5 mīlestības posmi – diemžēl, daudzi pāri iesprūst 3. posmā

5 mīlestības posmi – diemžēl, daudzi pāri iesprūst 3. posmā

Mīlestība - spēks, kas liek pasaulei griezties. Daudzu rakstnieku un dzejnieku iedvesma. Lieta, ko daži visu mūžu gaida. Kad mēs atrodam savu trūkstošo pusi, ideālo partneri, mēs plānojam turēties pie viņiem mūžīgi. Bet, kāpēc tad tik daudz pāru, neatkarīgi no tā, vai viņi ir precējušies, vai ne, nolemj izbeigt savas attiecības? Viņi kļūdaini uzskata, ka viņu partneris viņiem nav īstais cilvēks. Viņi šķiras, kad raizes, šaubas un problēmas sāk stāties ceļā romantikai, nesaprotot, ka tas ir tikai viens solis tuvāk patiesai mīlestībai. Lieta ir tāda, ka visi pāri piedzīvo 5 mīlestības posmus. Un iemesls, kāpēc tik daudz pāru šķiras, ir tas, ka viņi nespēj tikt pāri 3. posmam.

Lai jūsu attiecības būtu jēgpilnas, dziļas un ilgstošas, jums tajās jāsasniedz visi 5 posmi. Šo posmu zināšana var glābt jūs no šķiršanās un sirdssāpēm un dot cerību, ka neatkarīgi no tā, ar kādām grūtībām jūs un jūsu partneris saskarsieties, jūs vienmēr varēsiet tās pārvarēt.

Šeit ir 5 mīlestības posmi:

1. posms: Kaisle un jautrība.

Tu satiec savu sapņu vīrieti vai sievieti un iemīlieties viņos no galvas līdz papēžiem. Jūs visu laiku domājiet par viņiem un mīlat pavadīt laiku kopā. Jūs uzziniet par otra pieredzi, interesēm un attieksmi pret dzīvi. Jūs vēlaties izmēģināt lietas, kuras parasti nevēlējāties izmēģināt. Šis posms ir pazīstams arī kā medusmēneša posms. Tas viss ir saistīts ar flirtu, aizrautību un aizraušanos. Jūs jūtat tauriņus vēderā, jūsu sirds pukst kā traka un hormoni ārdās kā traki. Šis posms ir kā jautra spēle, un tas ir visu iecienītākais posms.

2. posms: Kļūšana nopietniem un piezemēšanās.

Jūs esat tālu garām pievilcības un rozā briļļu posmam. Mīlestība starp jums kļūst arvien dziļāka. Jūs jau kļūstiet par pāri un uzticieties viens otram. Jūs joprojām saglabājiet romantiku jūsu attiecībās, bet kaut kas ir mainījies. Varbūt jūs esiet kopā ievākušies vai pat apprecējušies, un jums ir kopīgi bērni. Mīlestība joprojām ir nevainojama, toties, tā kļūst nozīmīgāka un dziļāka. Jūs jūtaties lolots, aprūpēts un aizsargāts. Un, lai arī pieaugušo pienākumi tikai turpina uzkrāties, tas neliedz jums baudīt mīlestību. Patiesībā, jūs piedzīvojat mīlestību pilnīgi jaunā līmenī. Tagad visam ir jēga. Izskatās, ka esat sācis jaunu ceļojumu savā dzīvē - ceļojumu, kuru vēlaties turpināt mūžīgi.

3. posms: Vilšanās.

Diemžēl šis ir posms, kurā daudzi pāri šķiras. Viss vairs nav tā, kā tas bija iepriekš. Jūs esiet aizrāvies ar saviem mājas pienākumiem – jūs rūpējieties par saviem bērniem, maksājiet rēķinus – un domājiet par daudz citām lietām, kas jūs uztrauc. Viss ir pārvērties par rutīnu. Jūs sākiet domāt, kas notika ar visiem glāstiem, skūpstiem, romantiskajām naktīm un mīlestības jūtām. Jums liekas, ka partneris jūs uztver kā pašsaprotamu. Nesvarīgas lietas, kuras jūs pat agrāk nepamanījāt, sāk jūs kaitināt. Patstāvīgas ķildas ir pārņēmušas romantiku jūsu attiecībās. Jums ir dažādas sajūtas, kas liek šaubīties, vai esiet izdarījis pareizo izvēli. Jūs pat varat sākt apvainoties viens uz otra un vēlaties, lai tas tiktu izbeigts. Un, diemžēl, tieši to dara vairums pāru.

4. posms: Dziļāka izpratne.

Ja esiet izturējis 3. posmu, uzskatiet, ka jūsu attiecības ir drošā vietā. Šajā posmā visi plīvuri tiek noņemti. Jūs sākat redzēt viens otru tādus, kādi jūs patiesībā esiet. Jūs gūsiet dziļāku izpratni par partnera problēmām un nedrošību. Jūs atzīstat, ka viņiem, tāpat kā jums, ir vajadzības, vēlmes un nedrošība. Jums labāk izdodas izteikt savas vajadzības un vēlmes jūsu partnerim, un jūs labprātāk kopīgi risināt problēmas un strādājiet pie tām. Tagad jūs saprotat, ka īstas mīlestības un jēgpilnu un ilgstošu attiecību vai laulības recepte ir savstarpēja sapratne, pieņemšana un līdzjūtība.

5. posms: Virzība uz priekšu kopā.

Tagad, kad jūs abi esat pieņēmuši viens otra trūkumus un nepilnības, kā arī savas stiprās un vērtīgās puses, jūs nolemjiet kopā strādāt pie attiecībām, saskarties ar visām grūtībām un palikt kopā mūžīgi. Jūs saprotat, ka mīlestība nav perfekta un tā nekad nav vienmērīga burāšana, taču, ja jūs abi virzāties vienā virzienā, jūs vienmēr būsiet gatavs darīt visu iespējamo, lai mīlestība un attiecības paliktu dzīvas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!