8 brīdinājuma zīmes par to, ka jūs esat pārlieku stresains, un kuras cilvēki bieži ignorē

8 brīdinājuma zīmes par to, ka jūs esat pārlieku stresains, un kuras cilvēki bieži ignorē

Stress ir viena no lielākajām garīgās veselības problēmām, ar kuru saskaras cilvēki visā pasaulē. Tas jums var izraisīt dažus nopietni briesmīgus simptomus, tomēr šķiet, ka cilvēki tos joprojām ignorē. Neskatoties uz visām brīdinājuma zīmēm, viņi piever acis uz to, kā jūtas viņu ķermenis un prāts. Jums var rasties kārdinājums ignorēt visus brīdinājuma signālus un turpināt savu dienu, bet stress var izraisīt dažas briesmīgas veselības problēmas, ja tas netiek kontrolēts. Jums ir jāpatur prātā šīs 8 brīdinājuma zīmes, kuras norāda uz to, ka jūs esat pārlieku stresains, un kuras cilvēki bieži ignorē.

1. Jūs nevariet pārstāt domāt par visu

Tavā galvā jebkurā laikā skraida tik daudz nepatīkamu domu. Jūs patstāvīgi uztraucaties par darbu, finansēm, ģimenes jautājumiem vai citām personīgajām problēmām, kas jums varētu rasties. Tā kā šis satraukums prasa tik daudz jūsu laika, jūs pat nezināt, kā sākt kaut ko labot.

2. Jūs nevariet normāli izgulēties

Jūs staigājat apkārt kā zombijs. Lai arī jūs esat pilnībā izsmelts, jūs joprojām nevarat ātri aizmigt. Viss, kas jums nepieciešams, ir viena vai divas naktis laba miega, lai atkal justos labāk, taču šķiet, ka jums tādu nebūs.

3. Jums ir zems pacietības līmenis

Viss un visi jūs pēdējā laikā kaitina. Pat skaņa, ka kāds skaļi elpo blakus, liks jums justies aizkaitinātam. Lai gan jūs nezināt, kāpēc pēdējā laikā esat bijis ārkārtīgi nepacietīgs un uz visiem kaut ko uzcērtiet.

4. Jums ir sajūtas ka jums jāturpina kustēties

Jā, jūs esat izsmelts, bet arī jūsu iekšienē ir šī neizskaidrojamā enerģija. Jums liekas, ka nevarat mierīgi sēdēt un nepārtraukti pārvietojaties no viena uzdevuma uz citu. Pēc jūsu domām, jums nav laika lai paņemtu pārtraukumu.

5. Jums izkrīt mati

Šī ir zīme, kas cilvēkus uztrauc visvairāk, tomēr, viņi joprojām neko nedara lietas labā. Stress var izraisīt jūsu matu izkrišanu, un tas ir daudz vairāk, nekā tikai pāris matu šķipsnas uz matu sukas. Matu izkrišana varētu būt gan no nelielas saujas līdz milzīgām pikām, kas izkrīt no jūsu galvas.

6. Jums ir nopietnas garastāvokļa izmaiņas

Vienu minūti jūs raudājat, bet jau nākamajā jūs kliedzat uz kādu, un tad pēkšņi jūtaties savādi optimistiski. Pēdējā laikā jūs nevariet noturēties pie vienas emocijas ilgāk par stundu.

7. Jūsu libido ir zems

Cilvēki bieži šo zīmi attiecina tikai uz to, ka ir pārāk aizņemti. Ja jūsu libido ir daudz zemāks nekā parasti, tā ir zīme, ka jūsu ķermenis ir pārmērīgi noslogots.

8. Jūsu ķermenis nejūtas labi

Ir daudz dažādu fizisku simptomu, kurus jūs varētu just no stresa. Jums varētu būt slikta dūša vai trūkt apetītes. Tāpat jums varētu būt neizskaidrojamas sāpes, piemēram, galvassāpes, muguras vai kakla sāpes. Ja jūtat kādu no šīm 8 lietām, jums ir nepieciešams pārtraukums. Jūsu ķermenis kliedz pēc palīdzības, un jums tas ir jāuzklausa. Atvēliet sev tik ļoti nepieciešamo laiku, lai rūpētos par sevi un atpūstos no stresa.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!