Šis rituāls palīdzēs piesaistīt naudu. Paņēmiens tik tiešām strādā!

Šis rituāls palīdzēs piesaistīt naudu. Paņēmiens tik tiešām strādā!

Krasula, tautā saukta arī par “naudas koku”. Pēc Fen Šui mācības, ja mājā ir šis augs, tas uzlabo ģimenes finansiālo labklājību. Tāpēc ir vērts to sarūpēt un pašiem pārliecināties par krasulas brīnumainajām īpašībām.
Runā, ka pozitīvas domas piesaista jūsu dzīvei pozitīvas emocijas un pārmaiņas. Tajā pat laikā jums pašiem jāprot realizēt dzīvē visas savas pozitīvās domas un idejas. Pozitīvo domu un pārmaiņu kopums izmainīs jūsu dzīvi!

Kā piesaistīt jūsu mājai naudu

Krasulas lapu krāsa atgādina dolāra banknotes zaļo krāsu. Lai gan tas, protams, nav īstais iemesls, kāpēc jāsteidz sarūpēt šis augs. krasula-jeb-naudas-koks-arste-vai-inde-tas-jazina-visiem" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'Naudas koks'});">Naudas koks, pateicoties savām ēteriskajām eļļām, iedarbojas uz cilvēku, aktivizējot smadzeņu darbību un fizisko izturību.
Krasulu iesaka nolikt tieši uz jūsu darba galda. Pēc kāda laika jūs pamanīsiet, ka darbs jums sāk patikt aizvien vairāk un dod arī ievērojamus ienākumus.

Lai piesaistītu savai mājai naudu, veiciet šādu rituālu. Pirms stādīsiet naudas koku, ielieciet podiņā sešas monētas, iedomājoties, ka esat ļoti bagāts, vesels un veiksmīgs cilvēks. Katru reizi, laistot augu, atceraties šo epizodi. Tādā veidā jūs domās ieprogrammējat sevi labklājībai.

Ja jums mājās jau ir krasula-jeb-naudas-koks-arste-vai-inde-tas-jazina-visiem" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'naudas koks'});">naudas koks, ierociet podiņā monētu. Šis talismans palīdzēs piesaistīt naudu. Monētu varat piesiet pie krasulas zara. Tā jāpiesien ar sarkanu lentīti. Katru reizi, kad jūsu skats apstāsies pie naudas koka, padomājiet par to, kā nauda plūst pie jums.
krasula-jeb-naudas-koks-arste-vai-inde-tas-jazina-visiem" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'Naudas koks'});">Naudas koks mīl augt lielos podos un tas mīl saules gaismu. Vēlams augu stādīt sarkanā, bordo, melnā, zeltītā vai sudrabotas krāsas podā.

LAI VEIKSME VIENMĒR PAVADA JŪS!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!