6 veselīgi ieradumi, kas nepieciešami laimīgām un ilgstošām attiecībām

6 veselīgi ieradumi, kas nepieciešami laimīgām un ilgstošām attiecībām

Kāda ir patiesā mīlestības definīcija?

Vai mēs zinām, ko patiesībā nozīmē patiesa mīlestība un apņemšanās, vai arī akli sekojam tiem seklajiem, acīmredzamajiem padomiem, ko mums sniedz žurnāli un internets?

Mūs pastāvīgi ieskauj raksti, citāti, grāmatas un dziesmas, kas mēģina izskaidrot mīlestības patieso nozīmi, bet, galu galā, kad jūs par to domājiet, tas viss ir viltus. Tās ir tikai pasakas, kurām ir jāuzticas un kuras vienmēr beidzas ar vārdiem “… un viņi dzīvoja laimīgi līdz mūža galam”.

Tas, ko mēs dažreiz aizmirstam, ir tas, ka šiem salkanajiem stāstiem nav nekā kopīga ar realitāti, kuru mēs ikdienā piedzīvojam.

Tāpēc es neesmu šeit, lai pārliecinātu jūs, ka dzīve ir varavīksne un sārtas debesis. Es esmu šeit, lai pastāstītu jums nepatīkamo dzīves patiesību. Vai jūs esat gatavi?

1. DAŽUS KONFLIKTUS NEDRĪKST RISINĀT

Neviens nevēlas atgriezties mājās pie dusmīga partnera, kurš vienmēr vēlas strīdēties par vienu noteiktu lietu, bet nekad neizvēlas veidu, kā izteikt savas emocijas. Neviens nevēlas attiecības, kuru pamatā ir nesaskaņas un konflikti. Tomēr mēs visi kādreiz to piedzīvojam, vairāk vai mazāk. Konflikti un domstarpības ir neizbēgamas veiksmīgās attiecībās, jo, neskatoties uz to, cik ļoti mēs mīlam viens otru, ir dažas lietas, kuras mēs vienmēr ienīdīsim par saviem partneriem. Tas, ka mēs esam pieņēmuši attiecības ar viņiem neatkarīgi no viņu nepilnībām, liecina par to, ka mēs esam apņēmušies viņus apskaut un mīlēt tādus, kādi viņi ir. Citiem vārdiem sakot, tas nozīmē to, ka mūsu mīlestība ir daudz spēcīgāka par jebkādām domstarpībām, kas, galu galā, var būt kā šķērslis attiecībās.

2. DAŽREIZ IR NEIZBĀGIMI SĀPINĀT VIENAM OTRA JŪTAS

Ļaujiet man jums kaut ko pateikt. Es esmu kāda, kura daudz laika pavada domājot par to, kas man būtu jāvelk. Bet man ir draugs, kurš vienmēr ir, un vienmēr būs brutāli godīgi par to, kā es izskatos. Es zinu, dīvaini, vai ne? Šie vīrieši praktiski ir kā mīts. Jebkurā gadījumā, es mīlu to, ka, izejot no skapja, viņš tūlīt pat redzēs un pateiks to, cik labi es izskatos. Bet es arī ienīstu to, ka viņš pasaka kaut ko sliktu par manu apģērbu un tas sabojā manu garastāvokli un kopējo ideju par manu tērpu. Un, atzīšu to, tad es esmu ļoti dusmīga. Bet, padomājot dziļāk, es esmu laimīgākā sieviete uz zemes zinot, ka man blakus ir vīrietis, kurš vienmēr ir godīgs pret visu, kas ar mani notiek. Dienas beigās attiecības nav paredzētas tam, lai mēs visu laiku justos labi un ērti. Attiecībām mums ir jāiemāca mūsu vērtību patiesā nozīme - beznosacījuma uzticība un godīgums.

3. ATTIECĪBU IZBEIGŠANA IR LABĀKA NEKĀ MOCĪŠANĀS TAJĀS

Protams, mēs visi vēlamies attiecības ar kādu, kurš mūs mīlēs līdz nāve mūs šķirs, bet dažreiz dzīvei ir citi plāni. Un tas arī ir labi. Es zinu, ka mīloša un lojāla partnera esamība, iespējams, ir lielākais sapnis, kas dažiem no mums ir, bet tieši šāda veida idealizācija liek cilvēkiem turēties pie toksiskām un aizskarošām attiecībām. Mums jāsaprot tas, ka mūsu labklājība un laime nevar būt atkarīga no cita cilvēka. Mums jāsaprot tas, ka dažreiz attiecību izbeigšana ir visgudrākā rīcība, kāda mums varētu būt. Jo nav nekā svarīgāka par rūpēšanos par sevi.

4. IR PAVISAM NORMĀLI, JA JUMS SIMPATIZĒ CITI CILVĒKI

Mums tiek mācīts, ka jebkura emocionāla vai seksuāla doma par citu cilvēku ir neuzticības forma. Paliek bail domājot, cik šauri domājoši ir daži cilvēki, kad runa ir par mīlestību. Jūsu acis ir domātas tikai jūsu partnerim. Labi, es to saprotu. Mēs visi esam par monogāmiju. Bet, vai mēs neaizmirstam par domām? Patiesība ir tāda, ka, neatkarīgi no tā, cik daudz mēs cenšamies apslāpēt savas emocijas un jūtas, fiziskās un emocionālās domas, kas ir mums, ir neizbēgamas. Piemēram, raugoties uz pievilcīgiem, izskatīgiem vīriešiem, kas ir baudāmi. Bet tas nenozīmē, ka mēs nemīlam savus partnerus. Ja kas, šādi mirkļi tieši parāda to, cik ļoti mēs mīlam un lolojam savas otras pusītes.

5. LAIKA ATVĒLĒŠANA SEV IR CEĻŠ UZ PAŠU IZAUGSMI

Būt attiecībās nenozīmē būt pārlieku pieķērušiem saviem partneriem. Tas nenozīmē būt greizsirdīgiem par to, ka jūsu partneris vēlas pavadīt nakti kopā ar draugiem. Mēs vienkārši nevaram ļaut mūsu attiecībām patērēt visu mūsu dzīvi un mainīt mūsu identitāti. Tieši tāpēc laika atvēlēšana pašiem sev ir ārkārtīgi svarīga pašizaugsmei.

6. PATIESA MĪLESTĪBA NOZĪMĒ PIEŅEMT SAVU PARTNERI AR VISĀM VIŅU NEPILNĪBĀM

Sapratīsim vienu lietu. Mums visiem ir trūkumi. Mūsu dabā ir būt nepilnīgiem cilvēkiem. Tomēr neatkarīgi no tā, cik slikti un nepieņemami ir daži no mūsu trūkumiem, ir cilvēki, kas mūs joprojām mīl. Daži no viņiem pat ir iemīlējuši mūsu nepilnības. Vai jūs ziniet kapēc? Tas ir tik vienkārši. Jo šie cilvēki labprāt mūs pieņēma tādus, kādi mēs esam, tikai tāpēc, lai viņi varētu būt kopā ar mums. Ja jūs man jautātu, tad es atbildētu, ka tā ir patiesa, mūžīgas mīlestības pazīme.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!