6 pazīmes vīrieša uzvedībā, kas liecina par to, ka viņš nesāks “laist pa kreisi”

6 pazīmes vīrieša uzvedībā, kas liecina par to, ka viņš nesāks “laist pa kreisi”

Ja jūsu partnerim piemīt šāda uzvedības maniere, pie viņa ir vērts turēties.

Uzticība ir viens no galvenajiem kritērijiem sievietei, kad runa ir par dzīves drauga izvēli. Katra sieviete vēlas būt pilnībā pārliecināta, ka vīrietis spēs būt uzticīgs, sākot no pirmās attiecību dienas un visu atlikušo mūžu. Sievietes psiholoģija ir iekārtota tā, ka mēs bieži meklējam savā izredzētajā neuzticības pazīmes, neaizdomājoties, ka mēdz būt arī gluži pretēji signāli. Kā saprast, ka vīrietis būs uzticīgs savai mīļotajai? Atliek tikai pievērst uzmanību dažām viņa uzvedības un rakstura īpatnībām.

Uzticīgs vīrietis vienmēr pilda savus solījumus

Šī ir ļoti svarīga īpašība, kas liecina par to, ka viņš ir spējīgs kļūt par patiesu atbalstu savai mīļotajai. Tāds partneris nekad nemētājas ar vārdiem un nesola to, ko nespēj izpildīt. Uz šo cilvēku var paļauties, jo viņš vienmēr ir godīgs pret savu izredzēto. Iespējams, ka viņš runā maz un nav visai daiļrunīgs, taču katrs viņa vārds ir no svara. Pie tāda vīrieša ir vērts turēties, viņš nekad nenodos.

Vīrietis ievēro distanci ar savas izredzētās draudzenēm

Daži vīrieši uzmanību pret sievas draudzenēm izskaidro vienkārši - ar galantumu. Taču īstenībā, šeit nevar būt vietas nekādam flirtam, pat visnevainīgākajam. Cilvēks, kurš saskarsmē ar savas mīļotās draudzenēm ievēro noteiktu distanci, diez vai būs spējīgs uz nodevību. Viņš precīzi zina to robežu, kurai nedrīkst pat tuvoties, nemaz nerunājot par tās pārkāpšanu. Šis cilvēks pret sievas draudzenēm attieksies ar cieņu, viņš ir ļoti laipns, bet ar to viss galantums arī beidzas, koķetēt un apbērt ar komplimentiem viņš viennozīmīgi nesāks.

Vīrietim nepiemīt narcisa īpašības

Šis cilvēks nav egoists, nav tendēts uz paštīksmināšanos un ir spējīgs sevi kritiski novērtēt. Šāds vīrietis neuzvedas tā, it kā pasaule riņķotu tikai ap viņu. Un viņu nemaz nesatrauc tas fakts, ka viņš nav ideāls. Šis cilvēks nav atkarīgs no citu viedokļa, viņam nav nepieciešama svešu cilvēku apbrīna, īpaši sieviešu. Vienīgais, kas viņam ir vajadzīgs, - izredzētās mīlestība, atbalsts un ticība viņa spēkiem.

Vīrietis ir emocionāli tuvs ar savu sievieti un uztic viņai savus noslēpumus

Ar šo cilvēku var parunāt par jebkuru tēmu. Vīrietis vienmēr ir atklāts ar savu mīļoto, un viņa jūt dziļu emocionālu saikni starp viņiem. Izredzētais savai sievietei uztic noslēpumus, nebaidās stāstīt dziļi personiskas lietas, jo saprot, ka viņi nav tikai vīrs un sieva, bet ir arī labākie draugi. Tāds cilvēks neizjūt nepieciešamību meklēt emocionālu atbalstu pie citām sievietēm un ļoti sargā to, kas viņam ir.

Vīrietis ir pārtraucis jebkādu saziņu ar bijušajām partnerēm

Daži vīrieši uztur sakarus ar savām bijušajām un uz mīļotās jautājumiem atbild, ka tā ir vienkārši sarakste. Vai vēl sliktāk - taisnojas, ka viņi taču kādreiz ir bijuši tuvi un arī tagad nav sveši cilvēki. Patiesībā vīrietis, kurš spēj būt uzticīgs, neizjūt ne mazāko vajadzību turpināt saziņu ar savām “ex”. Viņš saprot, ka šīm sievietēm vairs nav vietas viņa dzīvē, tāpēc izdzēš visus telefonus un kontaktus soc.tīklos.

Vīrietis no savas izredzētās neslēpj savu ienākumu līmeni

Partneris, kurš ir uzticīgs mīļotajai sievietei un kaļ kopīgus nākotnes plānus, nekad neslēps no viņas savu ienākumu līmeni. Viņa izredzētajai ir skaidrs priekšstats par sava vīrieša finansiālo dzīves pusi. Ja vīrietis tomēr slēpj savus ienākumus, tātad viņš neizslēdz iespēju, ka attiecības varētu izbeigties. Mīlošs un uzticīgs vīrietis nepieļaus pat tādu domu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!