Ko mums vēsta uz ceļa atrasta naudas zīme? Kas mums būtu jāzin.

Ko mums vēsta uz ceļa atrasta naudas zīme?  Kas mums būtu jāzin.

Vairums cilvēku, atrodot uz ielas naudu, to paceļ un pat neaizdomājas par šo atradumu. Viņi vienkārši priecājas par to un turpina savu ceļu. Daži šo nejaušo naudas iegūšanu saista ar veiksmi un spēju atrasties vajadzīgajā vietā un laikā.

Tomēr ezotēriķi un numerologi ir pārliecināti, ka ar sagadīšanos šeit nav nekāda sakara. Zemē atrasta nauda ir viens no Visuma uzmanības apliecinājumiem cilvēkam, tā vēstījums. Aiz negaidītās veiksmes slēpjas garīga doma.

Visums rūpējas par mums

Visums pastāvīgi cenšas nodrošināt mums materiālo labklājību nodarbinātības procesā. Taču reizēm tas sūta arī konkrētākus, jūtamākus signālus, un viena no to formām ir nejauša monetizācija.

Piemēram, ja pilnīgā bezizejas situācijā jūs uz ielas nejauši atrodiet jebkura nomināla banknoti, tā ir augstāko spēku enerģētiskās izpausmes pazīme. Protams, nauda nav pats galvenais, bet tās vērtību nevar noliegt.

Maģiskais skaitlis “10”

Bez visa pārējā nozīme ir arī tam, kādi cipari ir redzami uz jūsu atrastās banknotes. Ja, piemēram, uz tās ir skaitlis “10”, tad tas nozīmē sekojošo: numeroloģijā desmitnieks tiek uzskatīts kā labklājības, skaidras apziņas un jaunu atklājumu simbols. Tādējādi, ja jums ir izdevies atrast naudaszīmi ar skaitli “10”, esiet gatavi tam, ka jums nāksies atvērt jaunu lappusi dzīvē. Turklāt jums vajadzēs izrādīt iniciatīvu un nebaidīties no drosmīgas rīcības un darbībām, ar lielu apņēmību ieviest dzīvē savas oriģinālās idejas. Jo tajā jūs varat paļauties uz augstāko spēku atbalstu.

Naudas simbolika

Jau kopš seniem laikiem naudai tika piedēvēta dažāda simboliska nozīme. Bez tās materiālās vērtības un uzdrukātajiem attēliem katrai banknotei ir sava atsevišķa vēsture. Tas ir saistīts ar to, ka cilvēki, lietojot naudu, nodod tai daļiņu sevis un savas enerģijas. Tāpēc vienlaikus ar atradumu tiek nodota arī kāda cilvēka enerģija. Nauda ir arī varas simbols. Jo vairāk tās jums ir, jo jūs atrodaties uz augstāka sociālo kāpņu pakāpiena. Ķīniešu kultūrā nauda ir arī veiksmes simbols. Naudas atrašana liecina par to, ka pavisam drīz atgadīsies notikums, kas nesīs laimi.

Pēc ezotēriķu domām, garīgajā plāksnē nejauša naudas iegūšana liecina par to, ka cilvēks augstākajās sfērās ir novērtēts pēc nopelniem. Tie var būt gari, eņģeļi un pat to mūsu mirušo tuvinieku dvēseles, kuri izvēlējušies tieši šādā veidā sazināties ar mums.

Biežāk cilvēki uz ielas atrod nevis banknotes, bet gan monētas. Pastāv ticējums, ka tādā veidā izpaužas saikne ar mirušo dvēselēm. Jo monētas kalpo daudz ilgāk, nekā papīra nauda.

Garīgās pasaules zīmes var ieņemt dažādu formu, tāpēc nejaušu naudas atrašanu var uzskatīt arī kā sava veida zīmi, kas, to pareizi iztulkojot, var sniegt noderīgu informāciju no augstākajām enerģijām. Un nedomājiet, ka tā ir vienkārša sakritība. Kad nākamreiz jūs savā ceļā atradīsiet monētu vai banknoti, ziniet: tam ir īpašs iemesls.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!