Jūsu mūža mīlestība būs kāds, kas jūs izaicinās, pat tad, ja viņi jūs padarīs trakus

Jūsu mūža mīlestība būs kāds, kas jūs izaicinās, pat tad, ja viņi jūs padarīs trakus

Lai arī frāze “pretpoli pievelk” ne vienmēr ir pareiza, tomēr, ir taisnība, ka jums vajadzētu atrast kādu, kurš daudzējādā ziņā atšķiras no jums. Protams, jūs vēlaties, lai ar jūsu partneri jums būtu kopīgas intereses ar citām nozīmīgām lietām, tomēr dažādība ir tā, kas nosaka attiecības. Iespējams, ka tā nav acīmredzamākā izvēle, taču jūsu mūža mīlestība būs kāds, kurš jūs izaicinās, pat ja viņi jūs padarīs trakus.

Neejiet pa vieglako ceļu

Daudzās dzīves situācijās mēs vēlamies iet pa vieglāko ceļu, piemēram, izvēlamies attiecības, kas labi darbojas bez jebkādas piepūles. Tāpēc vairums cilvēku vēlas iepazīties un iesaistīties attiecībās ar kādu, kas ir viņu spoguļattēls, tikai tāpēc, lai vēlāk uzzinātu, ka attiecības nav tik lieliskas, kā viņi domāja, ka tās būs. Vairāk nekā gadu es satikos ar tieši tādu pašu, kā es. Mums bija vienādas intereses, viedokļi, lietas, kas patīk un nepatīk. Šīs attiecībās nepārvērtās par kaut kādu romantisku pasaku. Galu galā, notika tas, ka mums abiem palika garlaicīgi. Mēs gadu no vietas bijām vieni un tie paši cilvēki, nekad neizkāpām no savām komforta zonām. Galu galā, mums bija jāškiras, jo mēs bijām pārāk līdzīgi, lai būtu saderīgi.

Izaicinājumi palīdzēs jums augt

Kas notiktu, ja jūs dzīvotu savu dzīvi nekad neieklausoties kāda cita cilvēka viedoklī? Tad jūs nekad vairs neaugtu un neattīstītu savu personību. Protams, kāds, kurš jūs izaicina, dažreiz var jūs padarīt pilnīgi traku, taču tā ir svarīga jūsu personīgās izaugsmes sastāvdaļa.

Atrodiet kādu, kas atšķiras no jums. Atrodiet kādu, kuram ir no jums atšķirīgs viedoklis par svarīgām tēmām, kurš ēd dažādus ēdienus, kurus neēstu jūs, vai patīk filmas, kuras jūs parasti neskatītos. Tā jūs iemācīsities skatīties uz dzīvi caur kāda cita acīm un tā dēļ jūs kļūsiet par pilnērtīgāku cilvēku.

Varbūt viņi jums iemācīs par sevi tādas lietas, kuras jūs pat nekad nezinājāt. Jūs varētu atklāt to, ka jums patiešām patīk reps, kaut arī jūs domājāt, ka jums vienkārši patīk roks. Varbūt jūs uzzināsiet to, ka jums patīk doties pārgājienos, kaut arī jūs parasti sēdējāt mājās un skatātījāties televizoru. Katru dienu, sava partnera dēļ, jūs pieredzēsiet pasauli jaunā gaismā un atklāsiet jaunas detaļas par sevi.

Dažreiz strīdēties ir labi

Nevienam nepatīk strīdēties ar savu partneri, bet dažreiz attiecībām tas nāk par labu. Nē, pilnīgi izvērsts strīds nav labs, bet, ja strīds vairāk ir kā atvērta diskusija, nevis cīņa, jūs tādā veidā varētu uzzināt ļoti daudz jauna par sevi, vai jūsu partneri. Ja kāds jūs patstāvīgi izaicina, tas ļauj jums dziļāk paskatīties uz sevi un savu viedokli. Ja jums blakus ir kāds, kurš domā savādāk nekā jūs, jūs abi no tā daudz mācīsities, pat ja beigās jūs par neko nevienosieties. Dažreiz šīs debates var izvērsties par strīdu. Viens no jums pateiks kaut ko tādu, lai otru nokaitinātu, vai arī jūs abi būsiet spītīgi noskaņoti par vienu noteiktu tēmu. Ja jūs zināt, kā atvainoties un atkal vērst lietas par labu, kad strīds kļūst pārāk saasināts, tad jums nav par ko uztraukties. Jūs abi būsiet pietiekami stipri, lai pie šīs tēmas pārāk ilgi neuzkavētos.

Ļaujiet diviem cilvēkiem kļūt par vienu

Iņ un Jangs ir senais ķīniešu simbols. Tas parāda, kā pretēji spēki papildina viens otru un ir atkarīgi viens no otra. Šo filozofiju var viegli tulkot romantisku attiecību pasaulē. Ļaujiet savam partnerim būt kādam, kurš jūs aizpilda tur, kur jūs jūtaties vājš. Bet kur jūs esiet stiprs, tur tieši pretēji - jūsu partneris nav. Apvienojot abas savas stiprās un vājās puses, jūs izveidojat spēcīgu saikni, kuru nekad nevarētu sagraut. Kopā jūs varētu iekarot visu pasauli, zinot, ka jūs piesegsiet viens otra muguru. Esot kopā ar kādu, kas tik ļoti atšķiras no jums, nebūs viegli, toties, galu galā, attiecības būs daudz spēcīgākas un piepildītākas, nekā jebkas cits jūsu dzīvēs. Izvēlieties būt kopā ar kādu, kurš jūs izaicina, pat ja šis partneris dažreis jūs padarīs trakus. Jūs abi katru dienu kaut ko mācīsities viens no otra un augsiet kopā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!