Pārtrauciet skriet pakaļ cilvēkiem, kuri nav tā vērti - paliks tie, kuriem ir paredzēts palikt

Pārtrauciet skriet pakaļ cilvēkiem, kuri nav tā vērti - paliks tie, kuriem ir paredzēts palikt

Šajā dzīvē es esmu piedzīvojusi daudzus pārdzīvojumus. Es esmu mīlējusi. Es esmu zaudējusi. Mani kāds ir nodevis. Es esmu bijusi salauzta. Bet kaut kā vienmēr esmu atradusi spēku atkal mīlēt. Bet, viena no vissmagākajām lietām manā dzīvē, ar kuru man nācās saskarties, ir bijusi mīlestība, ko es sniedzu, bet nesaņemu pretī.

Neatkarīgi no tā, vai tās bija romantiskas attiecības, vai draudzības, es varu godīgi pateikt, ka man tādas ir bijušas daudz. Esmu samierinājusies ar attiecībām, kuras man nebija labvēlīgas, es esmu skrējusi pakaļ cilvēkiem, kuriem it nemaz neinteresēja paziņot man to, vai esmu svarīga viņu dzīves daļa, es esmu devusi pārāk daudz iespēju, un, galu galā, visas no tāp bija veltīgas.

Un jūs zināt ko?

Man ar to pietika. Es beidzot iemācījos savas kļūdas.

CILVĒKI, neviens uz šīs pasaules nevēlas tērēt savu laiku gaidot, kad kāds beidzot izlems atgriezties!

Lielākā daļa no jums teiks, ka mums vajadzētu smagi cīnīties par cilvēkiem, kurus mēs mīlam. Bet sakiet man, kas notiek, ja šī persona par jums necīnās?

Kas notiek tad, kad esiet pārāk izsmelts, lai pat paceltu pirkstu, jo tas viss bija veltīgi? Kas notiek tad, kad jūs saprotat, ka daži cilvēki nav pelnījuši jūsu uzmanību?

Es jums kaut ko pateikšu! Beidzot jūs iemācīsieties savas dzīves lielāko mācību.

Tiem, kam ir paredzēts būt jūsu dzīvē, un cilvēki, kas patiesi par jums rūpējas, vienmēr būs jums blakus, neatkarīgi no tā, kas notiks.

Paklausieties, neļaujiet citiem jūs apmulsināt. Cīnīties par kādu ir skaisti un patiesi drosmīga lieta. Bet tas darbojas tikai tad, ja abi no jums iesaistās šajā cīņā. Divi vienlīdzīgi drosmīgi cilvēki, kuri viens otru mīl vairāk par visu pasaulē. Cīnās pretī visām izmaiņām. Pret visu, kas varētu kaitēt jūsu attiecībām vai sagraut jūs. Ja jūs šajā cīņā esat viens pats, tad to sauc par skriešanu pakaļ. Un, kaut arī sākumā šī skriešana pakaļ varētu šķist nekaitīga, šī skriešana pakaļ var viegli attīstīties nogurdinošā rutīnā.

Es zinu, ka man ar to pietika. Man ir bijis pietiekami daudz emocionālu kritumu. Man ir bijis pietiekami daudz cilvēku, kuri vēlas no manis iegūt visu, bet nekad neuztraucas kaut ko dot pretī. Man pietika ar to, ka es atdevu sevi visu. Man pietika tērēt savu enerģiju uz cilvēkiem, kuri nav pelnījuši ne mazāko daļiņu no manas sirds. Man pietika ar to, ka es uzņēmos visu negatīvo, ko man deva citi cilvēki.

Es beidzot esmu sapratusi, ka man pašai sevi vajadzētu vērtēt visaugstāk. Man vajadzētu būt vienīgajai, kura izlemj, kurš nāk, kurš iet un kurš paliek manā dzīvē. Man tas prasīja daudz laika, lai to saprastu, bet cilvēki, kuri vēlas būt kopā ar jums, atradīs veidu, kā to izdarīt. Viņi šķērsos kalnus un dziļākās upes, bet viņi vienmēr atradīs veidu, kā būt jums blakus, kad jums to visvairāk vajadzēs.

Ar pareizajiem cilvēkiem jums nevajadzēs pašiem sev neko piespiest darīt.

Mīlestība būs īsta un tīra. Viss, kas kādreiz likās grūts, tagad būs vienkāršs. Jo tā ir taisnība, ko cilvēki saka… Kad ir gribēšana, tad vienmēr atrodas veids, kā to sasniegt! Tāpēc, lūdzu, ļaujiet šiem vārdiem parādīt jums ceļu. Netērējiet savu laiku un uzmanību uz nepareizajiem cilvēkiem. Jūs esat pelnījis būt priecīgs un novērtēts. Jūs esat pelnījis piedzīvot skaistumu, kādu var piedāvāt šis Visums.

Viss, kas ir mazāks par reālo, vienkārši nav tā vērts!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!