8 visbiežāk sastopamās kļūdas, kuras pieļauj pāri un kuras iznīcina viņu laulību

8 visbiežāk sastopamās kļūdas, kuras pieļauj pāri un kuras iznīcina viņu laulību

Laulība ir svēta saite, kas ir jārespektē un jākopj. Diemžēl daudzi pāri to uztver pārāk viegli. Viņi pilnībā neiegulda sevi laulībā un kļūst bezatbildīgi un attālināti attiecībās. Tā rezultātā tiek iznīcināta visa mīlestība, miers, harmonija un, galu galā, arī laulība. Neatkarīgi no tā, cik ļoti precētie pāri mīl viens otru, dažreiz viņi pieļauj kļūdas, kas sāpina viņu partnerus. Tas, ko daudzi pāri nespēj saprast, ir tas, ka laulība nav tikai mīlestība. Veselīgai un veiksmīgai laulībai nepieciešama cieņa, izpratne, kompromiss un līdzjūtība. Tas prasa piedošanu, pacietību un emocionālu tuvību. Patiesa laulība nozīmē izvēlēties vienu cilvēku, ar kuru pavadīsiet visu atlikušo dzīvi, un zināt, ka varat uz viņiem paļauties ar visu savu sirdi. Tāpat kā romantiskās attiecībās, arī laulības pirmie posmi ir saistīti ar aizraušanos, aizrautību un jautrību. Tomēr, laika gaitā, pāriem arvien vairāk un vairāk rodas pienākumu un rūpju. Bērni, rēķini, problēmas gan darbā, gan mājās ir tikai dažas no daudzajām lietām, ar kurām nākas saskarties visiem pāriem. Tomēr, ja pāri nezina, kā ar šajām sadzīves lietām rīkoties, vai arī, ja viņi šīs visas problēmas paslauka zem paklāja, viņi lēnām un neapzināti nogalina mīlestību viņu starpā, tādējādi izraisot laulības sabrukumu. Tātad ja esat precējies un vēlaties, lai jūsu laulība ilgst mūžīgi, tad pārliecinieties, ka jūs neizdarāt šīs 8 kļūdas, kuru dēļ jebkura laulība sabrūk.

1. Lieciet savam partnerim justies nedrošam.

Laikam ejot, pāri sāk justies ērti savā starpā. Tomēr, daži pāri jūtas tik ērti, ka aizmirst, ka viņu rīcība var izraisīt viņu partnera nedrošību. Tāpēc, ja vien nevēlaties sagraut savu laulību, pārliecinieties, ka nekļūstat par vienu no viņiem. Raugoties uz citiem vīriešiem vai sievietēm tikai izklaides pēc, tas var likt jūsu partnerim zaudēt uzticību jums un pat domāt, ka neesat viņiem uzticīgs. Es zinu, ka ir neiespējami izlikties, ka jūs nepamanījāt, kad jums garām paiet patiešām glīts puisis vai pievilcīga sieviete, bet tam nevajadzētu notikt uz jūsu partnera diskomforta rēķina. Abiem partneriem ir jāpārliecina otrs, ka viņi ir uzticīgi viens otram. Un, es uzskatu, ka ikviena sieviete, arī vīrieši, vēlas zināt, ka viņu partneris joprojām uzskata otru pusīti par skaistu un neatvairāmu, tāpat, kā viņu attiecību sākumā.

2. Nelielu žestu ignorēšana.

Un jau atkal, daži pāri jūtas tik ēri savā starpā, ka aizmirst par mazajiem mīlestības žestiem, kas var palīdzēt noturēt romantiku. Nopērkot savam partnerim viņu iecienīto grāmatu vai smaržas, vai to kreklu, kuru viņi jau kādu laiku plāno iegādāties, var likt viņiem justies mīlētiem un novērtētiem. Šie mazie mīlestības žesti ne vienmēr prasa naudas tērēšanu no jums. Pat jauka mīlestības zīmītes atstāšana pie ledusskapja, vai jaukas un romantiskas brokastis gultā var daudz nozīmēt jūsu mīļotajam. Laulība nenozīmē, ka jums vai jūsu partnerim vajadzētu aizmirst par visiem romantiskajiem žestiem un pārsteigumiem. Tāpēc pārliecinieties, ka bieži darāt kaut ko, lai pārsteigtu un liktu viņiem justies īpašiem, un nekad neaizmirstiet viņu dzimšanas dienu – varbūt jūs tagad nopūšaties, bet tas ir kaut kas svarīgs, un, uzticieties man – dzimšanas dienas aizmiršana var sāpēt līdz pat kodolam.

