7 visizplatītākie nakts murgi

7 visizplatītākie nakts murgi

Jūs neesat vienīgais, jo nakts murgus piedzīvo visi. Un jūs nenoticēsiet, ka dažreiz dažādi cilvēki nosapņo tāda paša sižeta murgus. Kādi ir visizplatītākie murgi?

Kad es biju mazs puisēns, es sapņoju par jūru gaiši zilā krāsā, virs kuras pulcējās mākoņi, un es patiešām atceros, kā attaisot savu bērnu lietussargu, uznāca stipra lietusgāze, bet es neizmirku, bet gan ar savu lietussargu aplaistīju mākoņus. Diez vai ka kāds cits ir sapņojis šādu sapni, bet ir murgi, kurus vienlaicīgi sapņo visi.

Visizplatītākie nakts murgi:

1. Sapnis, kā jūs vai nu krītat vai slīkstat. Tie ir ļoti satraucoši sapņi, principā tos izsapņo tie, kuriem ir daudz problēmu, kuras neļauj atslābināties.

2. Dažreiz cilvēks sapņo, ka ir labirintā vai slazdā. Tā sajūta atrodoties labirintā atspoguļo īstenību, kad cilvēks dara kaut ko pret savu gribu. Šāds sapnis ir kā tiešs brīdinājums, ka iekšējās problēmas ir jārisina, kamēr vēl ir iespējams.

3. Ir tādi murgi, kuros cilvēks redz dabas katastrofas, kuru vaininieki ir cilvēki. Katastrofas ir signāli par iespējamām stihijām reālajā dzīvē.

4. Sapņi, kuros jūs sapņojiet, ka slimojat, gūstat kādu traumu vai nomirstiet. Tie liek jums izcelties nakts vidū ar lielām bailēm vai īstām sāpēm. Tāda veida sapņi ir vēstnieki par iespējamām pārmaiņām dzīvē. Nāve liecina, ka viens posms dzīvē ir beidzies, kā arī simbolizē kaut kā jauna sākumu un ne vienmēr obligāti kaut ko sliktu.

5. Par murgainu sapņi var nosaukt tādu sapņi, kurā uz jums tiek uzbrukts vai arī jūs cenšaties no kāda slēpties. Šīs esošais murgs vajā daudzas personas. Uzbrucējs, kā arī dekorācijas var būt īstasvai arī izdomātas. Parasti tādi sapņi liecina, ka cilvēks sastapsies ar problēmām. Iespējams arī dzīvē jūs cenšaties noslēpties no problēmām nesākot tās risināt.

6. Sapnis, kurā ir saplīsis telefons vai arī dzirdami nepārtraukti telefona signāli. Tas var nozīmēt, ka jūs skumstiet pēc kāda vai arī esiet pazaudējis sakarus ar kādu draugu. Vai arī jums ir sabojājušās attiecības ar tuviniekiem.

7. Ir iespējami tādi sapņi, kuros jūs esat kails citu cilvēku vidū. Šo sapni redz visbiežāk dažāda vecuma cilvēki. Bieži šādi sapņi nozīmē, ka cilvēks grib noslēpt informāciju par sevi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!