Laulības dzīve sastāv no septiņiem posmiem. Ja mūsdienu cilvēki par tiem zinātu, nenotiktu 80% laulību šķiršanas procesu

Laulības dzīve sastāv no septiņiem posmiem. Ja mūsdienu cilvēki par tiem zinātu, nenotiktu 80% laulību šķiršanas procesu

Mēs katrs pats sev izvēlamies vīru vai sievu. Tomēr, lai ģimenes dzīvē izjustu īstu mīlestību, vienam otru ir jāiepazīst, jāsadraudzējas un tikai pēc tam jāiemīl. Daudzi par īsto mīlestību maldīgi uzskata pašu pirmo, romantisko iemīlēšanās periodu. Bet kolīdz romantika pazūd, rozā brilles nokrīt, partneri saskaras ar pirmajām grūtībām un pirmajiem pārbaudījumiem attiecībās. Un daži uzskata, ka mīlestība pagājusi.
Uzticība un pacietība, lūk galvenās, mīlestību raksturojošas īpašības. Ja jūs uzskatāt ,ka jūsu attiecībās “mīlestība beigusies”, varat būt pārliecināti, ka tā pat vēl nav sākusies. Šie septiņi attiecību posmi parādīs jums, kāpēc īsta mīlestība un noturīgas attiecības veidojas laika gaitā:

1.Romantiskais periods


Romantiskais periods ilgst apmēram astoņpadsmit mēnešus. Gan vīrietim, gan sievietei, kad viņi ir iemīlējušies, organismā veidojas hormoni, kuri palīdz redzēt pasauli košākās krāsās. Šajā periodā arī otrā cilvēkā viss šķiet apbrīnojams. Cilvēki sajūt sevi it kā vieglā narkotisko vielu reibumā.
Šajā posmā nevajadzētu pieņemt liktenīgus lēmumus, jo vieglā reibuma sajūta ar laiku pagaisīs un viss nostāsies savās vietās.

2.Pārsātinātības posms


Šī posma laikā jūs sākat skaidri lūkoties uz savu partneri un jūsu attiecībām. Emociju jūra nomierinās, jūs pakāpeniski pierodat viens pie otra. Tā rezultātā mainās jūsu uzvedība, jūs sākat izturēties dabiski un atbrīvoti.

3.Atgrūšanas posms


No šī posma neizbēgt nevienam cilvēkam, kuram ir ilgstošas attiecības. Posmam raksturīgi strīdi un trūkumu meklēšana partnerī. Un šķiet, ka visvieglākais ceļš, kā no tā visa izbēgt ir šķiršanās. Izšķiroties jūs, iespējams, atkal izveidosiet romantiskas attiecības ar citu partneri. Jūs sāksiet iziet visus posmus no jauna, līdz nonāksiet līdz trešajam posmam un būsiet gatavi nākamajam.

4. Pacietības posms


Šajā attiecību posmā partneri mācās viedumu un gudrību. Strīdiem vairs nepiemīt tik dramatisks raksturs, jo abi zina, ka strīds beigsies, bet attiecības jāturpina. Ja abi partneri dara visu, lai vairotu savu pacietību, ar gadiem viņi iemācās būt gudri. Tas ir likums.

5.Pienākuma un cieņas posms


Šis ir pirmais īstās mīlestības posms, jo līdz šim mīlestība vēl nav bijusi. Partneri sāk apzināties savus pienākumus.
Viņi nedomā, ko man var dot otrs, bet gan, ko es varu dot savam mīļotajam cilvēkam.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!