Visiem, kam pietrūkst kāds mīļš un tuvs cilvēks

Visiem, kam pietrūkst kāds mīļš un tuvs cilvēks

Dzīve vislabākajā laikā var būt grūta un mulsinoša pieredze, taču mēs to saprotam tikai tad, kad zaudējam cilvēku, kuru mīlam. Laikam ejot, bēdājoties par kādu, ko esam zaudējuši, tad mūsu bēdas sāk lēnām atkāpties. Mēs vairāk pielāgojamies dzīvei bez cilvēka, kurš kādreiz bija tik liela tās sastāvdaļa. Nav tā, ka mēs virzāmies tāla un aizmirstam par viņiem, bet mēs atkal varam redzēt skaistumu dzīvē un justies tā, it kā būtu vērts dzīvot.

Pēc šī brīža sāpēm un bēdām, kuras jūtam pēc zaudētā cilvēka, ir tendence vilkties. Mums ir dienas, kurās jūtamies salīdzinoši labi un mierā, un ir dienas, kurās mūsu sirds atkal salūzt, un mēs sabrūkam. Mēs nekad nezinām, kad tas būs. Mazākās lietas mums var atgādināt kādu tālu atmiņu; pazīstama smarža, skaņa, sajūta, kas mūs atgriež pie tiem, kurus esam pazaudējuši. Mēs atceramies, kāda bija sajūt būt viņu klātbūtnē, kā bija smieties un jokot ar viņiem, un asaras birst no mūsu acīm, domājot par mīlestību, ko mēs ar viņiem dalām, par mīlestību, kuru mēs zinām, ka šajā dzīvē vairs nejutīsim no viņiem.

Tomēr katru gadu ir dažas dienas, kad mūsu aizgājušo tuvinieku prombūtne ietekmē īpaši smagi – svētki.

Šis ir gada laiks, kad mums vajadzētu pavadīt laiku kopā ar tiem, kuru mēs mīlam – laiks dāvināšanai, smiekliem, mīlestībai un laimei. Tieši šajos brīžos, kad mēs jūtamies labi un esam draugu, ģimenes vidū, to cilvēku prombūtne, kurus mēs nelaižam prom un atdosim jebko, lai redzētu vēl pēdējo reizi, mūs skar vissmagāk.

Tātad tas ir domāts jums. Tas ir visiem tiem cilvēkiem, kuriem svētku laikā ir tukši krēsli un tukšas sirdis. Necentieties atvairīt skumjas vai uzlikt drosmīgu seju. Pieņemt un godājiet to, kā jūtaties. Izjūtiet savas negatīvās emocijas tikpat spēcīgi kā savas pozitīvās emocijas un apzinieties, ka tās ir tikpat nozīmīgas, un ar tik pat lielu nozīmi kā jebkurš priekš, kādu vien varat piedzīvot.

Tad, kad šī brīža sāpes ir nedaudz pārgājušas, esiet kopā ar cilvēkiem, kurus mīlat. Atcerieties, ka dzīve vienmēr ir vislabāk nodzīvota, kad tā ir nodzīvojusi pilnvērtīgi, un, ka cilvēki, kurus esat pazaudējis, skatās uz jums un vairāk par visu vēlas, lai jūs izklaidētos un izbaudītu brīvdienas kopā ar ģimeni. Lolojiet laiku, kas ir šeit, nevis ļaujiet sev palikt pie cilvēkiem, ar kuriem kopā esat pavadījuši savu laiku saulē. Ļauj sev pasmieties, ļauj sev izklaidēties.

Ēdiet, dzeriet un esiet jautri. Atcerieties, ka nekas neilgst mūžīgi. Izdariet visu to, kas tieši jums ir priekšā, jo tas būs pagājis, pirms jūs to sapratīsiet.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!