Jums ir jāiemīlas sevī, pirms jūs varat iemīlēties kādā citā

Jums ir jāiemīlas sevī, pirms jūs varat iemīlēties kādā citā

Vispirms jums jābūt laimīgam pašam ar sevi, pirms jūs varat meklēt laimi ar kādu citu. Jums jāatrod sava veida laime, kas nebeigsies ar vilšanos vai sirdssāpēm. Sava veida laime, kuru var atrast tikai tad, kad jūsu sirds jau ir pilna un tad jūs to savijat ar kāda cita sirdi.

Vispirms jums ir jābūt pašapmierinātiem ar sevi. Jums ir jābūt neatkarīgam un negaidīt, kad kāds ienāk jūsu dzīvē un padarīs to labāku. Jūsu dzīvei jābūt priecīgai, skaistai un piepildītai, kāda tā ir. Jums ir jāspēj saredzēt apkārtējo pasauli ar rozā brillēm arī tad, ja jums blakus nav neviena, ar kuru to novērtēt.

Jo, ja jūs iemīlaties un tas neizdodas, jūsu pasaulei nevajadzētu sabrukt. Jums nevajadzētu balstīt savu laimi un visu, kas jums ir dzīvē, uz savām attiecībām, jo, ja jūs izšķirsieties, tad jūs paliksiet bez nekā.

Jā, jūs varat būt skumji. Jā, jūs varat raudāt. Jums ir atļauts izjust jūtas, bet jums dziļi sirdī ir jābūt kārtībā. Jūs nedrīkstat ļaut tumsai un vientulībai dzīvot jūsu sirdī. Jūs nedrīkstat aizmirst, kas jūs esat.

Jums ir jānokļūst līdz vietai, kurā jūs esat iemīlējušies paši sevī, un, kad jūs atrodiet kādu, kuram jūs vēlaties dot savu mīlestību, neļaujiet viņiem to izmantot. Tā vietā jums vajadzētu vairāk domāt par sevi un savu mīlestību. Jums vajadzētu piepildīt sevi ar tik lielu mīlestību, ka, ja kāds jūs pametīs un atstās aukstumā, jums nebūs auksti, jo jūs mīliet paši sevi.

Jo dziļi būtībā jūs esat vesels cilvēks. Jūs jūtaties labi paši par sevi un esat laimīgi. Nevienam, kas ienāk jūsu dzīvē, nevajadzētu būt iespējai to visu iznīcināt.

Tātad, ļaujiet sev iemīlēties. Bet vispirms iemīlieties paši sevī. Ļaujiet kādam jūs pacelt uz augšu, taču tikai jūs pats varat izlemt to, vai jūs kritīsiet uz leju. Esiet kopā ar kādu, kurš piepildīs jūs. Kādu, kas jūs sapratīs.

Kādu, ar kuru jūs varat aizdedzināt visu pasauli, jo aizraušanās un mīlestība vienam pret otru ir tik liela.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!