Uz kuru valsti jums vajadzētu pārcelties saskaņā ar horoskopa zīmi

Uz kuru valsti jums vajadzētu pārcelties saskaņā ar horoskopa zīmi

Kur atrodas jūsu liktenis?

AUNS

Pragmatiskie un mērķtiecīgie Auni savas labākās īpašības varētu izpaust Vācijā vai Austrijā. Šajās valstīs, neatkarīgi no pilsētas, viņi spēj atklāt savas labākās īpašības un parādīt visu, uz ko ir spējīgi.

VĒRSIS

Zemes cilvēki Vērši tiecas pēc skaistas dabas, auglīgām zemēm un atvērtiem cilvēkiem. Tieši tādēļ viņiem vajadzētu apmesties Balkānos, iespējams, Melnkalnē, Bulgārijā, Moldovā. Tur, kur tek visgardākais vīns, kur cilvēki pievelk ar savu humoru un patiesu labvēlību, Vērši ļoti viegli radīs dvēseles mieru.

DVĪŅI

Radošie, taču pragmatiskie Dvīņi savu laimi iegūs tur, kur seno gadsimtu kultūra savienojas ar moderno mūsdienu dzīvi. Tā varētu būt Japāna, Lielbritānija vai ASV. Dvīņiem labāk būtu apmesties okeāna krastā, bet nodarboties ar kaut ko radošu, kas pilnībā palīdzētu atklāt šīs Zodiaka zīmes potenciālu.

VĒZIS

Būdami īsti humānisti, Vēži ir kā radīti tam, lai dzīvotu Indijā. Viņu patriarhālie dzīves uzskati un vēlme palīdzēt tuvākajiem palīdzēs atrast savu sūtību šajā valstī un būt laimīgiem. Tomēr nav jāaprobežojas tikai ar Indiju. Šīs zīmes pārstāvji labi jutīsies arī Tibetā, Filipīnās, Vjetnamā vai Ķīnā.

LAUVA

Graciozās Lauvas, kuras sevī jūt cēluma pazīmes, ar sirdi spēj sajust, ka viņu valsts atrodas Eiropas centrā. Tā var būt Monako, Dānija, Beļģija vai Zviedrija, t.i., valsts, kur vēl līdz šim valda monarhija. Dzīvošanai Lauvas noteikti izvēlēsies galvaspilsētu, lai būtu visu notikumu centrā.

JAUNAVA

Pedantiskās, mierīgās un prātīgās Jaunavas savu laimi var atrast tikpat lēnīgās valstīs, piemēram, Japānā, Lielbritānijā, Čehijā vai Šveicē. Viņām patiks miermīlīgie apstākļi, likumu ievērošana un pieturēšanās pie nacionālajām vērtībām. Tādos apstākļos Jaunavas atradīs to, uz ko tās tiekušās kopš dzimšanas.

SVARI

Šīs zīmes pārstāvji ir izslavēti skaistuma cienītāji un kultūras eksperti. Viņiem pie sirds ies Holande, Čehija, Itālija vai Anglija. Tieši tur, sastopoties ar gadsimtiem seno arhitektūru un iegremdējoties vēsturē, Svari spēs izjust visu seno laiku skaistumu un varenību. Tiesa gan, lai dzīvotu šajās valstīs ar baudu, nāksies izvēlēties klusās pilsētiņas, tālāk no trokšņainajām galvaspilsētām.

SKORPIONS

Skorpioniem ar savām “degošajām” sirdīm vajadzētu apmesties Brazīlijā, kur atrastos pielietojums viņu nemierīgajam raksturam. Šie cilvēki labi jutīsies arī Riodežaneiro aristokrātiskajos rajonos un citās Latīņamerikas valstīs, piemēram, Kolumbijā un Venesuelā.

STRĒLNIEKS

Šīs brīvību mīlošās personības noteikti jutīsies, kā mājās, tādās vietās, kā Grieķija, Malta un, protams, “brīvības salā” Kubā. Šiem cilvēkiem vajadzētu tēmēt uz piekrasti, jo kur gan citur vislabāk var izjust brīvības garšu!

MEŽĀZIS

Mežāži ir personības ar augsti attīstītu garīgumu, kuri jutīsies kā savējie Ēģiptē, kā arī Skandināvijas valstīs - Norvēģijā vai Zviedrijā. Dzīvošanai viņiem vajadzētu izvēlēties galvaspilsētas, kur daudzu gadsimtu kultūra ir veiksmīgi saskaņota ar mūsdienu tehnoloģijām.

ŪDENSVĪRS

Harizmātiskie un dzīvespriecīgie Ūdensvīri atradīs savu laimi praktiski visur, taču īstu harmoniju viņi gūs tikai un vienīgi Krievijā. Vēlams, lai tā būtu Krievijas vidusjosla, kur plašā krievu dvēsele apvienojas ar varoņu spēku un viesmīlību.

ZIVIS

Šīs zīmes pārstāvjiem būtu vēlams apmesties valstīs, kuru dzīve ir saistīta ar ūdeni. Tā var būt Holande vai Somija, taču vislabāk tomēr Austrālija vai Taizeme. Pie tam, iedzīvoties varētu klusajās, mierīgajās pilsētās, kur neviens nenovērsīs Zivis no vienotības ar dabu un savu talantu atklāsmes.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!