10 lietas, kas jums jāatceras, ja jūs mīlat kādu, kurš daudz raizējas un uztraucas

10 lietas, kas jums jāatceras, ja jūs mīlat kādu, kurš daudz raizējas un uztraucas

Ja jums jūsu dzīvē ir kāds, kuru jūs mīlat, tas nozīmē to, ka jūs būtu ar mieru upurēt mēnesi un zvaigznes tikai tāpēc, lai redzētu viņus smaidām. Tas var būt nedaudz grūti, ja šī persona par daudz satraucas un ir emocionāla. Īpaši grūti ir tad, ja īsti nesaprotat, ko viņi pārdzīvo. Ja jums patiešām rūp šī persona, jums vajadzēs veltīt daudz laika tam, lai redzētu patieso viņu stāvokļa realitāti. Lai palīdzētu jums, šeit būs 10 lietas, kas jums jāatceras, ja jūs mīlat kādu, kurš par daudz uztraucas.

1. Tas ir nomācoši

Cilvēkam, kurš cieš no šīs slimības, nav miera. Katra diena ir kā cīņa, un bieži vien var just, ka viņus smacē viss dzīves smagums, kas gulstas uz viņiem. Dažas dienas būs labākas nekā citas, bet sliktajās dienās viņiem būs vēl grūtāk tikt galā ar sevi.

2. Viņi nevar vienkārši tam tikt pāri

Nemiers var būt garīga slimība, taču tas ne vienmēr ir saistīts ar notiekošo viņu galvās. Ja mēģināsiet viņiem pateikt, ka viņiem viss būs kārtībā, vai ka viņiem vienkārši vajadzētu tam tikt pāri, jūs redzēsiet, cik ātri viss var pasliktināties.

3. Nedomājiet, ka viņi jums neuzticas

Pastāv liela iespēja, ka viņi pret jums uzvedīsies ārkārtīgi aizdomīgi. Tas patiesībā nav tāpēc, ka viņi jums neuzticas, bet tas ir tāpēc, ka viņu prātu ir pārņemušas viņu nemierīgās domas.

4. Viņiem var būt vajadzīgs laiks vienatnē

Dažreiz visa var būt par daudz, lai ar to vienkārši tiktu galā. Jūsu mīļajam cilvēkam var būt nepieciešams mazliet laika vienatnē, lai ieelpotu un iztīrtītu galvu, prom no visiem pasaules trokšņiem. Kad jums ir sajūta, ka viņi cīnās ar visu apkārt notiekošo, pajautājiet, vai viņiem ir nepieciešams laiks vienatnē.

5. Un viņiem var būt nepieciešams, lai jūs būtu viņiem blakus

Protams, viņi ne vienmēr vēlēsies būt vieni. Diezgan bieži būt vieniem viņiem būs pārāk grūti, un viņiem būs vajadzīgs kāds, kas viņus nomierina. Ja viņiem ir nepieciešamība pēc kāda, tad mēģiniet būt klāt un nomierināt viņus.

6. Ir svarīgi noteikt robežas

Ne tikai viņiem, bet arī jums ir tiesības pateikt viņiem, kas jums liekas ērti, arī jums ir teikšana. Jums abiem būtu jāapsēžas un nopietni jāizrunājas par noteiktām robežām starp jums.

7. Viņi saprot to, ka viņi var būt neracionāli

Pārlieku lielas raizes un uztraukums ir pilns pretrunu. Viņu prāts viņiem var vienlaicīgi teikt divas dažādas lietas – kaut ko racionālu un, tajā pašā laikā, kaut ko neracionālu. Lai arī viņi bieži zina, ka tas, ko viņi saka vai domā, ir smieklīgi un muļķīgi, tas viņus neaptur šādi justies vai domāt.

8. Jūs ne vienmēr ziniet, kad viņi cieš

Pārlieku lielas raizes un uztraukums ir ne tikai hiperventilējošs un ārējs Lielākoties viss notiek klusējot. Jūs, iespējams, ne vienmēr zināsiet, kad jūsu mīļais cilvēks ir saskāries ar emocionālām grūtībām, tāpēc visu laiku paturiet to prātā, ka viņi var uztraukties un raizēties, bet neko neizrādīt uz āru.

9. Tā nav jūsu atbildība viņus izlabot

Kad jūs zināt, ka mīļam cilvēkam ir grūti, iespējams, tūlītēja jūsu reakcija ir visu viņu problēmu risināšana. Diemžēl, tas nav iespējams, atrisināt viņu problēmas, un tā nav arī jūsu atbildība. Vislabākais, ko jūs varat darīt viņu labā, ir būt viņam klāt un atbalstīt viņu, kad viņiem tas ir nepieciešams.

10. Viņu būtība nav tikai noraizējies un uztraucies cilvēks

Var būt grūti atdalīt cietēju no viņu slimības, kad slimība sāk pārņemt visu viņu dzīvi. Tās nav tikai nemierīgas domas un neracionāla uzvedība. Viņiem ir sava personība, savas domas un savi sapņi.

Ja jūs patiešām varat izprast šīs 10 lietas, tad palīdziet saviem mīļajiem cilvēkiem un viņiem kļūs daudz vieglāk.

Vienmēr atcerieties, ka dzīvot šādā emocionālā stāvoklī ir mokas, un viņi ne vienmēr var darīt visu, ko no viņiem sagaida. Esiet pacietīgi pret viņiem, atbalstiet viņus un mīliet viņus.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!