10 šķietami nenozīmīgas lietas, kas viņai patiesībā var nozīmēt visu pasauli

10 šķietami nenozīmīgas lietas, kas viņai patiesībā var nozīmēt visu pasauli

Es zinu, ka iet kopā ar viņu iepirkties, iespējams, ir visgarlaicīgākā lieta uz pasaules priekš jums, bet tas viņai nozīmē daudz. Jūs zināt, kāpēc? Tāpēc, ka viņa vēlas jūsu klātbūtni. Viņa novērtē jūsu viedokli un vēlas, lai jūs palīdzētu viņai izvēlēties to, kas viņai ir vajadzīgs. Tik vienkārši. Iespējams, ka tā ir tikai viena no šķietami nesvarīgajām, mazajām lietām, taču, ja tas viņai liek smaidīt, tad noteikti ir vērts to darīt. Dienas beigās, galu galā, tas viss ir iemesls, kāpēc šie mazie žesti liek sievietes sirdij pasmaidīt. Tāpēc, ka šo lietu darīšana ir kaut kas daudz lielāks. Tās ir pūles. Tā ir īsta mīlestība. Tās ir rūpes un apņemšanās. Ja jūs esat kāds, kuram visas šīs attiecību lietas ir kaut kas jauns, mēs esam jūs informējuši. Šeit ir 10 lietas, kas jums varētu šķist ne tik svarīgas, bet viņai tās nozīmē visu:

1. VIŅAS AICINĀŠANA UZ RANDIŅU

Jautru lietu darīšana ar savu partneri nav tas, kas būtu jāpārtrauc darīt pēc tam, kad jūsu attiecības kļūst nopietnākas. Došanās uz randiņiem nedrīkst būt aktuāla tikai tad, kad jūs esat iepazīšanās stadijā. Tai vajadzētu būt ikdienišķai lietai. Tas ir tas, kā jūs turat šo dzirksti mirdzošu jūsu attiecībās.

2. ATCEROTIES VIŅAS DRAUGU VĀRDUS

Es zinu, ka jūs domājat, ka tas nav pasaules gals, ja esat aizmirsuši viņas draudzenes vārdu, un, iespējams, jums ir taisnība. Tas nav pasaules gals. Bet, būsim reāli. Tas ir mazsvarīgi, bet tas liek jums izskatīties tā, it kā jūs nepievērstu viņai uzmanību. To jūs nevēlaties darīt, ja jūsu nodomi par viņu ir patiesi un godīgi. Ja jums viņa rūp, parādiet to viņai.

3. ATKLĀTI PASTĀSTIET VIŅAI, KĀ JŪS JŪTATIES

Komunikācija ir viss. Neuztveriet to kā pašsaprotamu. Jo atvērtāki jūs pret viņu būsiet, jo vairāk viņa jutīsies ērti paļauties uz jums un jo vairāk jūsu attiecības uzlabosies.

4. NEKRITIZĒJIET VIŅAS IZVĒLES

Varbūt jūs to nezināt, bet jūsu vārdi viņu ļoti ietekmē. Tas, ko jūs sakāt, viņai nozīmē ļoti daudz. Tātad, kad jūs bez prāta komentējiet viņas nedrošības, domājot, ka tas, ko jūs sakāt, nav aizskaroši, ielieciet sevi viņas vietā. Tas vairs nav tik jauki, vai ne?

5. LAICĪGI ATBILDĒT UZ VIŅAS ĪSZIŅĀM

Varbūt jums tas nešķiet nekas liels un nozīmīgs, taču tas nenozīmē, ka viņai ar to vajadzētu samierināties. Es nesaku, ka jums vajadzētu būt pilnībā pielīmētam pie tālruņa, bet drīzāk nosūtiet īsziņu viņai vai atbildiet uz zvaniem, kad viņai jūs esat vajadzīgs. Būsim godīgi. Tas nav nekas mazs; tā ir parasta pieklājība.

6. NESPIEDIET VIŅAI DARĪT LIETAS, KURAS VIŅA NEVĒLAS

Vainot visā savu partneri ir viena no sliktākajām lietām, ko varat nodarīt savam mīļotajam cilvēkam, lai cik nenozīmīgi jums tas liktos. Briesmīgākais ir tas, ka jūs ne vienmēr varat saprast, ka to darāt, līdz sākat pamanīt, ka partneris faktiski maina savu uzvedību. Esiet uzmanīgāks pret viņas jūtām.

7. SKATĪTIES, KO VIŅA MĪL

Es zinu, es zinu ... tas arī nemaz nav nekas liels, vai ne? Nu, tā nu ir. Vai jūs zināt, cik grūti ir atrast kādu, kurš sēdētu jums blakus un piekristu vēlreiz noskatīties jūsu iemīļoto filmu, kaut arī tā nešķiet tik interesanta kā jums? Cilvēki, kuri vēlas to darīt, ir retums. Tāpēc esiet tas cilvēks. Dariet kopā lietas, kuras viņa mīl. Parādiet viņai, ka viņa jums ir svarīga.

8. PAGATAVOJIET VIŅAI VAKARIŅAS

Pasūtīt vakariņas ir labi, bet pagatavot viņai vakariņas ir kaut kas maģisks. Ēdiens kaut kādā veidā ir garšīgāks, lai arī cik atšķirīgs tas būtu no oriģinālās receptes. Tas viss slēpjas slepenajās sastāvdaļās.

9. VIENKĀRŠAS “LABRĪT” ĪSZIŅAS NOSŪTĪŠANA

Nav labāka veida, kā uzsākt dienu. Uzticieties man. To darot, jūs parādīsiet viņai to, ka viņa vienmēr ir jūsu prātā. Tas ir kaut kas tāds, ko vēlas uzzināt katra iemīlējusies sieviete.

10. UZKLAUSIET VIŅU

Tas gan nav nekas mazs un nenozīmīgs. Bet mūsdienās realitāte ir cita. Cilvēki vairs vienkārši neuzklausa jūs. Viņi to dara, lai atbildētu ... Un tas ir sirdi plosoši. Tātad, neesiet tā persona. Tā vietā mēģiniet būt viņai blakus tad, kad viņu vajag uzklausīt un apskaut. Ļaujiet viņai saprast to, ka viņa var paļauties uz jums.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!