Ko mums atnesis stārķis: bērna raksturojums pēc dzimšanas datuma

Ko mums atnesis stārķis: bērna raksturojums pēc dzimšanas datuma

Noskaidrosim, pie kādiem uzvedības modeļiem jāpieturas audzināšanā un saskarsmē ar bērniem, kuru dvēseles skaitļi ir no 1 līdz 9.

Kas tas ir - dvēseles skaitlis?

Numeroloģijā dvēseles skaitlis - tas ir datums, kad bērns piedzimis. Ja tas ir divciparu skaitlis, tad cipari jāsaskaita kopā, līdz iegūsiet vienciparu skaitli. Piemēram, ja mazulis piedzimis 8.datumā, viņa dvēseles skaitlis ir 8. Bet, ja 23.datumā - dvēseles skaitlis ir 5 (2+3).

Tava bērna dvēseles skaitļa atšifrējums

Vieninieciņi

Tie ir bērni, kurus vislabāk raksturo frāze “Es pats!” Tādi bērni pēc dabas ir līderi, jo viņus pārvalda Saule. Šī iemesla dēļ viņi jau kopš agrīna vecuma cenšas uzstādīt savus noteikumus it visur, kur vien tas iespējams, vēlas, lai nevis viņi klausītu, bet viņus klausītu. Bērniem-vieninieciņiem piemīt liels iekšējais spēks, kas jāievirza pareizajā gultnē. Viņi ātri uztver visu jauno, tāpēc ātrāk par citiem iemācās lasīt. Šo prasmi vajadzētu nekavējoties izmantot - aizraut bērnu ar grāmatām un svešvalodām, tikai nevis piespiežot, bet tā it kā nejauši. Šos bērnus pat par vismazākajiem panākumiem noteikti vajag paslavēt. Ja viņi nesaņems atdevi, ātri pametīs iesākto. Vieninieciņi savu iedzimto līdera īpašību dēļ var izaugt visai egoistiski, ja vecāki laikus viņiem neiemācīs būt līdzjūtīgiem, draudzīgiem un ar savu piemēru neparādīs, kas ir palīdzēšana viens otram.

Divnieciņi

Bērni-divnieciņi ir vienkārši burvīgi. Pār viņiem valda Mēness. Bērns ar tādu dvēseles skaitli ir kautrīgs un nemēdz konfliktēt. Viņu iedzimtais kautrīgums var kļūt par problēmu, kad bērns izaugs. Sevišķi, ja ģimenē netiks likts akcents uz cīņu ar to, bet, tieši otrādi, tas vēl tiks veicināts. Lai bērnam-divnieciņam būtu vieglāk izpausties, ir jāpiefiksē viņa aizraušanās un pēc iespējas ātrāk tās jāsāk attīstīt. Taču tas jādara uzmanīgi, bez spiediena. Divnieciņiem patīk, ja interesē viņa viedoklis un aizraušanās, tad viņi ļoti labprāt dalās ar savām domām. Tie ir klusi bērni, taču ne noslēgušies sevī.

Trijnieciņi

Par tādiem bērniem parasti saka ‘’kāpēcīši’’. Bērni-trijnieciņi ir zinātkāri, viņi apber pieaugušos ar jautājumiem un nenomierinās, kamēr nesaņem apmierinošu atbildi. Vēl šie bērni ir ļoti aktīvi un viņiem nepatīk vienveidība. Viņiem ir grūti koncentrēties uz kaut ko vienu, tāpēc viņi var iesākt būvēt cietoksni, tikt līdz pusei un tad visu pamest. Šajā ziņā ar trijnieciņiem nekad neko nevar zināt - jau iepriekš ir jāizdomā daudzveidīga programma, toties šie bērni nekad nenogurst no biežas vides maiņas. Tieši otrādi, viņiem tas patīk. Lai vecāki galīgi nepagurtu no tādas sava mazuļa aktivitātes, viņš jau kopš mazotnes ir jāpieradina pie režīma un noteikuma - ‘’pabeidz vienu lietu un tad vari ķerties pie nākamās’’.

Četrinieciņi

Bērni-četrinieciņi ir privātīpašnieki. Viņi augstu vērtē savu brīvo telpu un greizsirdīgi reaģē, ja kāds bez atļaujas paņem viņu mantas. To drīkst darīt tikai ar atļauju. Ja vecāki, veicot inventarizāciju bērna mantās, kaut ko izmetīs bez viņa ziņas, histērija garantēta. Šādai izpausmei ir arī savi plusi. Bērnam-četrinieciņam ir raksturīga patstāvība. Nevēlēdamies dalīties ar savām mantiņām ar citiem bērniem, viņi lieliski pavada laiku vienatnē ar sevi. Šī iemesla dēļ viņi ir apveltīti ar milzu fantāziju. Lai četrinieciņš neizaugtu noslēgts, nemanot viņam pa rokai jānoliek bērnu grāmatiņas par draudzību un piedzīvojumiem, kur varoņi darbojas komandā un, iespējams, sākumā pārdzīvo tādas pat sajūtas, kā viņš. Postoši uz bērniem-četrinieciņiem iedarbojas viņu salīdzināšana ar citiem.

