Pirmkārt tev jābūt sievai, un tikai pēc tam – mammai

Pirmkārt tev jābūt sievai, un tikai pēc tam – mammai

Vai atceraties to laiku, kad bijāt tikai divi vien, jūs un jūsu vīrs – divi bezprātīgi iemīlējušies, divatā pret visu pasauli? Noteikti jau jā, tāpat kā es, jo man šis posms vēl turpinās. Bet viss tomēr ir mazliet pamainījies, jo gaidām savu pirmdzimto.

Esmu pamanījusi, ka esmu mainījusies: viss sācis riņķot ap bērnu, nevis ap vīru un mūsu attiecībām, un tas ir licis man aizdomāties par manām prioritātēm.

Esmu redzējusi dažādas mammas, ieskaitot savējo, kuras tik ļoti ir pārņemtas ar saviem bērniem, ka viņu vīri ir kļuvuši par tādu kā pielikumu ģimenei, nevis par tās sastāvdaļu.

Iespējams, tā domā daudzas mammītes, kurām sākas problēmas ar laulāto draugu: viņas domā, ka viņām ir bērns, pats svarīgākais cilvēks viņu dzīvē, tā ka nav nepieciešams tērēt laiku un nervus, lai turpinātu veidot attiecības ar vīru.

Es zinu, ka tas var būt sarežģīti – audzināt bērnus un būt par gādīgu laulāto draudzeni, bet es arī zinu, ka ir svarīgi likt laulību un attiecības ar vīru pirmajā vietā dzīvē.

Tas nozīmē, ka dažreiz jums pirmkārt jābūt sievai, un tikai pēc tam mammai. Un tas ir labākais, ko varat izdarīt ne tikai vīra, bet arī sevis un savu bērnu labā. Lūk, daži iemesli.

Viņš tik tiešām bija pirmais. Jūsu attiecības ar vīru ir galvenais pamats, uz kura ir būvēta jūsu brīnišķīgā ģimene. Un tieši šīs attiecības būs tās, kas uzturēs un palīdzēs izturēt grūtus laikus, jo kura māja gan spēj pastāvēt bez pamatiem?

Mīloši vecākimamma un tētis, ir tieši tas, ko ir pelnījis katrs bērns. Tas viņam vienkārši ir nepieciešams! Arī jūsu ģimenē tā var būt, ja veltīsiet laiku savam visīpašākajam vīrietim pasaulē.

Jūsu bērni to ievēros. Ko es īpaši apbrīnoju savos vecākos, ir tas, ka viņi ik nedēļu centās iet uz romantisku satikšanos viens ar otru. Nē, tas nebija gājiens uz restorānu, ziedi un konfektes, kā attiecību sākumā. Viņi vienkārši izgāja divatā no mājas, tā varēja būt kaut vai neliela pastaiga uz vietējo parku. Un kaut arī es tad biju maza, es ļoti labi atceros šīs vecāku kopīgās pastaigas divatā, bez mums – bērniem.

Bērni ievēro daudz vairāk, nekā mēs, pieaugušie, domājam. Viņi ievēro attiecības starp mammu un tēti. Un liekot savas attiecības pirmajā vietā, jūs rādāt labu piemēru saviem bērniem, kā tam jābūt ģimenē. Pie tam, tas nomierina bērnus un dod viņiem lielāku pārliecību, ka vecāki vienmēr būs kopā un neizšķirsies, kā tas, iespējams, ir daudzu klases biedru ģimenēs. Tas ir ļoti svarīgi bērnu fiziskajai un emocionālajai attīstībai.

Jūs nevarat būt laba mamma, ja neesat laba sieva. Būsim godīgi: viena problēma var ietekmēt visas pārējās labās lietas. Tas pats attiecas arī uz ģimeni – ja jums ir problēmas attiecībās ar vīru, tas atstās iespaidu arī uz to, kā jūs veidosiet attiecības ar bērniem.

Stipras attiecības ar vīru nāks par labu ne tikai jums, jūsu mīlestību sajutīs arī jūsu bērni. Tas ir labākais, ko varat viņiem dot!

LAI IZDODAS!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!