Kas notiek, kad jūs runājat vai domājat par kādu slikti

Kas notiek, kad jūs runājat vai domājat par kādu slikti

Kad jūs domājat par kādu cilvēku, tad starp jums un viņu izveidojas energo-informatīvais kanāls. Ja jūs domājat vai runājat par kādu slikti, tad radiet negatīvu vibrāciju lauku, kurš zemapziņas līmenī var radīt kaitējumu tam cilvēkam, bet jūs pats automātiski ieslēdzat pašiznīcināšanās programmu.

Nekritizējiet, un arī jūs nekritizēs.
Nosodījums ir lepnuma un egoisma auglis. Nosodīšana vienmēr ir virzīta no augšas uz leju, tas nozīmē, ka jūs esat nostādījuši sevi augstāk par citiem. Ar kādām tiesībām? Jūs vēlaties, lai viņš kļūst labāks? Nodoms ir labs, tikai tā izrādīšana slikta. Jo augstāk savās domās par sevi uzlidosiet, jo sāpīgāks būs kritiens. Īpaši, ja esat ļoti apzinīgs, „pareizs” morāles cilvēks. Jūs rīkojaties pretēji savai augsti garīgai programmai, iznīcināt to, bet lauskas sāpīgi ievaino dvēseli. Kā ar to dzīvot tālāk? Vai tagad ir jānosoda pašam sevi? Lūk, arī parādās bumeranga efekts.

Ir cilvēki, kas nosoda narkomānus un noziedzniekus, citi- homoseksuālistus, citi- veselas tautas un valstis. Bijušajā Padomju Savienībā mūs mācīja nosodīt kapitālismu – un kur mēs esam tagad ar savu ekonomiku?

Jebkura doma strādā ar mums. Tikai pozitīva doma atver, bet negatīva iztukšo. Nosodīšana neapzinātā līmenī darbojas lēni, bet tieši, radot neizārstējamas slimības – onkoloģijas problēmas, alkoholismu, narkomāniju.

Pārstājiet nosodīt cilvēkus, kas pieturas pie nepareiza dzīvesveida. Pirmkārt, jūs nezināt viņu rīcības pirmsākumu jeb cēloņus, otrkārt, tam ir izveidoti īpaši orgāni valstī.

Cilvēku iedalīšana labajos un sliktajos notiek tikai mūsu iedomās:

Ja jums kaut kas ir dots, tad citam ir iedots kaut kas cits, kādam ir prāts, kādam skaistums vai laba sirds. Izmantojiet to citu labā un sev par prieku.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!