Piecinieciņi

‘’Viesulis’’ ir otrais vārds bērnam, kura dvēseles skaitlis ir 5. Mājās ar viņu vienmēr ir jautri, trokšņaini un tādēļ nemierīgi. Bērnu-piecinieciņu aktivitāte ir saistīta ar to, ka viņi vienmēr vēlas atrasties uzmanības centrā. Ja atnākuši viesi, gaidi koncertu. Šāds bērns uzvedīsies demonstratīvi, atnesīs visas savas labākās rotaļlietas, izjautās ciemiņu par it visu pasaulē, gribēs iesaistīt viņu savā spēlē. Šie mazie narcisi patiešām uzskata sevi par Visuma centru. Lai nomierinātu šo mini viesuli, ir jādod viņam iespējas izpausties savu vienaudžu vidū, kur viņa artistiskās un atjautīgās īpašības būs tieši laikā. Piecinieciņi ātri visu uztver - viegli iemācās dzejoli un iegaumē jebkuru informāciju. Tādēļ skolā parasti viņi mācās labi.

Sešinieciņi

Bērni-sešinieciņi ir mazie manipulatori. Parasti tie ir piemīlīgi, jūtīgi bērni, kam ātri mainās garastāvoklis. Šiem bērniem ir liela vajadzība pēc glāstiem un skūpstiem. Viņi vienmēr līp pie vecākiem un ļoti pārdzīvo, ja viņi nevar pievērst bērnam vajadzīgo uzmanību, nepaskaidrojot iemeslu. Un vēl šie bērni jau pēc skatiena un balss tembra var noteikt, kāds cilvēkam noskaņojums. Vienaudžu vidū gan viņi neuzvedas tik mierīgi kā ar pieaugušajiem - viņi mēdz komandēt citus un var arī piemānīt. Lai ierobežotu šīs negatīvās izpausmes, vecākiem jau kopš mazotnes bērnam jāstāsta, kas ir personiskās robežas, un kāpēc ir jāprot arī zaudēt. Lai bērni - sešinieciņi to labāk izjustu, viņi ir jāiesaista sportā. Tāpat arī jāņem vērā tas, ka šie bērni ļoti agri sāk interesēties par pretējo dzimumu. Vecāku uzdevums pusaudžu vecumā neizvairīties no attiecīgajām tēmām un izskaidrot vienas vai otras rīcības sekas.

Septītnieciņi

Tādus stūrgalvjus vēl jāpameklē. Bērni-septītnieciņi vienmēr zina, ko grib un viņus nav iespējams pārliecināt par pretējo - ja reiz nolēmuši, tad nepārdomās, kamēr paši to nesagribēs. Neraugoties uz to, viņi ir ļoti atkarīgi no vecāku emocionālā stāvokļa - uz strīdiem ģimenē viņi reaģē ar paaugstinātu temperatūru un bezmiegu. Falšu mīlestību un melus viņi sajūt intuitīvi. Pat ja bērns ir pavisam mazs. Tāpēc tiek uzskatīts, ka bērniem-septītnieciņiem piemīt ekstrasensoras spējas. Savas dotības viņi spēj atklāt arī bez vecāku līdzdalības. Jau lielākā vecumā šie bērni saviem vecākiem kļūst par lieliskiem padomdevējiem un draugiem.

Astotnieciņi

Bērnus - astotnieciņus numeroloģijā dēvē par ‘’skolotājiem’’. Viņu misija - mainīt savu vecāku likteni. Jau kopš mazotnes šis bērns saviem vecākiem liekas pārāk pieaudzis savam vecumam. Viņam pārsvarā piemīt introverta īpašības - viņam vairāk patīk vērot un analizēt, nekā aktīvi iesaistīties sarunās un kustību rotaļās. Astotnieciņi - tie ir bērni, kas nepārdomās, ja kaut ko apsolīs. Viņi ir ļoti atbildīgi un patstāvīgi. Bieži vien bērni-astotnieciņi skolā vai bērnudārzā tiek izsmieti, jo viņi spriež nedaudz savādāk - kā pieaugušie. Tāpēc vecāku uzdevums ir aizstāvēt savu mazo gudrinieku un laicīgi pielikt savu plecu. Ģimenes atbalst astotnieciņus iedvesmo. Lai viņa iedzimtie talanti spētu izpausties, bērnam jādod iespēja izvēlēties no vairākiem aizraušanos variantiem. Viņi nedrīkst palikt bezdarbībā. Jo ilgāk šis bērns neko nedarīs, jo grūtāk viņam būs socializēties.

Devītnieciņi

Tie ir īsti karotāji. Viņiem jau kopš mazotnes nepatīk, ja ar viņiem ucinās. Tādēļ nereti viņi, sākot runāt, dara to jau pilnām frāzēm. Šiem bērniem ir labi attīstīta loģika, viņi ir mērķtiecīgi un kategoriski. Turklāt ļoti novērtē ģimeniskumu un jūtas kā savu vecāku aizstāvji. Tāpēc viņi var būt greizsirdīgi uz citiem radiniekiem un mazpazīstamiem cilvēkiem - viņiem liekas, ka tie apdraud viņu ģimenes idilli. Šo nelokāmo karotāju enerģiju vajadzētu novirzīt uz sportu, jo tur ir mērķi un balvas - viss, kas nepieciešams iekarotājam. Devītnieciņus kategoriski nedrīkst sodīt fiziski - aizvainojums viņu sirdī paliks uz visiem laikiem.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!