Neļaujiet šīm 5 lietām kontrolēt jūsu dzīvi un laimi

Neļaujiet šīm 5 lietām kontrolēt jūsu dzīvi un laimi

Citu cilvēku viedokļi, kas kontrolē jūsu dzīvi

Daudz cilvēku aizvien pārlieku daudz ņem vērā citu viedokļus. Tāpēc, ka mēs vēlamies iegūt apstiprinājuma un pieņemšanas sajūtu no cilvēkiem, kas ir ap mums. It īpaši tas ir aktuāli šobrīd- laikā, kad sociālie mediji un citi plašsaziņas līdzekļi ir pakļāvuši mūs nemitīgam svešu cilvēku viedokļu pieplūdumam. Katrs ieraksts sociālajos piesaista apkārtējo uzmanību un ir viegli apjukt un pazaudēt izpratni par patiešām svarīgām lietām, dzenoties pēc citu komentāriem un "patīk" atzīmēm. Nav nekas neparasts vēlēties iegūt apkārtējo atzinību. Tomēr, ir pilnīgi neiespējami izpatikt pilnīgi visiem un vienmēr būs kāds, kurš neatbalstīs jūs un jūsu lēmumus. Cilvēki, kuri jūsu dzīvē patiešām ir vissvarīgākie ir tie, kuri pieņems jūs tādu, kāds esat, atbalstot jūsu izaugsmi. Cenšoties izdabāt citiem, jūs ātri vien varat pazaudēt savu autentiskumu, zaudējot saikni pašam ar sevi un sākot pašam sevi apšaubīt.

Pārlieku liela satraukšanās par to, ko citi varētu padomāt, var radīt risku nākotnē nokļūt toksiskās attiecībās. Protams, jūs varat ņemt vērā citu viedokļus un padomus, tomēr jūsu dzīve un jūsu sapņi ir tikai un vienīgi jūsu darīšana, neatkarīgi no tā, ko par to teiks vai domās citi.

Neļaujiet pašreizējai dzīves situācijai kontrolēt jūsu dzīvi

Ikviens savā dzīvē piedzīvo neskaitāmus dažādus posmus un fāzes. Ikviena, ko piedzīvojat, var šķist tik īsta, ka varat sākt ticēt tam, ka tā tagad būs un vairs nekas nemainīsies. Jūs varat pazaudēt cerību un pārtraukt ticēt labākai nākotnei un tā vietā, lai veiktu soļus ceļā uz labāku dzīvi, jūs paliekat uz vietas. Jūs varat piemirst, ka tā ir tikai viena jūsu dzīves grāmatas nodaļa un to, ka ir laikus jāpārškir nākošā lapa, lai turpinātu. Jūs esat pats savas dzīves autors un, lai arī ne vienmēr ir iespējams paredzēt iespējamās grūtības un šķēršļus, jūs vienmēr varat rēķināties un būt gatavs tam, ka nāksies pārvarēt dažādas situācijas un dzīves posmus.

Neļaujiet pārāk ierobežotiem uzskatiem kontrolēt jūsu dzīvi

Pašierobežojuši uzskati ir domās, kas saistās ar pašvērtējumu un pašpārliecinātības trūkumu sev pašam. Diemžēl, daudzi no šiem uzskatiem neapzināti mīt cilvēka zemapziņā. Jūs varat pat nenojaust, ka tādi pastāv, mēdz jūs sāpināt un kontrolēt jūsu dzīvi. Mainīt šos pašierobežojošos uzskatus ir ārkārtīgi grūti, tomēr nav neiespējami. Apgūstiet prasmi pozitīvi komunicēt pats ar sevi, esiet līdzcietīgs pret sevi un mācaties apgūt pašapziņas uzlabošanas prasmes.

Vai nauda spēj kontrolēt jūsu dzīvi?

Protams, nauda ir tā, kas liek pasaulei griezties! Un tai ir liela nozīme, lai nodrošinātu sevi ar ikdienā nepieciešamo. Nav noslēpums, ka pasaulē viss griežas ap naudu un ikviens vēlas justies stabili, kad runa ir par finansiālo drošību. Tomēr fakti liecina par to, kā nauda nespēs jums garantēt laimīgu dzīvi, ja tā būs vienīgais jūsu dzīves mērķis. Nauda nespēj likt kādam justies piepildītam vai laimīgam. Labāk vienkārši koncentrēties uz apkārtējo apstākļu uzlabošanu. Ir normāli, ja jūsu dzīves mērķos zināmā mērā ietilpst finansiālie panākumi, tomēr tiem nevajadzētu būt par vienīgo mērķi, kas motivē jūs.

Iespējams, jūsu pagātnes kļūdas kontrolē jūsu dzīvi

Reizēm var būt sāpīgi atskatoties uz kļūdām, ko esat pieļāvis pagātnē. Un tās nav obligāti jāmēģina aizmirst vai ignorēt faktu, ka esat tās pieļāvis. Bet, galu galā, jebkura pieļautā kļūda ir kā iespēja mācīties un augt! Un ir atšķirība - vai izmantosiet savas kļūdas kā mācību nākotnei vai arī ļausiet tām turpināt kontrolēt jūsu dzīvi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!