Neticēju pirms nepamēģināju! Tikai viena punkta masāža palīdzēs saglabāt un uzlabot redzi jebkurā vecumā!

Neticēju pirms nepamēģināju! Tikai viena punkta masāža palīdzēs saglabāt  un uzlabot redzi jebkurā vecumā!

Šodien mēs runāsim par punktu uz mūsu sejas, kas palīdzēs saglabāt un pat atjaunot redzi. Punktu sauc par Nei Čing Ming. Tas atrodas blakus Jing Ming punktam, kas atrodas trīs meridiānu krustpunktā: urīnpūšļa kanāls, tievās zarnas un kuņģa kanāls. Tulkojumā no ķīniešu valodas Jing nozīmē acis, Ming nozīmē apgaismību. Pats tulkojums runā daudz.

Nei Jing Ming punkts tiek saukts par ārpusmeridiānu, tas ir, tas neatrodas nevienā no meridiāniem. Šajā sakarā punkts reti tiek minēts akupunktūras atlantos. Bet zināšanas par to Ķīnā tiek pārraidītas no mutes mutē.

Punkts atrodas tieši virs Jing Ming punkta, tāpēc tam ir līdzīgs nosaukums. Uz orbītas kaula acs iekšējā stūrī ir punkts. Precīzāk, starp acs ābolu un orbītas kaulu.

Atrodiet uzacu sākuma punktu. Novietojiet uz tā īkšķi un uzmanīgi pārvietojiet to “dziļi” acī, slīdot pāri acs dobumam. Pareizi virzoties uz priekšu, uz orbītas kauliem tiek taustīts neliels bumbulis. Tas ir Nei Ching Ming punkts.

Punkts atrodas simetriski, pa labi un pa kreisi. Un tie ir jāietekmē vienlaikus. Acis ir jāaizver.

Masāžas tehnika

Varat masēt ar īkšķu spilventiņiem vai saliektu rādītājpirkstu izvirzītajiem kauliem.

Spiediena kustība ir uz iekšu un uz augšu.

Uzmanību! Vieta ir ļoti sāpīga. Tiek uzskatīts, ka, ja jūs nejūtat sāpes, tad punkts nav atrasts. Sāpes masāžas laikā izpaudīsies visā acs ābolā.

Masāža tiek veikta līdz 1-2 minūtēm. Ieteicams nospiest 5-10 sekundes. Un 5-10 sekundes, lai vājinātu triecienu. Ciklu atkārto 10 reizes.

Tiek uzskatīts, ka punktu masāža nevar būt kaitīga, tā ir ļoti droša un efektīva tehnika. Nav iespējams kaitēt acij, jo jūs nedarbosities uz pašu aci, bet gan uz orbītas kaulu.

Punktu masāžas rezultāts

Iedarbojoties, uzlabotu redzes asumu, pietūkums un pazudīs apsārtums. Ideāli piemērots tiem, kas cieš no sausām acīm, jo ​​tas izraisa dabisku attīrošu asarošanu. Punktu masāža ļoti noder, strādājot pie datora, acu nogurumam, miglošanai.

Izmantojiet tūkstošiem gadu pieredzi savas veselības labā!

Būsim veseli!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!