Patiesa mīlestība mūs atrod arī pēc daudzām sāpīgām kļūdām

Patiesa mīlestība mūs atrod arī pēc daudzām sāpīgām kļūdām

Mēs bieži mēdzam sev jautāt: “Kāpēc neviena no attiecībām neizdodas? Vai ar mani kaut kas nav kārtībā? ”

Liekas, ka kaut kam vienmēr ir jānoiet greizi.

Tomēr lielākajai daļai, ja ne visiem, neveiksmīgu attiecību mēģinājumiem ir iemesls: apgūt sāpīgo mācību, kas novedīs pie patiesākās mīlestības formas, kuru esat pelnījis.

Sāpīgā mīlestība

Atrast mīlestību nav viegli. Tomēr mīlestības uzturēšana ir vēl grūtāka. Patiesās, mīlošās attiecībās ir iesaistīti ļoti daudz faktoru. Tomēr dažus no tiem mēs nevaram kontrolēt. Viens no šiem faktoriem ir laika noteikšana. Pat ļoti aizrautīgu attiecību iznākums ir atkarīgs no tā, vai abas puses atrodas vienā un tajā pašā dzīves periodā. Tajā pašā laikā.

Jūs, visticamāk, uzminējāt (no personīgās pieredzes vai kā citādi), ka tas nenotiek ar katru cilvēku, kuru esat mīlējis savā dzīvē.

Turklāt tas notiek tikai vienu reizi (vai maksimāli divas reizes) uz vienas vai vairāku sāpīgu attiecību rēķina. Varbūt, kamēr jūs to lasāt, sākat atcerēties par šādām pagātnes attiecībām, kuras vienā vai otrā veidā ir veidojušās uz rētām.

Atceraties, kā jūs nenogurstoši centāties panākt, lai attiecības turpinātos, kamēr ilgtermiņā nekas īsti nemainījās? Jums vienkārši nebija lemts būt kopā ar šo cilvēku, bet jūs to nevēlējāties pieņemt. Neviens no mums nevēlas pieņemt šādu lietu. Ir sirdi plosoši saprast, ka persona, kuru jūs tik ļoti mīlat… vienkārši nav paredzēta jums. Pat ja jūs domājat, ka viņš/viņa ir vienīgais, kas tevī iededz tik siltu un spilgtu uguni, jums viņi būtu jāatstāj pagātnē. Kā jau visi nojaušam, šķiršanās ir viena no sāpīgākajiem procesiem dzīvē. Sekos daudzas negulētas naktis un dienas, kuras piepildītas ar sāpēm. Bet tas pāries. Vissvarīgākais – esat guvis mācību.

Dzīves mācība?

Dziedēšana ir ilgs process. Tas nenotiks vienas dienas laikā, taču notiks. Tik sāpīgos pārdzīvojumos ir paslēptas daudzas labvēlīgas dzīves mācības. Pirmkārt, jūs to atzīsiet: varat dziļi mīlēt kādu un laika gaitā atzīt, ka ir pienācis laiks iet prom, jo esat pelnījuši ko labāku.

Kā saka, kļūdas ir neizbēgama dzīves sastāvdaļa. No sāpīgākajiem pārdzīvojumiem mēs mācamies visvairāk. Varbūt mums bija vajadzīga vēl viena dzīves mācība, lai sagatavotos “īstajai” mīlestībai, kura mūs sagaida nākotnē. Iespējams, ka vajadzēja sagraut sirdi, lai tagad zinātu, kas mums patiesībā ir vajadzīgs.

Un ja tu nemācies? Dzīvei ir smieklīgs paradums situāciju atkārtot vairākas reizes, līdz satveriet to, kas nepieciešams, lai augtu. Tātad, ja jūs reizēm jūtat, ka esat iestrēdzis ar kādu velnišķīgā lokā, visticamāk, jūs vēl neesat guvuši mācību.

Bet ko jums šī mācība dod?

Mierīgu, gādīgu un patiesu mīlestību.

Izmantojot visas iepriekšējās sirdssāpes, jūs iegūsiet gudrību un pieredzi, kura ļaus jums atrast patieso mīlestību, kura bija nepieciešama visu šo laiku. Nekādu bezmiega nakšu, nevajadzīgas drāmas, pārpratumu vai grūti aizmirstami strīdi. Kļūdas, kuras pieļāvi un mācības, kuras guvi, ir izveidojušas ceļu pie īstā cilvēka. Tātad, nekad nekas nav veltīgs. Jūsu laiks vai enerģija netika izšķērdēta vai upurēta, kā jūs, iespējams, iepriekš domājāt. Tā tika izvirzīta lielākam mērķim, kuru jūs toreiz pat nenojautāt.

Proti, personīgajai izaugsmei.

Pēc šādas izaugsmes sasniegšanas, atklājas mierīgais un gādīgais raksturs, kuram vienmēr vajadzēja būt kopā ar jums. Piedzīvojot šīs attiecības mierā, jūs sapratīsiet, kādēļ visas iepriekšējās cieta neveiksmi. Galu galā jūs būsiet vēl pārliecinātāks, ka vienmēr visam ir kāds iemesls.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!