Piektdiena, 13.! Ko nedrīkst darīt šajā dienā

Piektdiena, 13.!  Ko nedrīkst darīt šajā dienā

Piektdiena, 13. tiek uzskatīta par vienu no bīstamākām dienām, jo tā slēpj sevī milzums problēmu, ar kurām ir neiespējami rast kompromisu. Tas ir tumšo un netīro spēku ziedu laiks. Lai piektdiena, 13. nekļūtu priekš jums tikai par laiku, kad ir vienas vienīgas problēmas, ir jāvēršas pēc jebkuras palīdzības, ko var piedāvāt astroloģija un ezotērika.

Kāpēc ir bīstama piektdiena 13.

Šo problēmu var aplūkot no vairākām pozīcijām. Vissvarīgākā no tām ir garīgā puse. Gandrīz visās reliģijās pret šo dienu attiecas ar bijību, neskatoties uz to, ka svētajos rakstos nekas par šo dienu nav minēts. Šī diena ir noslēpumā tīta, jo papildus nav zinās, no kurienes cilvēkos radušās bailes no šīs dienas. Tas tāpēc, piektdiena'});">ka piektdiena, 13. iedzina šausmas vēl sen pirms mūsu ēras, kad galvenā reliģija bija pagānisms. Cilvēki ticēja, ka šajā dienā uzplaukst ļaunie spēki. Tie visiem spēkiem cenšas nodarīt sliktu. Raganas jau izsenis uzskatīja piektdienu, 13. par saviem “profesionālajiem” svētkiem, kad nolādēšana, ļauna acs un buramvārdi bija spēcīgāki nekā parasti. Viņām tā bija spēku uzņemšanas diena. Par tādu šī diena ir palikusi arī tagad, tā kā uzmanieties no slikta skatiena, konflikta situācijām un jebkādas saiknes ar melno maģiju. Piektdiena, 13. īpaši ir bīstama tiem, kam ir novājināta enerģētika. Šī diena var likties gurdena, taču īstenībā tā jums vienkārši atņem spēkus. Ja jūs jūtaties mundruma pilni, nesteidzieties pa tukšo tērēt savus spēkus. Plānojiet lietas efektīvi, jo atjaunot enerģiju būs gandrīz neiespējami. Izmantojiet īpašu aizrunāšanu un ticējumus par piektdienu, 13.

Ko nedrīkst darīt šajā dienā

Izvairīties no bīstamajām situācijām, ko slēpj sevī piektdiena, 13., ir iespējams - pietiks ne ar ko velti neriskēt un nedarīt neko tādu, kas var novest pie nepatikšanām.

Lūk, būs daži svarīgākie brīdinājumi:

Nedrīkst zīlēt.

Jāatzīmē pati bīstamākā metode - zīlēšana spogulī. Pret spoguļiem šajā dienā jāattiecas ar bijību. Labāk tos piesegt vai neskatīties tajos ilgi. Ja jūs ar divu, viens otram pretī novietotu, spoguļu palīdzību atvērsiet “portālu”, tumšie spēki var izmantot šo koridori, lai tiktu ārā vai parādītu savu seju. Ļoti bieži cilvēki nepadomājot ir nejauši atvēruši spoguļu tuneļus un redzējuši dēmonus. Daži no tiem bijuši ar ragiem un īsām rokām, kāds ir redzējis tikai to sejas, bet cits - spīdošas acis. Tas var ne tikai uzdzīt bailes, bet radīt tādu pārbīli, no kura atgūties nebūs tik viegli. Spoguļi ir visbriesmīgākais ienaidnieks piektdien, 13. Cita veida zīlēšana varbūt arī nav bīstama, bet būs pilnīgi nepareiza, tāpēc šajā dienā tai nebūs nekādas jēgas.

Trauksmes un baiļu brīžos nedrīkst skatīties pār kreiso plecu.

Mūsu ķermeņa un dvēsele labā puse ir gaiša. Aiz kreisā pleca vienmēr sēž dēmoni, kas to vien gaida, kad viņu ievēros. Pēc tautas ticējumiem trauksmes brīžos skatīties pār kreiso plecu nedrīkst, jo varot ieraudzīt kaut ko briesmīgu.

Nedrīkst spēlēt azartspēles.

Piektdien, 13. jūs riskējat paspēlēt visu, kas jums ir. Ja jūs kaut kādu summu laimēsiet, tad labāk to iztērēt tajā pašā dienā, pie tam, ne tikai uz sevi vien.

Nedrīkst lamāties, kādu nolādēt, uzlikt lāstu.

Lāsts pie jums atgriezīsies praktiski ar simtprocentīgu garantiju. Šajā dienā labāk neveikt tumšus rituālus, kas var kādam nodarīt ļaunu. Ja jūs vēlaties pavadīt piektdienu, 13. kā parastu dienu, tad arī dzīvojiet, kā parasti, tikai ar piebildi - izvairieties no tumšām domām. Nedrīkst lamāties, jo slikto vārdu izrunāšana var piesaukt nelaimi un radīt problēmas.

Nedrīkst skatīties šausmu filmas.

Melnās maģijas speciālisti saka, ka parastās dienās jums nekas nedraud, bet piektdien, 13. filmas par dēmoniem var piesaukt īstu nelaimi. Nevajag riskēt, labāk atlieciet skatīšanos uz vēlāku laiku.

Nedrīkst iet pa vienu un to pašu ceļu.

Kad iesiet uz mācībā, darbu vai darīšanās, katru reizi izvēlieties citu ceļu. Neatgriezieties pa to pašu ceļu, pa kuru nācāt. Šo aizsardzību no nepatikšanām ir izmantojuši vēl mūsu senči. Tika uzskatīts, ka mainot ceļu, tumšie spēki apjuks un nespēs tikt līdz cilvēkam.

Nedrīkst atriebties un apskaust.

Atriebība un skaudība novājina organismu, atņemot jau tā nelielos enerģijas krājumus. Ja nolemsiet kādam nodarīt ļaunu, rociet uzreiz divus kapus, nevis vienu. Nekas nepaliks bez sekām.

Nedrīkst uzsākt jaunas svarīgas lietas.

Tādās lietas, visticamāk, panākumi netiks gūti. Esiet kārtīgi un apdomīgi. Pildiet savus ikdienas pienākumus un necentieties ķert divus zaķus reizē.

Vairāk kontaktējieties ar patīkamiem cilvēkiem, atpūtieties un nelieniet konfliktos. Centieties ar visiem būt draudzīgs, lai jūs neviens nevarētu nobrīnēt vai nolādēt.

Piektdiena, 13. ir neveiksmīga diena, taču ne tik ļoti, lai zaudētu jebkuru cerību uz veiksmi. Esiet jūs paši un neaizmirstiet uzmanīties. Meklējiet patvērumu tur, kur jūs mīl un ciena. Ieskaujiet sevi ar labestību, siltumu un pozitīvām emocijām.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!