Vispievilcīgākās un visnejaukākās īpašības, kas piemīt katrai zodiaka zīmei

Vispievilcīgākās un visnejaukākās īpašības, kas piemīt katrai zodiaka zīmei

Katrai zodiaka zīmei ir gan sava gaišā, gan ēnas puse. Dažreiz cilvēks var šķist jauks un pozitīvs, taču paiet kāds laika sprīdis, un viņš sāk tracināt visus sev apkārt. Lasiet tālāk un uzziniet, kuras zodiaka zīmes pārstāvji nevar dzīvot bez apskāvieniem, bet kuri jau pie pirmās izdevības cenšas iesaistīties kautiņā:

AUNS

Piesaista: viena no vispievilcīgākajām īpašībām, kas piemīt Auniem, ir tā, ka visu viņi dara ar jauneklīgu entuziasmu un sajūsmu.

Atgrūž: Auni visu vienmēr tik tuvu ņem pie sirds, ka no katra sīkuma spēj izpūts milzīgu konfliktu un pat iesaistīties kautiņā.

VĒRSIS

Piesaista: jaukie Vērši uzskata, ka pret visiem cilvēkiem jāizturas ar mīlestību un gādību, un ir ļoti dāsni šajā jomā.

Atgrūž: pie pirmajām slimības pazīmēm Vērsis atceļ visas tikšanās , paziņo, ka neies uz darbu, atslēdz telefonu un uzvedās tā, it kā būtu gaidāms pasaules gals.

DVĪŅI

Piesaista: Dvīņi vienmēr skaidri pauž savas jūtas un domas jebkurā jautājumā. Ja viņi jūs mīl, jūs par to dzirdēsiet pastāvīgi un jutīsieties tā, it kā jums būtu pašam savs fanu klubs.

Atgrūž: Dvīņiem ir tendence uzvesties tā, it kā viņi visu vienmēr zinātu vislabāk, pat tad, ja tas nebūt tā nav.

VĒZIS

Piesaista: Vēži vienmēr grib būt blakus ar saviem tuvajiem. Vēzis, kā uzticams kucēns, sekos jums pa visu māju, un ja būs nepieciešams, arī pa visu pasauli.

Atgrūž: jums paveiksies, ja jūs pavadīsiet kādu brīdi kopā ar pārliecinātu Vēzi. Viņiem ir nepieciešams pastāvīgs atbalsts. Apskaujiet Vēzi!

LAUVA

Piesaista: katrai Lauvai piemīt milzum daudz dzīvas, pozitīvas enerģijas, kas spēj aizraut ikvienu, pat visapātiskāko cilvēku.

Atgrūž: daudzi Lauvas ir tik lepni un sevī iemīlējušies, ka, kad jūt, ka viņus nenovērtē un neciena, pārvēršas šausmīgos čīkstētājos.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!