Neglaimojošs vīriešu raksturojums pēc Zodiaka zīmēm

Neglaimojošs vīriešu raksturojums pēc Zodiaka zīmēm

Jā, jā, vīrieši nepavisam nav Enģeļi! Lūk, jums visa patiesība. Ja esi vecis, atrodi sevi! Un, starp citu, arī meitenēm būs veselīgi zināt, ko sagaidīt.

Auns

Ja savā dzīves ceļā esi satikusi Aunu, vari jau laicīgi skriet uz aptieku pēc antidepresantiem. Šis aunu dzimtas pārstāvis ar savu spītību un egoismu, kas izpaužas bērnišķīgā tiešumā, ātri vien var iedzīt tevi kapā. Pat, ja viņš zina, ka viņam nav taisnība, Auns tāpat strīdēsies pretī vienkārši aiz principa. Viņam vienmēr ir savs viedoklis, arī par lietām, ko viņš vispār nepārzin. Strauji agresijas un slikta garastāvokļa uzliesmojumi ir šīs zīmes rota. Tiesa, atdziest viņi tikpat ātri, cik aizsvilstas.

Vērsis

Vērsis uzskata, ka var darīt visu, kas ienāk prātā. Viņš vienmēr ir apmierināts ar sevi. Pat tad, ja nav, īpaši ar ko lepoties. Savu pārmērīgo ietiepību Vērsis uzskata par īsta vīrieša rakstura stingrību, skopumu par saprātīgu ekonomiju, bet noslieci uz pesimismu - par reālistisku pasaules uztveri.

Dvīņi

Nevienai Zodiaka zīmei nav tādu spēju sagriezt visu kājām gaisā kā Dvīņiem. Ar viņiem garlaicīgi nebūs, tikai pēc pāris nedēļām Dvīņu sabiedrības tu sajutīsieties kā līdz nāvei nomocīts sprinteris, kurš bezcerīgi atpalicis no pārējiem. Ja tomēr tu esi spējīga izturēt šo Dvīņu pastiprināto noslieci uz pastāvīgām izmaiņām (ja pati neesi Dvīnis), tad tev jāuzceļ piemineklis. Viņi tusē tad šeit, tad tur, pūš miglu acīs un iesmej. Nākotne ar viņiem ir vairāk kā nestabila, toties tagadne gan ir visai interesanta. Uzticību no Dvīņiem negaidi, atliek tev pagriezt muguru, un viņš jau flirtēs ar tavu draudzeni.

Vēzis

Šis nūģis un čīkstētājs katrā meitenē meklē savas mātes turpinājumu un, ja atrod savu ideālu, tad cenšas apprecēties. Vēzis ar galvu ieiet ģimenes dzīvē, tā, ka pirms laika novedīs sievu līdz kapam ar savām mūžīgajām pretenzijām par to, kā jāmazgā trauki, jābaro kaķis vai jāgatavo omlete. Precības ar Vēzi - tā ir izbojāta jaunība.

Lauva

Lauva ir tiktāl ieciklējies uz savu personu, ka neredz apkārt nevienu, izņemot sevi. Ja nu vienīgi tos, kas viņus apbrīno. Viņš ir augstprātīgs un uzskata sevi par pārāk cēlsirdīgu, lai atcerētos aizvainojumus un solījumus. Karaliskā persona dievina tērēt naudu, svinēt dzīvi un būt skaistu meiteņu sabiedrībā. Ir neprātīgi greizsirdīgs, ātras dabas un ātri apvainojas. Viņam noteikti jābūt tev pirmajā vietā, un, ja nu tu pēkšņi pārcelsi norunāto tikšanos, jo tev jāapciemo slimā tante, var nāvīgi apvainoties: kāda, pie velna tante?!

Jaunava

Neciešams pedants. Izvedīs tevi ar sīkumiem un notācijām. Viņš burkšķēs, ka eļļā ir daudz holesterīna, un cepts vispār ir kaitīgs kuņģim. Slinks līdz vājprātam, taču uzskata sevi par strādīgu, jo reizumis saņemas un izdara kādu sīkumu. Ar emocijām viņam ir saspringti, pret mīlestību viņš attiecas ļoti piesardzīgi.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!