Visneciešamākā sieviete pēc Zodiaka zīmes

Visneciešamākā sieviete pēc Zodiaka zīmes

Ar kurām sievietēm ir ne vien grūti sarunāties, bet pat atrasties līdzās?

12.vieta - Strēlnieks

Godpilnā 12.vieta tiek Strēlniekiem. Šīs zīmes sievietes nemaz nav vajadzīgs iekarot. Tikai mieru, nesāc par ātru svinēt vieglu uzvaru un korķēt vaļā šampānieti. Vispirms pieraksti savā iegūto baļļu blociņā principu, pēc kura Strēlnieku dāma vadās attiecībās: ‘’Sekss vēl nav iemesls, lai iepazītos.’’ Tas tā, jūsu zināšanai. Jo pēc seksa ar Strēlnieku vīriešiem parasti uznāk milzīga vēlme lekt augšā un skriet uz tuvāko juvelierveikalu pēc saderināšānās gredzena. Un te nu - atvainojiet. Pierunāt Strēlnieku dāmu uzsākt nopietnas attiecības - tas nu ir īsts varoņdarbs.

11.vieta - Auns

11.vieta tiek Aunam, kuru tik ļoti vīriešos tracina muļķīgā aplidošana, ziedu dāvināšana, galanta kavaliera tēlošana vai vakariņas dārgā restorānā. Kam tas viss vajadzīgs? Tā kā Auna sieviete nav jāiekaro. Ja viņa gribēs, tad iekaros pati. Un tad tev ir tikai divi varianti - vai nu padodies, vai laidies lapās ļoti ātri (ja tas tev vispār izdosies).

10.vieta - Jaunava

Lai iekarotu Jaunavu, nekas nav jādara. Pavisam nekas. Ir tikai jāatbilst viņas prasībām. Jā, visiem trim prasību sējumiem, katrs no kuriem ir enciklopēdijas biezumā. Ja tu tam atbildīsi, Jaunava par visu parūpēsies pati. Ja nē - tevi tā sirsnīgi un godīgi noliks pie vietas.

.

9.vieta - Skorpions

Negaidīts pavērsiens! Visi nezin kāpēc domā, ka iekarot Skorpiona dāmu ir ļoti grūti. Taču patiesībā viss ir elementāri. Rīcības princips vīriešiem ir zināms jau kopš bērnības: dodies uz Smaragda pilsētu, uzmeklē Gudvīnu un palūdz viņam smadzenes, sirdi un drosmi. Drosme būs nepieciešama, lai vispār spētu tuvoties Skorpiona dāmai, smadzenes - lai viņa tevi uzreiz ar asti nenogāztu no kājām, bet sirdi viņa pēc tam izceps un apēdīs kopā ar labu Chianti vīnu.

8.vieta - Vēzis

Jautājums ‘’Kā iekarot Vēža sievieti?’’’- ir vismuļķīgākais pasaulē. Varēji vēl pajautāt, kā jāelpo, piemēram. Vienkārši appreci viņu! Cita paņēmiena tik un tā nav, un arī kam gan tas būtu vajadzīgs? Daudz sarežģītāks ir cits jautājums: kā izkarot pašam sevi atpakaļ, ja reiz būs tāda vajadzība? Un, godīgi sakot, mums nav atbildes uz šo jautājumu. Vienīgi, ja rīkojas pēc tāda paša principa: vienkārši izšķiries un viss. Tikai kā to dabūt gatavu, neatstājot Vēža ciešajās spīlēs pašu dārgāko, par to zinātne klusē.

7.vieta - Vērsis

Pierakstiet recepti: lai iekarotu Vērša dāmu, ir jābūt jautram dīkdienim. Tik jautram, lai ar viņu nekad nebūtu garlaicīgi. Lai ar viņu varētu parunāt itin par visu, un viņš visu saprastu. Lai ar viņu nekad nav jāizliekas un jātēlo. Ar kuru var izdzert aliņu laukos pie vecmāmiņas. Tikai vispirms derētu pasniegt nelielu platīna gredzentiņu ar briljantiņu. Kur lai dīkdienis ņemt naudu? Kāda Vērša dāmai gar to daļa? Tā vispār nav viņas problēma.

