Neuztraucieties par attiecību nodibināšanu vēlāk dzīvē - jāuztraucas par attiecībām ar cilvēku, kurš jums nav piemērots

Neuztraucieties par attiecību nodibināšanu vēlāk dzīvē - jāuztraucas par attiecībām ar cilvēku, kurš jums nav piemērots

Pārtrauciet klausīties visus, kuri jums saka, ka, ja esat 20 gadus vecs un joprojām esat vientuļnieks, jums kaut kas nav kārtībā.

Pārtrauciet klausīties visus, kuri saka, ja esat sasniedzis 30 gadu vecumu un joprojām neesat atradis sev partneri, tas ir tāpēc, ka esat “pārāk izvēlīgs”, nenobriedis vai pat atbaidošs.

Beidziet klausīties visus, kuri jums saka, ka, ja esat 30 gadus vecs un joprojām neesat atradis savu “otro pusīti”, apprecējies un nodibinājis ģimeni, tad tas būs ļoti grūti (lai neteiktu neiespējami), lai jūs vēlāk varētu izsvītrot šīs lietas no sava saraksta.

Pārtrauciet klausīties visus, kuri jums saka, ka jums ir jābūt romantiskam partnerim, lai jūs būtu laimīgs, piepildīts un pilnīgs.

Tāpēc ka jūsu vērtība un laime nav saistīta ar jūsu spēju atrast partneri.

Tāpēc ka jūsu attiecību statuss nenosaka jūsu garīgo un emocionālo briedumu. Tāpēc ka labāk ir nostabilizēties vēlāk dzīvē, nevis samierināties ar kādu, kurš jums nav piemērots.

Labāk ir nostabilizēties vēlāk dzīvē, nekā samierināties ar kādu, kurš nejūtas pret jums tā, kā jūs jūtaties pret viņiem. Kādu, kurš neiegulda attiecībās tik daudz, cik jūs. Kādu, kurš nav pelnījis jūsu laipnību, uzticību un mīlestību. Kādu, kurš nav pelnījis jūs.

Tāpēc nenostabilizējaties, pirms nejūtaties gatavs. Pirms esat pārliecināts, ka esat atradis pareizo partneri.

Nenostabilizējieties, kaut arī vientuļnieka statusa dēļ jums bieži vien nākas saskarties ar sociālo stigmu. Kaut arī jums bieži tiek teikts, ka jums nevajadzētu būt “tik izvēlīgam”, un bieži vien jūs mudina pazemināt savus standartus. Pat ja jūs dažreiz jūtaties sarūgtināts un skumjš, kad redzat, ka citi jūsu vecuma cilvēki sociālajos medijos ievieto romantiskas saderināšanās un kāzu ballītes.

Nekad neļaujiet apkārtējo spiedienam ietekmēt jūs un likt jums justies slikti. Tā kā, ja jūs iepriekš esat tikušies ar cilvēkiem, kuri jūs necienīja un kuri uzskatīja jūs par pašsaprotamu, tad nav absolūti nekāda iemesla, kāpēc jums būtu jājūt kauns vai jājūt nožēla par jums. Runājot par patiesu mīlestību, tai nav noteikumu vai robežu. Tā var klauvēt pie jūsu durvīm tad, kad vismazāk to gaidīsiet.

Tāpēc, kad vien mīlestība jūs atrod, pieņemot to. Bet nekad nesamierinieties ar virspusējām, satrauktām attiecībām, pusmīlestību un nenobriedušiem, manipulējošiem cilvēkiem.

Nekad nesamierinieties ar attiecībām, kurām liegta godīga, dziļa, beznosacījumu mīlestība. Īsta laime. Uzticība. Cieņa. Godīgums. Laipnība. Līdzjūtība. Pacietība. Lojalitāte.

Tā kā samierināšanās ar attiecībām, kas nav balstītas uz šīm īpašībām, nav samierināšanās ar kādu, kuru jūs patiesi mīlat, - tas nozīmē, ka jūs samierināties ar kaut ko mazāk, nekā esat pelnījuši. Tas nozīmē to, ka jūs samierināties ar dzīvi, kurā nav patiesas laimes un prieka. Tāpēc pārtrauciet domāt, ka būt attiecībās, neatkarīgi no to kvalitātes, ir labāk nekā būt vieniem. Tāpēc ka būšana jebkādās attiecībās nekad nedrīkstētu būt prioritāte pār šo attiecību kvalitāti.

Pārtrauciet baidīties, ka jūs paliksiet vieni.

Nebaidieties, ka palikšana vienam sabojās jūsu dzīvi.

Tā vietā sāciet baidīties par to, ka būsiet ar kādu, kurš jums nav piemērots. Kādu, kurš neatbild jūsu jūtām. Kādu, kurš spēlē spēles ar jūsu sirdi un redz jūs tikai kā īslaicīgu izklaidi. Kā iespēju.

Jo samierināšanās ar šāda veida cilvēkiem nozīmē samierināties ar pieķeršanās trūkumu un patstāvīgiem strīdiem. Tas nozīmē samierināties ar cilvēku, kurš jūs nesaprot. Kādu, kurš par jums necīnās. Kādu, kura dvēsele neatspoguļo jūsu.

Tieši tāpēc turēties pie jēgpilnām, piepildītām un laimīgām attiecībām ir labāk nekā samierināties ar vienpusīgām, netīšām attiecībām.

Atrast partneri vēlāk dzīvē ir labāk, nekā samierināties ar kādu, kurš liek jums aizdomāties, kur jūs esat viņu prioritāšu sarakstā. Kādu, kurš neizturas pret jums tā, kā jūs esat pelnījuši. Kādu, kurš ir nikns, bezatbildīgs un savtīgs. Kādu kurš ir manipulējošs, toksisks un aizskarošs. Galu galā, tajā nav nekas slikts, ja esat viens 20 gadu vecumā. Šo laiku jūs varat izmantot, lai izpētītu sevi. Jūsu jūtas. Jūsu prioritātes. Jūsu dziļākās nedrošības un bailes. Jūsu iespējas dzīvē.

Nav nekā slikta vai apkaunojoša tajā, ja pavadāt kādu dzīves periodu, gaidot kādu, kurš ir jūsu uzmanības un mīlestības vērts. Kādu, kurš jūtas pret jums tāpat, kā jūs jūtaties pret viņiem. Kādu, kurš ļauj jums uzzināt to, cik daudz jūs viņiem nozīmējat. Kādu, kurš jūs pieņem un lolo tādu, kāds jūs esat, un zina jūsu vērtību.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!