta, ka viņš viņu pametis vienu ar bērnu un viņš ir tik slikts, ka tā izdarīja, bet vai tu mīļā, par sevi padomā? Ar ko tu esi labāka? Tu tiešām domā, ka viņš pameta tevi tikai bērna dēļ? Atver acis! Izdarat secinājumus! Riebjās lasīt un pat dzirdēt, ka sievietes sevi uztaisa par eņģelīšiem. Ko gan tu līdi ar šādu kretīnu, stulbeni gultā?!”

Vīrietim pie šāda skaļa paziņojuma bijuši daudzi komentāri. Daudzi piekrita viņa teiktajam, jo retais ir uzdrošinājies pateikt visu skarbo patiesību skaļi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!