Trīs produkti, ko noteikti vajadzētu lietot sievietēm

Trīs produkti, ko noteikti vajadzētu lietot sievietēm

Šie trīs produkti ir īpaši svarīgi sievietēm:

Kas šajos produktos ir tāds īpašs un kā tos gatavot lasat tālāk rakstā.

Pupiņas - pievienojat tās zupā, pie salātiem vai ēdiet ar karoti pa tiešo no burkas. Tās satur šķiedrvielas, olbaltumvielas, dzlzi, kāliju, magniju, tas viss palīdz samazināt holesterīnu un spiedienu. Nav mazsvarīgi arī tas, ka pupiņas samazina risku saslimt ar diabētu un krūts vēzi. Vēl viena nozīmīga lieta, ka patiks jūsu vīram - pupiņas spēj uzlabot garastāvokli.

Sīpols - to vajag iemīlēt. Neuztraucieties par specifisko smaržu. Droši pievienojiet to salātos, zupās vai pat liekat klāt pie sviestmaizes. Ēdot sīpolu mazināsies risks saaukstēties, mazināsies artrīta risks, zarnu trakta darbība būs normā, vesela sirds, asinsrite un spiediens. Kā arī, tas būtiski samazina risku saslimts ar krūts un olnīcu vēzi. Tas viss ir dēļ tā, ka tas satur mums nepieciešamos elementus tādus, kā folijskābe, vitamīni B6 un C, kāliju, triptofānu.

Brokoļi. Ne tik sen šīs kāpostu veids parādījās mūsu veikalos. Agrāk mēs tos zinājām no filmām un ārzemju pavārgrāmatām. Pats par sevi brokolis nav diez ko garšīgs, bet ja to iemācās pagatavot, tad no šķīvja nevar atrauties. Vislabāk to ir novārīt, uzliet olīveļļu un nedauz citronu sulu, pēc vajadzības var pievienot sāli. Folijskābe, kālijs, fosfors, B vitamīni, kā arī K, E, C un A vitamīni - tas viss ir, kā speciāli radīts komplekts priekš topošajām māmiņām. Brokoļi palīdz auglim pareizi attīstīties. Kā arī brokoļu lietošana uzturā mazina iespēju saslims ar “sieviešu vēzi”: olnīcu vēzi, maksts vēzi un krūts vēzi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!