Patiesība par sāpēm! Uzziniet to iemeslus un paņēmienus, kā likvidēt sāpju sajūtas.

Patiesība par sāpēm! Uzziniet to iemeslus un paņēmienus, kā likvidēt sāpju sajūtas.

Saikni starp cilvēka psihisko stāvokli un fizioloģiskajiem procesiem organismā sauc par psihosomatiku. Sāpes, tas ir tikai simptoms, kas signalizē par to, ka jūsu organismā kaut kas notiek nepareizi. Ja ievērojat, ka jums arvien biežāk parādās sāpju simptomi, pat ja ārēji esat vesels un pēdējā laikā neesat pārdzīvojis nekādas traumas, tad sāpes nav nekas cits, kā organisma psihosomatiska reakcija uz to, kas notiek jums apkārt. Tieši tāpēc jums jāizpēta savs ķermenis un jāizzina patiesie sāpju iemesli.
Cilvēka ķermenis ir sarežģīta sistēma, kurā viss ir savstarpēji saistīts…

GALVAS SĀPES (MIGRĒNA)

Ja nepārtraukti atrodaties stresa situācijā un esat fiziski iztukšots, nebrīnieties, ka jums sāp galva. Labākais paņēmiens, kā atbrīvoties no galvas sāpēm ir meditēt un nodarboties ar atslābinošiem vingrinājumiem. Ārsts Kristians Petersons uzstāj uz to, lai jūs sekotu savam emocionālajam līdzsvaram. Tad arī izvairīsieties no galvas sāpēm.

KAKLS

Cilvēks, kurš nepārtraukti jūtas vainīgs par izdarīto, jutīs sāpes kakla rajonā. Paššaustīšana pilnībā paralizē šo rajonu, tāpēc jums pēc iespējas ātrāk jāatbrīvojas no vainas apziņas un nožēlas. Lai reizi par visām reizēm aizmirstu par sāpēm kakla rajonā, iemācieties pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir, ar visām tās nepilnībām. Lai uzlabotu veselības stāvokli, ārsts, hiropraktiķis un kineziologs Lorijs D’Askenzo iesaka būt pacietīgākam un piedot apkārtējiem.

PLECI

Hiropraktiķis Ross Kitsons apgalvo, ka pleci ir tā cilvēka daļa, uz kuru visvairāk spiež atbildības un rūpju nasta. Lai atbrīvotos no velkošās sāpju sajūtas plecos, pārtrauciet visu darīt pats. Iemācieties dalīt rūpes ar tuviniekiem.

SĀPES MUGURAS AUGŠĒJĀ DAĻĀ

Šī muguras daļa ir atbildīga par mīlestību un emocijām. Mīlestības pieņemšana vai noraidījums uzreiz ir jūtams muguras augšējā daļā. Trenere un personības pilnveides praktiķe Ronda Degasta apgalvo, ka sāpes šajā apvidū signalizē par to, ka jums jāpārskata savas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Jālīdzsvaro enerģijas apmaiņa ar tuviniekiem. Iemācieties pieņemt un dāvāt mīlestību.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!