Viena šī auga lapa var izglābt Jums dzīvību! Tas aug gandrīz katrā dārzā, bet tikai daži zina kā to lietot!

Viena šī auga lapa var izglābt Jums dzīvību! Tas aug gandrīz katrā dārzā, bet tikai daži zina kā to lietot!

Lielākā daļa no mums nezina, ka daba mums visapkārt ir bagāta ar daudziem labumiem mūsu veselībai. Kad, piemēram, tiek minēts termins leikēmija, pirmais, kas nāk prātā, ir ķīmijterapija un zāles.

Saskaņā ar nedaudziem neseniem pētījumiem, pienenes sakne spēj nogalināt 3 leikēmijas veidus, iznīcinot līdz 95 % inficēto šūnu 48 stundu laikā!

Karolīna Hamma, onkologs, padalījās ar kāda padzīvojuša pacienta gadījumu, kurš cieta no mielomonocītās leikēmijas, bet ķīmijterapijas procedūras nesniedza pozitīvus rezultātus. Tad viņam piedāvāja sākt lietot pieneņu saknes tēju, pēc kāda laikā daktere Hamma bija pārsteigta par rezultātiem. Viņa kopējais veselības stāvoklis bija uzlabojies. Šī tēja ietekmē vēža šūnas un like tām pazust 48 stundu laikā, un tajā laikā tā stimulē jaunu, veselu šūnu veidošanos. Pastāv daudzi citi pētījumi, kuri pierāda to faktu, ka pieneņu ekstrakts cīnās ar melanomu, prostatas dziedzera un visu citu veidu vēžiem.

Pieneņu ekstrakts tika izmantots tradicionālajā tautas medicīnā jau gadsimtiem ilgi, lai ārstētu sekojošas veselības problēmas:

Anēmija

Pienenes ir bagātas ar vitamīniem, dzelzi un olbaltumvielām. Vitamīni ir nepieciešami, lai veidotos eritrocīti, kas ir svarīga hemoglobīna sastāvdaļa. Tādā veidā pienene palīdz anēmijas slimniekiem uzlabot savu stāvokli.

Vāji kauli

Būdamas bagātas ar kalciju, kam ir dzīvībai svarīga nozīme kaulu izturībā un augšanā, pienes pasargā tos no vecuma saistītiem bojājumiem. Šos bojājumus var izraisīt brīvie radikāļi, un tas tiek bieži novērots kā kaulu vājums un trauslums.

Diabēts

Pieneņu sula stimulē insulīna izstrādi aizkuņģa dziedzerī. Būdams dabīgs urīndzenošs līdzeklis, pienene izraisa biežāku urinēšanu, kas savukārt palīdz izvadīt papildus cukuru no organisma.

Novērš urīnceļu infekcijas

Pienene novērš urīnceļu infekcijas un urīnpūšļa darbības traucējumus, cistu veidošanos reproduktīvajos orgānos, un problēmas ar nierēm.

Attīra aknas

Augstais vitamīnu saturs pienenēs, attīra aknas un lieka tām pienācīgi darboties. Tajā pašā laikā tās palīdz mūsu gremošanas sistēmai uzturēt pareizu žults plūsmu. Vitamīns C mazina iekaisumu, palīdz uzsūkt minerālvielas un novērš slimību attīstīšanos.

Uzlabo gremošanu

Pienene stimulē apetīti, uzlabo gremošanu un līdzsvaro labās baktērijas zarnās.

Uzlabo ādas stāvokli

Pieneņu piens tiek izmantot ādas saslimšanu ārstēšanā, ko izraisa sēnīšu vai mikrobu infekcijas. Tam piemīt bakteriālas, insekticīdas un fungicīdas īpašības, un tāpēc tas tiek plaši izmantots ekzēmas, niezes un ēdes ārstēšanā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!