3. Izslēdziet savu partneri no savām problēmām.

Ir pierasts, ka precētiem pāriem ir jādalās savā starpā ar visām viņu bailēm, nedrošību un problēmām. Ja kādam no partneriem ir grūtības, vai viņš jūtas noraizējies, skumjš vai dusmīgs, viņiem vajadzētu dalīties tajā ar otru personu. Jūsu partneris zina to, kad kaut kas jūs satrauc - jūs nevariet no viņiem slēpt tādas lietas. Kad viņi jautā jums, vai jums ir kāda problēma, un, ja jūs katru reizi ignorēsiet šos jautājumus, viņi jutīsies pamesti novārtā un var pat padomāt, ka viņi ir problēma. Jums jāatceras, ka, turot savas problēmas, rūgtumu vai dusmas tikai pie sevis, tas ne tikai liks jūsu partnerim justies tā, it kā jūs neuzskatītu viņus par pietiekami cienījamiem, lai viņi par šo problēmu zinātu un jums palīdzētu, bet tas var arī būt ārkārtīgi kaitīgi laulībai.

4. Neuzņemieties atbildību par savu rīcību.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir kāds slikts ieradums, atkarība vai mīlas dēka, daudzas reizes pāri norāda tieši uz savu partneri, kā sava vājuma iemeslu. “Pēdējā laikā esmu sācis daudz dzert viņas nervozēšanas dēļ. Es viņu krāpu, jo viņš pārstāja rūpēties par mani.” Cik nenobrieduši un absurdi, vai ne? Nevis vainojiet partneri, bet uzņemieties atbildību par savu rīcību. Jums ir jāpieņem tas, ka jūs kaut ko izdarījāt nepareizi jūsu, nevis kāda cita dēļ. Un, ja jūsu partneris patiešām ir jūsu problēmu sakne, tad pasakiet viņiem patiesību. Esiet godīgi un izglābiet jūs abus no šīs spīdzināšanas.

5. Precēties ar kādu, ar kuru neesat saderīgs.

Dominējošs, savtīgs, kontrolējošs, hiperkritisks vīrietis vai sieviete arī turpmāk būs tādi paši, arī pēc tam, kad jūs būsiet apprecējušies ar viņiem. Jūs nevariet gaidīt to, ka viņi maģiski mainīs savu uzvedību, vai arī domāt, ka varat viņus izmainīt. Laulība ir ilgtermiņa saistības, un tāpēc tā prasa rūpīgu domāšanu, kad izvēlaties dzīves biedru. Un atcerieties: Nepareiza cilvēka izvēle var nozīmēt tikai vienu - neveiksmi.

6. Nerunājiet ar partneri un klusējiet.

Kad pāri pārstāj runāt viens ar otru, viņi kļūst arvien attālāki. Laika gaitā attālums palielinās un pienāk brīdis, kad viņi savā starpā sāk justies kā svešinieki. Jo mazāk pāri runā savā starpā, jo mazāk tematu viņiem paliek, par ko runāt. Daži pāri atsakās dalīties savās problēmās ar partneri, jo domā, ka otrs cilvēks viņus nesapratīs. Bet tas ir tikai attaisnojums, lai izvairītos no realitātes un problēmas risināšanas. Komunikācijas trūkums un negatīvu izjūtu krāšana ir neveiksmīgas laulības recepte.

7. Vienmēr mēģiniet “izlabot” savu partneri.

Kad viņš / viņa nāk pie jums, lai runātu par viņu problēmām, viņi nevēlas no jums ieteikumus, vai atbildes uz viņu problēmām. Viņi vēlas, lai jūs viņus uzklausītu, nesakot, kas viņiem būtu jādara tālāk un kas viņiem ir vislabākais. Jums ne vienmēr ir jācenšas atrisināt un labot katru sava partnera problēmu. Jūs nevariet novērst visas problēmas un jūs nevariet izlabot savu partneri. Tā vietā jums vajadzētu viņus pieņemt tādus, kādi viņi ir, un ļaut viņiem pašiem pieņemt lēmumus savā vietā.

8. Nekad neatvainojieties.

Visās laulībās ir konflikti. Bieži vien ātrākais veids, kā tos atrisināt, ir atvainošanās. Kad konflikti ir atrisināti, tiek stiprināta saikne starp partneriem un mīlestība kļūst stiprāka. Atvainošanās nav vājuma pazīme, lepnuma trūkums vai vājš ego. Tā vietā tas parāda to, ka esiet gatavs risināt problēmu un darīt visu, kas nepieciešams laulības saglabāšanai.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!