Dažreiz sievietes pacieš toksiskās attiecībās, jo nevar atļauties izvākties

Dažreiz sievietes pacieš toksiskās attiecībās, jo nevar atļauties izvākties

Šis ir stāsts par manu draudzeni un viņas (tagad bijušo) līgavaini.

1. Viņi ievācās kopā, jo abiem bija finansiālas grūtības.

Protams, viņi bija iemīlējušies. Bet galvenais iemesls, kāpēc viņi nolēma dzīvot kopā, bija samazināt viņu dzīves izmaksas. Turklāt viņi izbaudīja viens otra sabiedrību un vēlējās, lai viņiem būtu vieta, ko viņi varētu saukt par savu.

2. Viņi ātri vien saprata, ka viņiem nav nekā kopīga, un viņi nav savienojami.

Tā kā viņi pasteidzās ar kopdzīvi, lai ietaupītu naudu, viņiem nebija laika, lai redzētu, vai viņi patiešām ir saderīgi dzīvot kopā. Baudīt vienam otra sabiedrību randiņu laikā ir viena lieta, bet dzīvot kopā un visu dalīt uz pusēm ir pavisam cita lieta.

3. Viņi sāka krist viens otram uz nerviem.

Kādu laiku dzīvojuši kopā, viņi saprata, ka ir pilnīgi nesaderīgi. Viņu dzīvesveids bija tik atšķirīgs, ka viņi sāka stresot viens par otru. Viņš slīdēja prom arvien tālāk, un viņa kļuva par kaitinošu kuci. Medusmēneša posms šajā brīdī bija oficiāli beidzies.

4. Viņi pilnīgi pārtrauca nodarboties ar seksu un devās gulēt atsevišķās telpās.

Viņu vieta bija jauka un mājīga, bet nebija plaša, un tāpēc katram savi noslēpumi ļoti ātri tika atklāti, un tas prasīja arī viņu seksuālo dzīvi. Viņi pārtrauca nodarboties ar seksu un tā vietā sāka gulēt atsevišķās telpās. Viņš sāka gulēt viesistabā, skatoties televizoru, un tas viss drīz kļuva par ierastu parādību.

5. Viņi mēnešiem ilgi sāka ignorēt viens otru.

Viņi bija vēsā kara zonā un kļuva tik vienaldzīgi viens pret otru, ka sāka izvairīties un pilnībā ignorēt viens otru dienām ilgi, kas pat pārauga mēnešos. Vienaldzība pārvērtās par naidīgumu, un viņi vairs necentās būt jauki viens pret otru. Viņi sāka kliegt viens uz otra un saukt viens otru nejaukos vārdos.

6. Pēdējais piliens, kas salauza kamieļa muguru.

Tad, vienu nakti, viņi visu noveda pārāk tālu. Viņi uzsāka strīdu par vissīkāko lietu, un mana draudzene pēkšņi kļuva nenormāla. Viņa sāka kliegt uz viņu, kamēr viņš mēģināja salauzt viņas tālruni. Viņa sāka mest viņam ar lietām, un viņš arī to darīja pretī. Pēc šīs nakts viņa pārcēlās pie savas mammas.

7. Viņi nolēma iet katrs savu ceļu, jo dzīvošana kopā ir tas, kas nogalināja viņu attiecības.

Viņi bija pilnīgi laimīgi un normāli cilvēki. Viņi bija iemīlējušies, kad sanāca kopā un nolēma dzīvot kopā. Bet dzīvošana kopā to visu iznīcināja. Un pēc tam, kad viņi parakstīja nomas līgumu, viņi jutās iestrēguši un ieslodzīti, tāpēc viņi vērsās viens pret otru kā divi zvēri, kas mēģina izkļūt no būra. Tāpēc mana draudzene, kura bija toksiskās attiecībās, atteicās pārcelties, jo bija ieguldījusi tik daudz, un viņai nebija naudas, lai nopirktu sev citu dzīvokli. Viņa visus savus uzkrājumus ir ielikusi tajās mājās, kuras centās veidot ar savu mīlestību. Viņai tika pilnībā atņemta iespēja aizbēgt no turienes.

Kādas ir jūsu domas par šo tēmu? Vai esat nonācis līdzīgā situācijā? Kā jūs ar to rīkojāties?

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!