Dzīve ir īsa - palieciet vieni, kamēr neatrodat kādu, kurš patiesi par jums rūpējas

Dzīve ir īsa - palieciet vieni, kamēr neatrodat kādu, kurš patiesi par jums rūpējas

Esmu redzējusi tik daudz nobijušos un nenobriedušus cilvēkus, kuri ir attiecībās. Esmu dzirdējusi stāstus par laulībām starp diviem nobriedušiem indivīdiem, kuri viens otru nevar izturēt. Esmu dzirdējusi par cilvēkiem, kurus sabiedrība ir tik ļoti ietekmējusi, ka viņi beidzot padodas un veido attiecības savā starpā, jo viņi ir pārāk nobijušies, ka paliks vieni. Un es nevaru beigt brīnīties ... kāpēc jūs to sev nodariet?

Vai attiecības, ērta laulība un droša nākotne ir vienīgais, kas mums dzīvē ir nepieciešams? Vai tiešām mēs esam tik izmisīgi, ka pēkšņi esam nonākuši pie tā, ka pieņemam visu, kas nāk mūsu virzienā?

Cilvēki, būt vieniem nav biedējoši. Tā nav slimība. Un tas noteikti nav lāsts. Vienatne nebūt nenozīmē, ka kāds ir vientuļš. Nepieļaujiet to, ka sabiedrības sliktie standarti ietekmē jūs. Pārtrauciet ļaut citu cilvēku nedrošībai jūs noniecināt.

Būt vieniemm ir pats labākais, ko jūs variet sev sniegt, līdz brīdim, kad beidzot šķērsojiet savu ceļu ar burvīgo bruņinieku uz balta zirga / skaisto princesi maģiskajā mežā.

Palikt vieniemm ir labāk nekā samierināties ar kaitinošiem randiņiem, kas liek jums justies slikti no domas vien, ka piekritāt ar šo cilvēku satikties. Tas ir labāk nekā izlikties, ka jums ir jautri izklaidējoties ar kādu cilvēku, kad viss, par ko jūs variet padomāt, ir jūsu siltā gulta. Tas ir labāk nekā dot sevi vīrietim / sievietei, kas jūs redz tikai kā trofeju un ir vienalga par jums.

Tātad, esiet vieni.

Esiet vieni, ja jums tas ir jādara, bet nekad nesamierinieties ar nepārliecinātu mīlestību.

Esiet vieni, kamēr neatrodiet kādu, kurš uz jums skatīsies tā, it kā jūs būtu kaut kas maģisks. Ar kādu, kurš uz jums skatīsies tā, itkā jūs būtu visa viņa pasaule. Ar cilvēku, kurš atradīs patvērumu jūsu sirdī. Ar kādu, kurš jūs mīlēs bezgalīgi.

Esiet vieni, kamēr nesatiksiet cilvēku, kurš patiesi vēlēsies visu savu brīvo laiku pavadīt ar jums, nevis ar kādu, kurš izdomās tūkstošiem muļķīgu attaisnojumu tikai tāpēc, lai izvairītos no satikšanās ar jums. Palieciet vieni, līdz brīdim, kamēr satiksiet kādu, kurš nespēs atrauties no jums.

Esiet vieni, līdz satiksiet kādu, kurš jūs iedvesmos, motivēs jūs strādāt pie savis un palīdzēs jums atvērt savus spārnus un lidot. Ar kādu, kurš nenobīsies no jūsu lielajiem sapņiem, bet gluži pretēji, ar kādu, kurš priecāsies par jūsu sasniegumiem tā, itkā tie būtu viņu`.

Esiet vieni, līdz atrodiet kādu, kurš vienmēr būs blakus. Esiet vieni, līdz satiksiet cilvēku, kuram tiešām rūpēs tas, kā jūs jūtieties. Esiet vieni, līdz atrodiet cilvēku, kurš zinās kā un kad teikt: “Man žēl”.

Esiet vieni, kamēr neatrodiet kādu, kurš nepametīs jūs tad, kad jums ir nepieciešams vislielākais atbalsts. Esiet vieni, kamēr neatrodiet kādu, kurš jūs izvirzīs pirmajā vietā viņa prioritāšu sarakstā, nevis kādu, kurš jūs uzskatīs tikai par iespēju.

Es zinu, ka mūsdienās šos cilvēkus atrast ir ļoti liels retums...

Bet, dzīve ir īsa. Un mums tāda ir tikai viena.

Tāpēc palieciet vieni, līdz satiksities ar kādu, kurš ir jūsu mīlestības cienīgs.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!