Saldā intimitātes garša pēc tam, kad attiecībās vairs nejūtiet tauriņus vēderā

Saldā intimitātes garša pēc tam, kad attiecībās vairs nejūtiet tauriņus vēderā

Ah, mīlestība. Salda, tīra emocija. Neizskaidrojama aizrautība.

Mēs visi esam to piedzīvojuši. Mums visiem savādi ir iepaticies kāds cits cilvēks, un mēs visi esam iemīlējušies no galvas līdz papēžiem kādā citā. Viss sākas tikai ar vienu skatienu otra acīs. Jūs paskatieties uz šo cilvēku, viņš skatās atpakaļ uz jums, un es varu apzvērēt, ka tajā brīdī jums šķiet, ka neatrodieties tajā momentā.

Jūsu kājas kļūst nejūtīgas, it kā zem jums nebūtu zemes un jūs peldētu. Jūs peldaties 7. debesīs, dreifējot kaut kur virs mākoņiem, kaut kādā dimensijā, kas atrodas tālu prom no visa, ko līdz šim zinājāt.

Jūsu rokas svīst, kājas trīc, sirds sāk sisties straujāk un tie kāpuri vēdera iekšpusē beidzot pārvēršas tauriņos. Tirpšanas sajūta vienlaikus rada satraukumu un prieku. Jūs zināt, ka šī ir sajūta, kurai vēlaties pieturēties līdz mūža galam.

Un sākumā tā arī ir… Jūs uzsākat jaunas attiecībās, un tauriņi ir klāt. Jūs nevarat pavadīt pat vienu dienu, neredzot viņus. Jūs pat nevarat pavadīt stundu, nedzirdot viņu balsi. No domas vien, ka ieskatīsieties viņu acīs, jūsu dvēsele iedegas. Izskatās, ka viņu klātbūtne dod jums iemeslu dzīvot. Jums nav par ko uztraukties, jo jūs zināt, ka, kamēr vien jums ir šī sajūta, viss būs labi.

Bet tad laiks iet, un, līdz ar to, tauriņi aiziet prom.

Diemžēl šajā posmā vairums cilvēku domā, ka viņu attiecības ir beigušās.

Bet ļaujiet man jums kaut ko pateikt.

Es esmu attiecībās jau 4 gadus. Un man pastāvīgi jautā, kā es uzturu dzirksteli savās attiecībās. Cilvēki vēlas uzzināt, kā ir iespējams pavadīt tik daudz laika kopā ar citu cilvēku un joprojām mīlēt viņu tā, kā tad, kad pirmo reizi viņus iemīlējāt.

Vienkārši. Kad jūs patiešām kādu mīlat, un es domāju neprātīgu, dziļu un patiesu mīlestību, jūs neuztraucieties par to, vai jums vēderē joprojām dejo tauriņi, vai arī viņi jau ir aizlidojuši. Lai atbildētu uz jūsu jautājumu, jā, tauriņi ir aizlidojuši, un tas notiek tad, kad jūs ar savu partneri jau esat nostabilizējušies attiecībās. Plaukstas vairs nesvīst, un jūsu sirds vairs nesitas tik strauji. Bet no šī brīža jūs jūtat mieru. Jūs jūtat prieku. Rāmumu. Drošību. Mīlestības un patiesās tuvības saldo garšu.

Jūs vairs neguļat katru vakaru apskāvuši viens otru. Tā vietā jūs guļat vienkārši blakus, zinot, ka viņi vienmēr ir tur – jums blakus. Katru vakaru jūs jūtat, kā viņi apskauj jūs un pievelk jūs tuvāk, pirms viņi atkal dodas gulēt. Tāpēc, ka jūs viņiem liekiet justies droši. Un tā ir tāda veida drošība, kāda viņiem ir nepieciešama.

Skūpsti ne vienmēr ir kaislīgi un ugunīgi. Bet tagad jūsu attiecībās ir daudz kas vairāk, nekā tikai skūpsti. Tagad ir “labrīt” skūpsti, “zvani man, kad tu nokļūsi galamērķī”, un “saldus sapņus” skūpsti. Tagad ir mīksti un mīļi skūpsti uz pieres, ātri skūpsti pirms došanās uz darbu un maigi skūpsti, kas nozīmē “Tu man nozīmē visu pasauli”.

Jūs vairs neatzīstat savu mīlestību viens otram, jo tagad jūs par to esat pārliecināti. Jūs to izrādāt ar visu to, ko darāt viņu labā. Jūs vairs nejūtat vajadzību zvanīt viņiem 5 reizes dienā, jo tagad viņi atrodas tieši jums blakus. Bauda dzīvi, kuru jūs kopā esat uzcēluši.

Tātad, jā… jūs nevarat gaidīt, ka jūsu attiecības vienmēr būs kā pasakā. Un tas arī ir tas viss skaistums. Tās dzirksteles un tauriņi attiecību sākumā ir tikai kā pakāpieni uz kaut ko vēl nozīmīgāku. Tas, kas seko pēc tauriņiem, ir tas, kas dzīvē patiešām ir svarīgs.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!