6.vieta - Lauva

Godpilnā centrālā vieta horoskopā un ļoti, ļoti vienkārša recepte iekarotājam. Vienkārši velti viņai vairāk uzmanības! Vēl vairāk uzmanības! Ja gribi iztikt bez rāpošanas uz ceļiem visur pa pēdām, to pašu var attēlot naudas ekvivalentā. Tikai abi varianti bez garantijas, starp citu.

5.vieta - Svari

Līderu piecinieku atklāj Svari, kurus vispār nav iespējams iekarot, ja tev trūkst galveno īpašību komplekta: labas izglītības, lieliskas audzināšanas, attīstītas dailes izjūtas, zinātkāres un…skaistā elfa ārienes. Vai atbilsti? Tad viss kārtībā. Tagad nostājies zem viņas balkona un gaidi, vai viņai vispār tevi ievajadzēsies. Tikai vispirms saslauku sava priekšgājēja pīšļus, kurš, stāvēdams tieši šajā pašā vietā, vienkārši nomira aiz vecuma.

4.vieta - Dvīņi

Negaidīti! Vieglprātīgie Dvīņi ir tikuši gandrīz līdz līderu trijniekam! Tāpēc, ka Dvīņu dāmas iekarošana - tā jums nav kaķa šķaudīšana: viņa būs gatava attiecībām tikai tad, ja viņai būs interesanti. Bet, lai Dvīņu dāmai ar tevi būtu interesanti, tev nāksies savās smadzenēs sabāzt tik daudz informācijas, kamēr tava galva plīsīs. Un pēc tam to visu bez pārtraukuma vēstīt Dvīņu dāmai daiļrunīgā formā, virtuozi iestarpinot sarkasmu, cinismu un melno humoru. Un arī tad viņa vēl padomās, protams.

3.vieta - Ūdensvīrs

Trešā vieta, bronzas medaļa un Goda raksts tiek Ūdensvīru dāmai, kurai patiesi patīc gan tu, gan tava kautrīgā aplidošana, ziedu pušķi un tavas muļķīgās dāvanas. Viņa ar vislielāko prieku dosies ar tevi uz randiņu - uz teātri, restorānu vai uz parka soliņu. Arī staigāt rociņās un smieties par taviem jociņiem viņai ļoti patīk. Tas viss ir ļoti patiesi, tajā nav ne mazākās izlikšanās. Un tikpat patiesi un no visas sirds viņa nevēlas ar tevi likties gultā. Nemaz!

2.vieta - Mežāzis

Sudraba medaļa tiek Mežāzim, kurus iekarot būs tukšs numurs. Pat ja tu viņai uz paplātes atnesīsi drakona galvu - princeses roku neiegūsi. tāpēc'});">Tas tāpēc, ka Mežāža dāmai nav vajadzīgi īslaicīgi romāni. Viņai vajag nopietnas attiecības no sērijas ‘’dzīvoja ilgi un laimīgi un nomira vienā dienā’’. Taču vispirms viņa grib padzīvot ilgi un laimīgi pati priekš sevis. Bet tu kādreiz pienāc, ja kas.

1.vieta - Zivis

Ta-dammm! Pirmā vieta un zelta medaļa tiek Zivīm! Kuras, kā zināms, ir ļoti aukstas, apdomīgas, iegrimušas sevī un vispār ir mazliet dīvainas. Tāpēc viņas ir jāiekaro kaut kā īpaši, tikai kā tieši - neviens nezin. Pārsteigums! Mēs zinām! Tev vienkārši jāizliekas par cauru zeķi jūras viļņos, un tad Zivtiņa, iespējams, piepeldēs un ziņkārīgi tevi aplūkos, lai pēc tam, pamājot ar asti, atkal nozustu jūras dzīlēs. Jo patiesībā viņa nemaz nav tik ļoti iegrimusi sevī. Viņa vienkārši sēž slēpnī skaistos koraļļos. Tā kā, ja mēģināsi viņu iekarot - viņa izdarīs ‘’Am!’’ Bet tālāk jau, kā paveiksies. Vai nu uzreiz norīs, vai arī vispirms nedaudz pamocīs. Jo spēlēties ar iekarotāju, kā kaķim ar peli, ir viņas mīļākā nodarbošanās.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!