Pateicoties šai ķīniešu shēmai, es uzzināju par savu slimību pirms vizītes pie ārsta! Tas mani izglāba.

Pateicoties šai ķīniešu shēmai, es uzzināju par savu slimību pirms vizītes pie ārsta! Tas mani izglāba.

Saka, ka acis ir dvēseles spogulis. Tāpat kā acis ataino mūsu iekšējo pasauli, tā āda parāda cilvēka stāvokli kopumā. Ķīniešu mediķi uzskata, ka katrs ādas centimetrs ir saistīts ar kādu iekšējo orgānu. Tādējādi, katra pumpa, apsārtums, ādas krāsas izmaiņas var būt kā trauksmes signāls, kuru raida mūsu organisms

Labāk saprast, kura vieta uz mūsu ādas atbild par konkrēto iekšējo orgānu, palīdzēs šī ķīniešu “sejas karte”. Vienkārši jāaplūko sava āda un tu uzzināsi par tā vai cita sava iekšējā orgāna stāvokli. Tiksim skaidrībā, kā to labāk izdarīt.

Iekšējo orgānu slimības.

Izsitumi uz pieres.

Izsitumu parādīšanās iemesls var būt problēmas ar urīnpūsli vai tievo zarnu. Iespējams, esi ēdis pārāk treknu, pārāk daudz cukura vai alkohola. Tas palēnina gremošanu. Šie izsitumi tāpat var liecināt par miega deficītu vai augstu stresa līmeni. Jautāsi, kā uzlabot organisma stāvokli? Atbilde ir vienkārša: vairāk miega, mazāk neveselīgas pārtikas un alkohola.

Vieta starp uzacīm.

Tas ir aknu veselības indikators. Ja tevi uztrauc izsitumi šajā rajonā, tad aknas sauc pēc palīdzības. Visticamāk, tās protestē pret pārāk lielu daudzumu gaļas tavā ēdienkartē. Lai to izlabotu, pietiek ar aknu prasību apmierināšanu – samazināt gaļas patēriņu ikdienas uzturā. Mazāk gaļas, vairāk dārzeņu. Un arī vairāk kustēties nenāktu par ļaunu.

Vieta ap acīm.

Jel kādi izsitumi vai ādas krāsas izmaiņas šajā ādas rajonā var liecināt par problēmām ar nierēm. Šīs problēmas var rasties no pārmērīgas alkohola lietošanas, smēķēšanas vai sliktas asinsrites. Lai uzlabotu veselības stāvokli, vajadzētu pārstāt lietot alkoholu, kafiju un saldinātos dzērienus, aizvietojot to visu ar tīru ūdeni.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!