Es vēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs abi zinām to, kas ir patiesa mīlestība

Es vēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs abi zinām to, kas ir patiesa mīlestība

Es negribu, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs joprojām izpētām paši sevi. Kad mēs joprojām cenšamies identificēt savas nedrošības un bailes. Kad mēs joprojām cenšamies pieņemt savas neaizsargātās īpašības un sliktās puses. Kad mums joprojām ir kauns par savu tumšo pusi.

Es negribu, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs joprojām domājam par mūsu neveiksmīgajām attiecībām. Kad mēs joprojām domājam par savām pagātnes kļūdām, zaudējumiem, neveiksmēm un zaudētām iespējām. Es nevēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs joprojām cenšamies noteikt to, kādas ir mūsu vēlmes un sapņi. Kad mēs cenšamies noteikt, kādi ir mūsu lielākie mērķi, sapņi un kaislības dzīvē.

Es negribu, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs joprojām cenšamies noteikt, kādā virzienā mums vajadzētu doties. Tā vietā…

Es vēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs abi esam tam gatavi.

Es vēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs abi esam mēs paši. Kad mēs beidzot esam atbrīvojušies no pagātnes kļūdām un sāpēm. Kad mēs vairs neļaujam savai pagātnei noteikt un veidot savu laimi.

Es vēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs abi esam neatkarīgi. Kad mēs vairs nemēģinām izpatikt visiem apkārtējiem. Kad mēs vairs neuztraucamies par to, ko citi domā un saka par mums. Kad mēs vairs neļaujam citu cilvēku kritiskajiem komentāriem par mums noteikt mūsu vērtību.

Es vēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs abi esam iemācījušies parūpēties par sevi. Kad esam iemācījušies rūpēties par savām jūtām, vajadzībām un vēlmēm. Kad esam sapratuši, ka fiziskās, garīgās un emocionālās veselības uzturēšana ir tikai mūsu un neviena cita atbildība.

Es vēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs abi esam iemācījušies pareizi izturēties pret citiem. Kad mēs esam iemācījušies izturēties pret citiem cilvēkiem ar laipnību, līdzjūtību un cieņu. Kad mēs esam iemācījušies, ka nevajadzētu citus uztvert par pašsaprotamiem. Kad mēs esam iemācījušies pieņemt un lolot citus tādus, kādi viņi ir - ar visiem viņu kaitinošajiem ieradumiem, nedrošību un bailēm.

Es vēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs abi zinām to, kas ir patiesa mīlestība. Kad mēs abi zinām to, kas ir patiesa, neaizskarta, godīga un dziļa mīlestība. Kad mēs abi zinām to, ko nozīmē būt vienmēr blakus jūsu partnerim.

Es vēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs abi zinām to, kādas ir veselīgas, spēcīgas un piepildītas attiecības. Kad mēs zinām to, ko nozīmē būt gatavam panākt kompromisu un upurēties savas otras pusītes un attiecību labā. Kad mēs saprotam to, ko nozīmē cīnīties par partnera laimi.

Es vēlos, lai jūs ienāktu manā dzīvē tad, kad mēs abi saprotam to, kāda ir sajūta būt kopā ar kādu, kurš uz tevi skatās ar siltumu un apbrīnu. Kādu, kurš jūs uzrunā ar mīlestību. Kādu, kurš jums atbilst katrā līmenī. Kādu, kura dvēsele atspoguļo jūsējo.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!