ZIVIS. 9 iemesli, kāpēc šie cilvēki ir tik sarežģīti, bet tik mīļi

ZIVIS. 9 iemesli, kāpēc šie cilvēki ir tik sarežģīti, bet tik mīļi

Mīlēt grūti, bet nemīlēt nevar.

Zivis - attiecībās vissarežģītākā zodiaka zīme. Piekrītiet, ka jums nav ne mazākās sapratnes par to, kas notiek jūsu drauga - Zivs- galvā. Pat, ja jūs pats esat dzimis šajā zīmē, tad noteikti ne vienmēr varat tikt skaidrībā pats ar savu apziņu. Taču ir arī labas ziņas! Jūs tādi neesat vienīgie. Un vispār, jums jāpateicas Dievam par to, ka esat piedzimis Zivs zīmē.

Lūk, iemesli, kāpēc neviens Zivis nesaprot, un kāpēc tas ir pilnīgi normāli.

1.Zivis - divpadsmitā Zodiaka zīme

Tātad visi, kas dzimuši šajā zīmē, savākuši pa druskai no visiem 11 iepriekšējo zīmju raksturojumiem. Tas nozīmē,ka Zivīm dažkārt tik tiešām ir grūti tikt skaidrībā ar sevi un savām jūtām. Tāpēc viņas ir tik neizlēmīgas un bieži pieņem aplamus lēmumus. Un tomēr, šo cilvēku pluss ir tas, ka viņi ir ļoti atvērti. Zivs - tas ir draugs, kurš vienmēr saka “jā””, kaut arī pēc tam to nāktos nožēlot. Un tomēr Zivis - tie ir cilvēki, kas lielā mērā orientēti uz loģiku, bet ne uz jūtām. Lai gan rīkojas impulsīvi, tomēr vispirms domā un pēc tam dara. Bet, kā minimums, vienu reizi viņi ir gatavi pamēģināt visu.

2.Zivis vienmēr meklē jaunus iespaidus

Zivis pastāvīgi atrodas jaunu lietu un iespaidu meklējumos. Vislaimīgākie viņi jūtas tad, kad atrod cilvēku, kurš gatavs kopīgiem piedzīvojumu meklējumiem. Parasti Zivīm vislabākās attiecības veidojas ar tiem cilvēkiem, kuri, tāpat kā viņi, mīl haosu un ažiotāžu. Ja zivis iestrēgst slazdā, kur viss ir stabils un paredzams, tad, iespējams, izies uz kādu impulsīvu rīcību un izmantos jebkuru iespēju radikāli mainīt dzīvi.

3.Viņi ir līdzjūtīgi

Zivis ir ļoti līdzjūtīgas. Viņas raud, skatoties melodrāmas, un bieži ziedo līdzekļus labdarībai. To visu viņas dara no sirds, nevis, lai izrādītos. Reizēm citu emocijas Zivis pārņem tik ļoti, ka par savējām tās aizmirst. Reizēm viņu dzīve atgādina haosu tikai tāpēc, ka viņām nav laika risināt savas problēmas: apkārt taču ir tika daudz svešu problēmu! Tāpēc, ja jums kādreiz vajadzīgs draudzīgs plecs, griezieties pie Zivīm. Galu galā, nevienā citā jūs neatradīsiet tik daudz pašaizliedzības.

4.Reizēm viņiem ir grūti atšķirt realitāti no fantāzijām

Zivis ir galvenie sapņotāji uz Zemes. Un tas tikai tāpēc, ka viņu debesu pavadoņi ir Jupiters un Neptūns. Zivis pastāvīgi meklē jaunus un jaunus mērķus, tās nevar ne nomierināties, ne arī novest kaut ko līdz galam. Bet tajā taču ir viss viņu jaukums, vai ne?


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!