7 veidi, kā uzlabot jūsu attiecības un būt labākam partnerim

7 veidi, kā uzlabot jūsu attiecības un būt labākam partnerim

Veselīgas un pārtikušas attiecības jābalsta uz stingra pamata. Pretējā gadījumā tās var neizturēt spiedienu un viegli sabrukt. Padomājiet par to, piemēram, būvējot māju. Jūs sākat no apakšas, pārliecinoties, vai visas konstrukcijas pamatnes ir drošas, un pēc tam pārejiet pie sienām, fasādes krāsas, interjera dizaina, stila, mēbelēm, rotājumiem un, visbeidzot, pie mājas gara, kas padara māju pilnīgu. Un, runājot par attiecībām, principā ir jāievēro tas pats. Laimīgām, piepildītām un ilgstošām attiecībām no abiem partneriem ir jāpieliek tikpat daudz pūļu. Ja vēlaties būt šāda veida attiecībās, jums ir smagi jāstrādā un jānopelna tās. Kas jūs esat, ir tas, ko jūs ieguldāt savās attiecībās. Tātad dabiski, ja vēlaties labākas attiecības, pārmaiņām vienmēr jāsākas ar sevi. Jums jāuzņemas vēlme veikt dažas izmaiņas un kļūt par labāku partneri, lai uzlabotu dzīves kvalitāti un attiecības. Šeit ir 7 vienkārši noslēpumi, kā kļūt par cilvēku, uz kuru jūs vienmēr tiecāties, un uzlabot savas attiecības:

1. ATSTĀJIET SAVU EMOCIONĀLO BAGĀŽU ĀRPUS ATTIECĪBĀM

Mums visiem ir sāpīga pagātne. Mēs visi esam piedzīvojuši bērnības traumas. Mums visiem dzīvē kādreiz bija jāliek ielāps. Vienā vai otrā veidā mēs visi esam cietuši. Un mums visiem uz pleciem gulstas emocionāla bagāža. Tomēr, šī pagātnes bagāža dažreiz varētu traucēt mūsu dzīvei. Slogs, ko mēs nesam, var neļaut mums uzlabot un uzturēt mūsu pašreizējās un nākotnes attiecības. Centieties atstāt savu emocionālo bagāžu ārpus jūsu attiecībām un sākiet visu no jauna.

2. IZPROTIET PARTNERA STĀSTA PUSI

Kad mēs nonākam domstarpībās, ir dabiski pieturēties pie sava viedokļa, jo tieši šī viedokļa dēļ mēs tur esam. Mēs meklējam veidus, kā pierādīt otra cilvēka nepareizību, un atrodam pietiekami daudz pierādījumu, lai atbalstītu mūsu viedokli, lai cik muļķīgi tas arī neizklausītos. Bet tikai iedomājieties, kas notiktu, ja jūs mēģinātu iejusties sava partnera ādā. Iedomājieties lietas, kuras piedzīvosiet, kad būsiet nonākuši stāsta otrajā pusē. Nostipriniet šo sakni ar savu partneri. Jo vairāk jūs uzklausīsiet partnera pusi, jo pamatotāku jūs uzskatīsiet viņa viedokli. Patiesībā, jūs būsiet pārsteigts par to, cik savtīgi mēs dažreiz varam būt.

3. PAVADIET VAIRĀK UN KVALITATĪVĀKU LAIKU AR SAVU PARTNERI

Tas tika teikts jau iepriekš, un es teikšu to vēlreiz, veselīgas un mīlošas attiecības ir balstītas uz stingra pamata. Pāris to nevar panākt, ja neatrod laiku viens otram. Svarīgāk ir uzlabot kopā būšanas kvalitāti, nevis kopā pavadītā laika daudzumu. Pasaule ir ātra un aizņemta. Laiks paskrien nemanot. Bet tas ir atkarīgs no mums, kādas prioritātes mēs nosakām savā dzīvē.

4. JĀATROD KOMPROMISS

Attiecības vienkārši nevar izdzīvot bez kompromisiem. Mums visiem ir savas nepilnības, uzskati, radikālie viedokļi par visu. Vai varat iedomāties, kas notiktu, ja mēs izlemtu izturēties savtīgi, neapsverot citu cilvēku jūtas? Liels haoss. Vai vēlaties uzlabot savas attiecības? Pārtrauciet izturēties nepadevīgi un sāciet meklēt kompromisus.

5. ESIET LAIPNI UN DĀSNI VIENS PRET OTRU

Jā, dzīve ir grūta un izaicinoša. Bet tas nenozīmē, ka tam vajadzētu ietekmēt jūsu mīlestību. Būs vētrainas dienas. Bet ir svarīgi neļaut dusmām sajaukt jūsu prātu. Vienmēr esiet laipni un dāsni viens pret otru. Parādiet savam partnerim, cik pateicīgs un priecīgs jūs par viņiem esat. Paziņojiet viņiem, cik ļoti jūs viņus mīlat.

6. KONTROLĒJIET SAVAS EMOCIJAS

Jums ir tiesības būt dusmīgam, neprātīgam, nožēlojamam, skumjam vai neapmierinātam. Jums ir tiesības izteikt savas jūtas. Jūs esat cilvēks, kuram ir emocijas. Bet, lūdzu, lai arī kā jūs jūtaties, mēģiniet neizlikt šo neapmierinātību uz savu partneri. Lai cik dusmīgs vai skumjš jūs būtu, nevienam, es atkārtoju, ka nevienam nevajadzētu samierināties ar jūsu neizturamo izturēšanos.

7. ATVĒRIET SAVU SIRDI UN IZĢĒRBJIET SAVU DVĒSELI

Vissvarīgākais - nebaidieties izģērbt gan savu sirdi, gan dvēseli. Jo tikai tad jūs patiesi savienojieties ar to, kuru jūs mīliet. Tikai tad jūs varēsiet izjust to, ko patiesībā nozīmē īsta intimitāte. Tikai tad jūs kļūsiet par vienu veselu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!