Vai protat būt kopā ar īstu vīrieti?

Vai protat būt kopā ar īstu vīrieti?

Bet mūsdienu laikmeta Varone : Sieviete, kas pieņem partnera uzvēli, spēj tai pielāgoties, pat neizprotot viņu. Faktiski musulmaņu uzvedības modelis. Šeit nav runa par harēmu. Vienkārši, kaut vienu vienīgu reizīti paskatieties uz savu vīru ar lielu, neizsakāmu cieņu, klusējot, pat nedaudz baidoties, ka izdarījāt kaut ko ne tā, lai nesadusmotu viņu. Vai jūs baidāties no viņa dusmām? Vai izriešat savas krūtis un kliedzat, kaut vai domās – kā tu uzdrīksties pret mani tā izturēties? Vai jums sagādā prieku nesavtīgi prieku sagādāt viņam? Vai jums negribas vienkārši atslabināties, un piekrist visam, ko viņš piedāvā? Kaut vai tikai vienu dienu?

Vai vēlataies, lai vīrietis uzņemas atbildību? Tad, beidzot, dodiet viņam varu. Ja jūsu vīrietis ir pietiekami spēcīgs, lai šo varu kopā ar atbildību par jums uzņemtos pats, pārtrauciet kašķēties un vienmēr gribēt uzvarēt strīdos. Atslābinieties, meitenes!

Un vēl viena svarīga lieta: ja sieviete jau no bērnības zinās, ka vīrietis ir atbildīgs par savu sievieti un viņu bērniem, un viņu dzīvi, bet pati atbild tikai par to, lai vīrietim būtu labi, dzīvojot šādā ģimenes gaisotnē, strauji samazināsies laulību skaits dzīvojot ar „muļķi”.

Sevišķs lūgums zēnu mammām! – Pārstājiet viņus padarīt par fiziskiem un morāliem invalīdiem! Pārstājiet dēla vietā nest viņa skolas somu! Pārstājiet atvērt viņiem durvis! Pārstājiet apstrīdēt vīra viedokli dēla priekšā! Pretējā gadījumā, mums, meitu mammām, nebūs pie kā izdot savas meitas.

P.S. Un atcerieties, tikai mainot savu prātu – mēs mainām pasauli kopā!

Avots: econet.ru


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!