8 reizes, kad vīrietis dziļi nožēlos to, ka ir zaudējis savu dzīves patieso mīlestību

8 reizes, kad vīrietis dziļi nožēlos to, ka ir zaudējis savu dzīves patieso mīlestību

Varbūt viņš neredzēs šo kļūdu uzreiz. Viņš var domāt, ka viņš ir atbrīvojies no “liela smaguma”. Viņš var ticēt tam, ka atradīs vēl lielāku mīlestību, nekā jūs bijāt viņam. Bet, kad pienāk īstā diena un realitāte klauvēs pie viņa durvīm, viņš sapratīs, ka īsta mīlestība neatnāk katru dienu. Un tieši tur un tajā brīdī viņš nožēlos savu rīcību. Viņš sapratīs, ka blakus viņam bija visdārgākā lieta uz pasaules, bet viņš ļāva jums ļoti viegli aiziet. Bet tas viss būs par vēlu, jo jūs jau sen būsiet prom.

<

Šeit ir 8 reizes, kad vīrietis ļoti nožēlos, ka zaudējis savu dzīves patieso mīlestību:

1. KAD VIŅŠ SAPRATĪS TO, KA NEVIENS VIŅU NEMĪLĒS TĀ, KĀ JŪS TO DARĪJĀT

Viņa dzīvē pienāks brīdis, kad viņam jūs sāksiet pietrūkt. Viņam pietrūks jūsu smieklu. Viņam pietrūks jūsu klātbūtnes. Viņam pietrūks tas, kā jūs braucāt ar pirkstiem cauri viņa matiem. Viņam pietrūks tas, kā jūs viņu mīlējāt. Viņam tas viss pietrūks. Skumji ir tas, ka būs jau par vēlu kaut ko darīt.

2. KAD VIŅŠ IEKRITĪS SIEVIETES SLAZDĀ, KURAI INTERESĒ TIKAI NAUDA

Attiecībās jūs nekad neuztrauca materiālās vērtības. Un tieši tāpēc viņš jūs mīlēja. Bet tad, nez no kurienes, viņš jūs palaida vaļā. Viņš jūs pameta tāpēc, ka domāja, ka atradīs kaut ko labāku. Kādreiz viņš sastaps sievieti, kurai interesēs savādākas vērtības. Sievieti, kurai vairāk rūpēs viņa nauda, nekā viņa jūtas. Un, kad tas notiks, viņš sapratīs, cik lielu kļūdu viņš ir pieļāvis. Viņam pietrūks jūsu beznosacījuma mīlestības un tīrās sirds.

3. KAD VIŅŠ BEIDZOT REDZĒS PASAULES ĪSTO SEJU

Nepaies ilgs laiks, kad viņš patiešām sapratīs to, cik pasaule ir nežēlīga bez godīgiem un gādīgiem cilvēkiem viņam blakus. Sākumā viņam patiks būt vienam, jo viņš varēs iepazīties un uzņemt jaunus cilvēkus savā dzīvē, bet, galu galā, viņš sapratīs to, ka ne visiem viņiem ir labi nodomi. Galu galā, viņš sapratīs, ka jūs, iespējams, bijāt vispatiesākais un mīlošākais cilvēks, ko viņš jebkad bija saticis.

4. KAD VIŅŠ SAPRATĪS, KA VIŅAM NAV NEVIENA, KAM VIŅŠ VARĒTU UZTICĒTIES

Tas viņu piemeklēs negaidīti, bet šis sitiens būs spēcīgs. Kādu dienu viņam būs vajadzīgs kāds, kurš uzklausīs viņa teikto. Viņam būs vajadzīgs kāds, kurš mēģinās izprast viņa neracionālās domas tā, kā jūs to darījāt, un palīdzēs viņam atrast ceļu ārā no labirinta. Bet nebūs neviena, kurš pazīst viņa sirdi tā, kā jūs to pazināt.

5. KAD VIŅŠ SAPRATĪS TO, KA LABA LAIKA PAVADĪŠANA NAV TAS, KO VIŅŠ VĒLAS

Viņš ies uz ballītēm, labi pavadīs laiku kopā ar draugiem, gulēs ar daudzām sievietēm un dzīvos, viņaprāt, pilnvērtīgi. Tieši tā, kā viņš to gribēja. Viņš darīs visu, kas viņam pietrūka tad, kad viņš bija kopā ar jums, un vēl vairāk. Bet kaut kā ar to nepietiks.

Pēc visas spriedzes izzušanas viņš sapratīs to, ka tas nav tas, ko viņš patiešām vēlējās. Pēc tam, kad izklaides vairs nebūs, viņš sapratīs, ka jūs bijāt vienīgā persona, ar kuru viņš patiešām vēlējās būt kopā. Bet, kā jau teicu, tad jau būs par vēlu.

6. KAD VIŅŠ SAPRATĪS, KA DZĪVEI NAV VĒRTĪBAS BEZ MĪLESTĪBAS

Viņš sajutīs zināmas skumjas savā sirdī, bet nespēs to atšifrēt. Viņš jutīsies tā, it kā viņa dvēselē būtu caurums, bet nezinās, kā rīkoties, lai to piepildītu. Un tas notiks līdz brīdim, kad viņš jūs redzēs un sajutīs šo dīvaino, bet pārsteidzošo sajūtu savā ķermenī. Un tad viņš sapratīs, ka jūsu mīlestība bija vienīgais, kas viņam pietrūka.

7. KAD VIŅAM SĀKS PIETRŪKT TĀ ĪPAŠĀ SAIKSNE, KAS BIJA STARP JUMS ABIEM

Savā dzīves laikā viņš satiks daudz sievietes. Bet pēc daudziem neērtiem pārdzīvojumiem viņš sapratīs, ka problēma nav viņā. Tā ir viņās visās. Visbeidzot, viņš sapratīs, ka viņu problēma ir tā, ka viņas nav jūs. Tieši tad un tur viņš ļoti nožēlos, ka pameta jūš. Viņš nožēlos, ka zaudēja jūs, jo jūs bijāt vienīgā persona, kurai jebkad bijusi intīma saikne ar viņu.

8. KAD VIŅŠ SAPRATĪS, KA VIŅA DRAUGI NEAIZPILDA TO CAURUMU VIŅA SIRDĪ

Viņa draugi vienmēr būs viņam blakus, bet viņam jūs vienmēr pietrūksiet. Viņam pietrūks tās enerģijas, ko jūs ienesāt viņa dzīvē, un mīlestības, ko jūs viņam devāt. Kādu dienu viņš pamodīsies un sapratīs, ka viņa sirdī ir caurums. Veselums, kuru pat viņa draugi nevar piepildīt. Caurums, kas paliks tur, lai atgādinātu viņam katru dienu, ka viņš jūs pazaudēja. Caurums, kas viņu vajās visu mūžu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!