Trīs sieviešu tipi, kas patīk vīriešiem, un trīs vīriešu tipi, kas patīk sievietēm

Trīs sieviešu tipi, kas patīk vīriešiem, un trīs vīriešu tipi, kas patīk sievietēm

Par gaumi nestrīdas – visiem jau no bērnības ir zināms šis teiciens. Un tik tiešām, dzīvesbiedra izvēle ir tik subjektīva lieta, ka diezin vai ir iespējams uz šīs zemeslodes atrast divus cilvēkus ar vienādām gaumēm un uzskatiem par pretējo dzimumu. Tomēr visā pasaulē psihologi regulāri veic dažādas socioloģiskas aptaujas un pētījumus, kas skar tēmu par vispopulārākajiem vīriešu un sieviešu tipiem. Šodien aplūkosim tā sauktos pamata tipus.

Ko mīl sievietes?

Veiksmīgais vīrietis

Ikviena sieviete, kas meklē pavadoni dzīvei un augstu vērtē ilglaicīgas attiecības, gaida no tām stabilitāti un komfortu. Veiksmīgs puisis pilnā mērā ir spējīgs apmierināt šīs vajadzības. Un piedevām vēl šis vīrietis savai sievietei nodrošinās bezbēdīgu dzīvi. Parasti šādi puiši jau no bērnības izrāda līdera pazīmes, kaļ grandiozus plānus savai dzīvei un pieliek maksimumu pūļu, lai visu realizētu dzīvē. Tieši tādas īpašības, kā noteiktība un neatlaidība ļauj viņam sasniegt virsotnes dzīvē un justies pārliecinātam ikvienā, pat vissarežģītākajā situācijā. Tāds vīrietis spēj nodrošināt cienīgu dzīvi gan savai sievietei, gan viņu kopīgajiem pēcnācējiem.

Sliktais puisis

Tieši par šādiem vīriešiem sievietes parasti saka: “sit, tātad mīl”, vai “mīlestība ir akla”. Šādi puiši diezin vai gribēs veidot ilglaicīgas attiecības. Taču viņi ir spējīgi sniegt vētrainas emocijas, tādas, kādas viņa līdz tam brīdim nav piedzīvojusi. Šo puišu uzvedība bieži vien ir neparedzama un tas piešķir īpašu asumu attiecībām. Viņu ampluā ir gangsteri, roka muzikanti, baikeri. Dzīvē viņi pieturas pie cietsirdīga un brutāla stila, jau no bērnības viņi bijuši neparedzami un nepaklausīgi, skolā reti kad bijuši labāko skolnieku skaitā.

Indiana Džonss

Šādi vīrieši ir īsti piedzīvojumu meklētāji, ar viņiem nekad nav garlaicīgi. Viņi nepārtraukti izmēģina kaut ko jaunu, vienmēr atrodas jaunas adrenalīna devas meklējumos, un, kas nav mazāk svarīgi, iesaista tajā visā arī savu partneri. Viņiem neeksistē jēdziens “komforta zona”, jo tā vietā lai mierīgi sēdētu pie televizora, viņi patīk neordināri, un brīžiem pat neprātīgi izlēcieni. Ar šādu vīrieti dzīve nekad nekļūs par rutīnu “darbs – mājas”. Tieši šis piedzīvojumu gars tā piesaista sievietes.

Ko mīl vīrieši?

Mis laime

Tādas sievietes vienmēr izstaro lielisku noskaņojumu, lai kādi arī nebūtu ārējie apstākļi. Viņas vienmēr ir pozitīvi noskaņotas, viegli tiek galā ar problēmām un nekad neizrāda savas negatīvās emocijas publiski. Komunicējot ar šādām sievietēm, rodas iespaids, ka viņām nav nekādu problēmu, un ka ikviena neveiksme ir tikai solis uz kārtējo pozitīvo pieredzi. Piedevām vēl viņām nekad nesāp galva un nemēdz būt sliktu laika apstākļu.

Neatkarīgā lēdija

Tādas sievietes ir veiksmīgas savā karjerā un labi nopelna. Viņas ir pieradušas visu sasniegt saviem spēkiem. Viņas nepieņems attiecības, kurās būs atkarīgas no vīrieša – ne materiāli, ne emocionāli. No vīrieša viņas neprasa lielu uzmanību, jo viņām pietiek ar pašas hobijiem, un viņas vienmēr zina, ar ko sevi nodarbināt. Tādas sievietes vēlas, lai viņu dzīvē būtu vīrietis, bet tajā pašā laikā zina pašas savu vērtību un lieliski var iztikt arī bez viņa.

Pati atklātība

Šīs meitenes saka tieši to, ko domā. Viņas neprot liekuļot un melot. Uz viņām vienmēr var paļauties un var būt par 100% pārliecināts, ka nekādu nepatīkamu pārsteigumu nebūs. Viņas nekautrējas no savām mazajām nepilnībām un nebaidās būt smieklīgas un neveiklas. Gan sadzīvē, gan attiecībās viņas ir objektīvas un tiešas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!