10 tautas ticējumi, kas darbojas vienmēr

10 tautas ticējumi, kas darbojas vienmēr

Mūsdienu māņticību par romantisku gluži nenosauksi, taču tā ir tikpat droša kā simtkilogramīga lakta. Goda vārds, ir pārbaudīts!

Tautas ticējumi ir visai nestabila lieta. Jūs, protams, varat cerēt, ka plaukstas niez uz naudu, taču visbiežāk gan izrādās, ka vajadzētu vienkārši nomazgāt rokas. Toties mūsdienu ticējumi ir sevi pierādījuši pilnībā!

1.Lai beidzot sagaidītu maršruta taksometru, vajag uzsmēķēt. Ja cigarete ir pēdējā, tad mikriņš atnāks ātrāk kā pēc saraksta pirms jūs pagūsiet ievilkt otro dūmu.

2.Apnikusi ziema un sniegs? Nav nekur jāpārceļas. Pietiks, ja nopirksiet slēpes, sniega dēli un slidas. Sniega nebūs līdz pat pavasarim - līdz jūs pārnesīsiet uz savu mazdārziņu stādīt siltummīlošos tomātus.

3.Jums nepatīk lietus? Vienmēr ņemiet līdzi lietussargu. Lai kā apmāktos debesis un melotu laika prognoze, lietus nebūs līdz tam brīdim, kad jūs aizmirsīsiet lietussargu mājās.

4.Ja ļoti gribat uz savu mazdārziņu, lai pieplaktu zemei, bet darbs, mašīna un radi ir pret, vienkārši uztaisiet dārgu manikīru. Vēl nepagūsiet nolakot otru roku, kā darba tikšanās tiks atceltas, mašīna iedarbināsies, bet radi jau pagūs pierakstīties rindā uz vasarnīcas šūpuļtīklu.

5.Ja vēlaties mājinieku uzmanību vai gaidiet zvanu, ieejiet uz 5 minūtēm dušā. Šajā brīdī piezvanīs pilnīgi visi, ieskaitot klasesbiedrus, ar kuriem neesat kontaktējušies pēdējos 20 gadus, pastnieks noteikti atnesīs sūtījumu, bet radi sāks bļaut pie durvīm: “Nu, vai nevar ātrāk!”, bet bērnam steidzami būs vajadzīgs podiņš (tas taču stāv vannas istabā, vai ne?)

6.Ja nav, kam atstāt bērnu, bet iziet ir ļoti nepieciešams, pamēģiniet izklāt gultu, organizēt lielāku nemazgātu trauku kaudzi, un nolikt redzamā vietā negludinātas veļas čupu. Nešaubieties, neatvairāmi spēki jau virza vīramāti jūsu durvju virzienā.

7.Gadās, ka bērns ārā ir aizspēlējies un izgaisis no radariem, un jūs jau otro stundu klusītiņām sirmojat ar baldriāniem pie telefona. Bet risinājums ir pavisam tuvu. Steidzami sāciet nodarboties ar seksu! Un nepagūsiet ne bikses novilkt…

8.Ja gribas par sevi atgādināt bijušajiem vai nedraugiem, vajag...nē, ar sarkano “Mazdu” citreiz, atvainojiet. Vajag neizmazgāt galvu, uzvilkt treniņbikses, atstāt savu pēc vakardienas nefotošopēto izskatu un ar atkritumu spaini rokās visiem tautas ticējuma pievilktajiem parādīt, ko viņi ir zaudējuši.

9.Ja ļoti gribas seksu, bet randiņa perspektīvas ir visai neskaidras, nekādā gadījumā neveiciet epilāciju. Neatvairāma efekta pastiprināšanai uzvelciet vecās apakšbikses un nopelniem bagāto krūšturi.

10.Ja dzīve rit tik vienmuļi, ka gribas uzjundīt sevi, pacentieties sapnī redzēt zivis. Tā ir visspēcīgākā pazīme ar prolongētu darbību. Kā minimums 18 gadus pēc tā jūsu dzīve būs jautra un piesātināta.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!