12 nenoliedzamas pazīmes, ka jūs dzīvojiet kā laimīgs vientuļnieks

12 nenoliedzamas pazīmes, ka jūs dzīvojiet kā laimīgs vientuļnieks

Vai jūs kādreiz esat juties apkaunots, vai neērti tikai tāpēc, ka neesiet attiecībās?

Nomierinieties, tas ir noticis ar mums visiem. Bet, ja kādā dzīves brīdī kāds ir uzdrošinājies jūs apkaunot un likt jums justies kā niecībai, jo jūs esiet izvēlējies savu dzīvi veltīt pašizaugsmei un sevis mīlēšanai, ir pienācis laiks šiem aprobežoti domājošiem cilvēkiem pateikt, kas ir kas. Vientuļā dzīve var būt kā apgaismības un dvēseli meklējoša pieredze. Tā var atvērt durvis, kas jums kādreiz bija aizslēgtas un aizzīmogotas, tā var sniegt jums iespējas, par kurām jūs nekad nezinājāt. Tas ir tad, ja esat pārliecināts, ka tieši to jūs vēlaties no dzīves.

Šeit ir 12 norādes, kas parāda, ka jūs patiešām esat laimīgi un apmierināti kā vientuļnieks:

1. Jūs izbaudiet savu vienīgo dzīvi. Un, kad es saku izbaudiet, es domāju, ka jūs lolojat katru savas dzīves mirkli. Pārējā pasaule varētu domāt, ka esat vientuļš, taču realitāte saka savādāk - jūs esat viens vesels. Un jūs esat vairāk nekā pietiekami.

2. Vientulība jums nav problēma. Pavadot laiku pašam ar sevi, jūs tas nebiedē, jo tas ir kaut kas, ko jūs patiesi novērtējiet.

3. Jums ir vienalga, kāda ir sabiedrības ideja par dzīvi. Varbūt jūs nevēlaties attiecības. Varbūt jums nav nepieciešams kāds, kurš turētu jūsu roku. Varbūt jūs vēlaties atrast sevi. Varbūt jūs gaidāt pareizo cilvēku. Varbūt jūsu draugi ir jūsu dvēseles radinieki. Dzīve ir pilnīgi jūsu ziņā.

4. Jums patīk iesaistīties jūsu hobijos un patstāvīgi stāties pretī izaicinājumiem. Tas nebūt nenozīmē, ka vēlaties sevi norobežot no cilvēkiem, tas vienkārši nozīmē, ka tas ir viss, kas jums šobrīd ir nepieciešams.

5. Jūs ticiet tam, ka jums ir prasmes, zināšanas un spēja patstāvīgi izdarīt visu nepieciešamo. Pat ja jums nav vajadzīgo prasmju, jūs esat pārliecināts par spēju ātri tās attīstīt un uzņemties vadību.

6. Jūs nejūtieties nožēlojams vai nobijies, ja esiet viens pats, kad jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Tas nav traģiski, ja jums blakus nav kāda, kas nestu jūsu bailes un parādītu jums ceļu, jo jūs zināt, kā to izdarīt pašam. Jūs esiet tas, kuram tiek pēdējais vārds - un tas ir viss, kam ir nozīme.

7. Mūsdienu iepazīšanās nav kaut kas tāds, kas jums personīgi patīk. Atklāti sakot, tas, iespējams, jums izraisa nelabumu.

8. Jums visu savu dzīvi ir jāīsteno savi lielākie sapņi. Jums ir viss pasaules laiks, lai ienirtu bezgalīgajā iespēju okeānā un izaicinātu savas izredzes. Neatkarīgi no tā, vai tas ir sports, amatniecība, māksla, intelektuālās aktivitātes, jaunu prasmju attīstīšana, jaunas valodas apguve - jūs to visu veidojiet kā savas dzīves daļu. Tā kā nekas jūs nevar apturēt.

9. Jūsu lielākais sapnis ir strādāt par to, kas jums patīk. Jūs neinteresē nauda, slava vai bagātība. Vienīgais, kas jūs virza un palīdz sasniegt panākumus, ir aizraušanās. Viss pārējais ir tikai īslaicīgs.

10. Tomēr, kad kāds tuvinieks gatavojas apprecēties, jūs par viņiem esat priecīgi. Cita dzīves ceļa izvēle nenozīmē, ka jūs noraidiet to, ko dara citi. Redzot sava labākā drauga kāzas, tas neliecina par to, ka jūs esiet skaidīgs, tieši pretēji, tas padara jūs laimīgus ne tikai vārdos. Jo jums jau ir viss, ko vēlaties.

11. Jūs nerūp citu cilvēku viedokli. Jūs lieliski zināt, kā citi jūs redz. Jūs zināt, par ko viņi brīnās. “Ak, kas ir noticis ar šo vīrieti / sievieti?” Bet jūs esiet pilnīgi pārliecināts, ka darāt visu pareizi. Jūs to zināt, jo tas vienkārši liekas pareizi.

12. Jūs dzīvojiet autentisku, piepildītu un neticamu dzīvi. Dzīve, ar kuru lepojaties. Dzīve, kuru jūs pats sev radījāt. Bezgalīga prieka un laimes oāze. Iespējams, citi nespēs to izprast, bet tam īsti nav nozīmes.

Jūs esat vientuļnieks, kurš bauda dzīvi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!