Kad sievietei apniks cīnīties par jums, viņa vairs jums nedos vēl vienu iespēju

Kad sievietei apniks cīnīties par jums, viņa vairs jums nedos vēl vienu iespēju

Kad sieviete mīl, viņa mīl no visas sirds. Viņa nebaidās izģērbt savu dvēseli vīrieša priekšā, kuru mīl. Viņa ir spējīga izdarīt neiespējamo un pat upurēt sevi savas dzīves mīlestībai. Un tas ir tāpēc, ka viņai dziļi rūp. Bet, ja jūs uzdrošināsities spēlēties ar viņas jūtām un pieņemt viņas mīlestību par pašsaprotamu, ticiet man, stipra, drosmīga sieviete nevilcināsies jūs pamest.

Jo, kad sievietei apniks cīnīties par jums, viņa aizies, un jūs neko nevarēsiet izdarīt, lai viņu apturētu.

Iemīlējusies sieviete tev atdos daļu no viņas sirds. Viņa ļaus jums atrast mierinājumu viņas skaistajā dvēselē.

Viņa nodrošinās jūs ar mājām. Drošs un silts stūrītis, kur atpūsties un atpūtināt savu dvēseli.

Viņa dos jums patvērumu no pasaules. Mīksts, mīlošs un daudzsološs apskāviens liks jums noprast, ka viss ir kārtībā, kamēr vien viņa ir šeit.

Bet, tiklīdz jūs nodosiet viņas uzticību, viņa nedos jums citu iespēju. Viņa nebaidīsies jūs pamest, pat ja viņa uz visiem laikiem paliks viena.

Kad viņas uzticība ir zudusi, tāpat ja stikls ir saplīsis, to nevar salabot. Jūs varat mēģināt salīmēt salūzušos stikla gabaliņus kopā, bet tas nekad vairs nebūs tāds, kā agrāk. Tie mazie kristāli, un šīs sirds būtiskās daļas tagad ir mūžīgi pazudušas.

Kad esat pazaudējis atgriešanās iespēju, ir par vēlu. Par vēlu ir nožēlai, jūsu nepatiesajai grēksūdzei un ir par vēlu, lai piedotu. Jūs viņu vairs neatgūsiet.

Jūs varētu domāt, ka patiesības izklāstīšana un teikšana, ka esat mainījies, liks viņai ticēt jums un pieņemt jūs atpakaļ, bet jūs būsiet pārsteigts, cik drosmīgi un saviļņoti viņa virzīsies uz priekšu tā vietā, lai pieņemtu jūs atpakaļ viņas dzīvē.

Es nesaku, ka viņai būs viegli, bet, tiklīdz viņa pārstās cīnīties par jums, viņa jūs atlaidīs vaļā. Pilnībā.

Viņa ir spēcīgāka, nekā jūs domājat. Viņas sirds ir neaizsargāta un mīlestības pilna, taču viņa zina, cik viņa ir vērta. Viņa ievēro savas robežas. Un viņa neļaus jums viņu sāpināt.

Viņa neļaus jums manipulēt ar viņu un pārliecināt viņu, ka jums viņa ir ļoti svarīga, lai gan ļoti labi var redzēt to, ka viņa jums ir viena gadījuma simpātija.

Viņa neļaus jums kontrolēt viņas dzīvi, jo viņa nekad nepieņems sevi kā vienu no jūsu upuriem. Nekad miljons gadu laikā. Tā nav tāda mīlestība, kādu viņa vēlas.

Lasi arī šo: Piedod, bet tev vairs nav atļauts atgriezties manā dzīvē

Viņa sapņo par mīlestību. Īstu, visu patērējošu mīlestību. Par garīgu savienojumu, kas pārsniedz jebkuru fizisko valstību. Par partneri, kura sirds būs sinhronizēta ar viņas. Par cilvēku, kurš sapratīs viņas dabu neatkarīgi no tā, cik savdabīga un trausla tā ir. Par kāds, kurš izturēsies pret viņu ar cieņu.

Viņa ir pelnījusi visu pasauli, un jūs to zināt. Neatkarīgi no tā, cik ļoti vēlaties noliegt patiesību, dziļi iedziļinoties, jūs zināt, ka neesat bijis pietiekami labs. Jūs zināt, ka esat kļūdījies, bet tas, kas visvairāk sāp, ir tas, ka jūs nekad nevarēsiet viņu atgūt.

Tā kā viņa būs mēģinājusi glābt jūsu attiecības, viņa nedos jums citu iespēju.

Tāpēc, lūdzu, centieties mācīties no savām kļūdām un saprast, ka šī pasaule jau tā ir pietiekami grūta. Neizturēties pret cilvēkiem bez cieņas. Dzīve nav viegla un to zina visi.

Jo, tāpat kā bumerangs, karma atgriezīsies pie jums un trāpīs jums pa jūsu mazo, seklo galvu, kad vismazāk to gaidīsiet.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!