Dvīņu brāļi apprecēja dvīņu māsas. Kā viņi izskatās 20 gadus pēc kāzām

Dvīņu brāļi apprecēja dvīņu māsas. Kā viņi izskatās 20 gadus pēc kāzām

Nesen braucu maršruta taksometrā un bez īpaša mērķa sērfoju internetā. Pavisam nejauši uzdūros kādai dvīņu fotogrāfijai.

Tā nebija parasta fotogrāfija. Tā bija kāzu fotogrāfija. Divi dvīņu brāļi precējās ar dvīņu māsām. Iesākumā pat neticēju savām acīm.

Cik gan liela iespēja pastāv, ka dvīņu brāļi satiks divas māsas – dvīnes, iemīlēsies, izveidos attiecības un apprecēsies? Pirmajā brīdī pat šķita, ka bildes ir viltotas.

Tāpēc nolēmu pameklēt sīkāku informāciju par šiem diviem neparastajiem pāriem. Un mani pieņēmumi izrādījās nepareizi. Fotogrāfijās bija redzami brāļi Sandersi un māsas Netemaijeres, un viņi tik tiešām bija precējušies. Pāri bija satikušies dvīņu festivālā 1998. gadā un kopš tā laika ir nešķirami. 1999. gadā viņi sarīkoja dubultkāzas un arī kāzu tērpi abiem pāriem bija vienādi.

Pats interesantākais ir tas, ka visā pasaulē ir tikai 250 precētu dvīņu pāru.

Un manā galvā saradās daudz dažādu muļķīgu jautājumu “vai viņi nemēdz sajaukt savas otrās pusītes?” vai “kad vīrs ar sievu sastrīdas, vai viņi lūdz savam radiniekam samainīties vietām?”

Protams, bija arī pikantāka rakstura jautājumi, taču tos es nerakstīšu, domāju, ka tos sapratāt paši.

Pats interesantākais ir tas, ka pāri ir precēti joprojām. Un ir ļoti laimīgi. Audzina bērnus un lieliski saprotas gan paši savā starpā, gan ģimeņu starpā.

Mājas uzcēluši blakus. Un lūk, kopbilde ar bērniem.

Kā redzat, arī viņiem ir piedzimuši dvīņi. Un iespējamība, ka dvīņiem pašiem piedzims dvīņi ir viena no 1.000.000.

Vai nav interesanti?

Bērni labi satiek savā starpā un labprāt pavada laiku kopā. Tā ir lieliska priekšrocība, ja dzīvojat blakus māsai un brālim.

Pirmkārt, bērniem nekad nav garlaicīgi, un jebkura kompānija viņu vecumā ir labāka par iespēju stundām sēdēt telefonā.

Otrkārt, ja pēkšņi nepieciešams kaut kur aizbraukt, ir plecs, uz kura var atbalstīties, cilvēki, kuri vienmēr palīdzēs. Un treškārt, ikvieni svētki ir divreiz jautrāki, kad kopā sanāk tik daudz bērnu un pieaugušo.

Mani tikai interesē jautājums, vai bērni nekad nesajauc savus vecākus? Lai gan, ja tā uzmanīgi ieskatās, tas nelielas atšķirības tomēr var atrast.

Diemžēl, fotogrāfijās, izņemot apģērbu, es citas atšķirības neredzu. Varbūt jums izdosies atrast to, kas viņus atšķir?

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!