Sekojot šiem četriem zelta likumiem, atbrīvosies no pieciem kg nedēļas laikā. Viss slēpjas sāļajās lietās!

Sekojot šiem četriem zelta likumiem, atbrīvosies no pieciem kg nedēļas laikā. Viss slēpjas sāļajās lietās!

Lai notievētu, nevajag darīt pāri savam organismam! Gluži otrādi – pret to vajag attiekties ar mīlestību, gādīgi barot un uzturēt kārtībā gremošanas sistēmu. Tūlīt tu uzzināsi, kādā veidā var veikli atbrīvoties no liekā svara, neciešot nekādas neērtības!
Tev nav jābadojas! Šīs metodes jēga ir organisma attīrīšanā un gremošanas sistēmas normalizēšanā. Rezultātu palīdzēs sasniegt… sāļš ūdens.
Kad pirmo reizi dzirdēju par šo metodi, biju visnotaļ skeptiska. Sāls taču veicina tūsku rašanos. Izrādās, es kļūdījos. Cilvēka organisms ir ārkārtīgi viltīgi veidots un mēs ļoti maz par to zinām.

Zarnu trakta attīrīšana ar sāļa ūdens palīdzību

Lai notievētu, regulāri jādzer sāļš ūdens. Ne ar parasto sāli, bet gan ar jūras sāli. Papildiniet jūras sāls krājumus un gatavojieties zaudēt liekos kilogramus!
Sālim piemīt zarnu traktu attīrošs efekts, tas stimulē gremošanas procesus. Tas ir svarīgi tievēšanas procesā. Jau pēc pāris dienām pamanīsiet – vēders samazinās!

Četri ātras notievēšanas noteikumi

Attīrīšanās ar sāļo ūdeni
Sagatavo sāls šķīdumu: vienu tējkaroti sāls uz vienu litru ūdens. Izdzer 200 ml šķīduma tukšā dūšā pusstundu pirms brokastīm. Tāpat izdzer 200 ml sāls ūdens divas ar pusi stundas pēc brokastīm.
Sālsūdens likums ir dzelžains un tas attiecas uz visām ēdienreizēm! Tas nozīmē, glāze šķīduma pusstundu pirms ēdienreizes un glāze divarpus stundas pēc ēdienreizes. Jā, sālsūdens šķiet nepareizi un mazliet pretīgi, bet efekts… Tūlīt pastāstīšu sīkāk.

Tukšo kaloriju atcelšana
Ēdienreižu laikā neko dzert nedrīkst- ne ūdeni, ne tēju, ne kafiju. Ja tev pēkšņi sakārojās tasi aromātiskas cafe latte, uzskati to par atsevišķu ēdienreizi. Tātad, 30 minūtes pirms un 2,5 stundas pēc – sāls šķīdums.
Pateicoties šim dzeršanas režīmam, tu nevilšus ēdīsi daudz mazāk un nepārēdīsies uz nakti. Izdzertais sālsūdens palīdzēs garšas receptoriem labāk veikt savu darbu, tu sāksi krasāk izjust ēdiena garšu. Pazudīs vēlme pēc saldumiem un kaut kā trekna, gribēsies vairāk augļu un dārzeņu.
Pateicoties izdzertajam sālsūdenim, tu iemācīsies atšķirt izsalkumu no slāpēm. Ļoti bieži mēs ēdam tad, kad patiesībā gribam dzert. Tas viss mūsu nepareizo ēšanas paradumu un piedrazotās gremošanas sistēmas dēļ.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!