Psihologi ir pārliecināti, ka cilvēki, kas bieži raud, patiesībā ir…

Psihologi ir pārliecināti, ka cilvēki, kas bieži raud, patiesībā ir…

Arī Tu noteikti zini kādu, kurš/a ir īpaši jūtīgs/a un mēdz bieži raudāt. Patiesībā šie cilvēki...

Kanādas Universitātes psihologi veica testu, kas pierādīja, ka tie cilvēki, kas bieži raud, ir daudz vairāk noturīgi stresa laikā. Lieta tāda, ka katram no mums ir nepieciešams izrādīt savas emocijas, turklāt mēs katrs to darām citādāk.

Raudāšana liecina par labu cilvēku un labu draugu

Grūtās dzīves situācijās draugi var vēlēties izraudāties uz jūsu pleca, bet jūs tajā brīdī varat gaužām raudāt viņa pavēderī. Lai noņemtu sāpes un pārdzīvojumus, reizēm tā vien vajag, kā tikai izraudāties tuva cilvēka klātbūtnē, kas spēj atbalstīt, saprast un mierināt.

Raudāšana parāda, ka jūs nebaidāties no savām jūtām

Raudāšana, lai kāda tā arī būtu – tuva cilvēka zaudēšana, dusmas, naids, stresa situācija, bēdīga filma, varbūt pat hormonālais disbalanss – tas viss padara jūs ievainojamus citu cilvēku vidū. Taču, ja jums neizdodas noturēt emocijas, tad apkārtējo cilvēku atbalsts var palīdzēt jums tikt galā ar savām jūtām.

Raudāšana – spēcīga cilvēka pazīme, kuram ir nospļauties par apkārtējo viedokli

Reizēm dzīvē mēdz gadīties situācijas: mēs esam tik sagrauti, ka noslēdzamies sevī. Uzspīlēts smaids vai ārēji izrādīta vienaldzība – tie ir mūsu galvenie darbības instrumenti. Taču velti! Ļaujiet vaļu savām jūtām un jūs uzreiz sajutīsiet, ka kļuva vieglāk. Tie cilvēki, kas nebaidās raudāt, patiesībā ir ļoti spēcīgi cilvēki. Viņi ir spējīgi valdīt pār savām emocijām. Kad viņiem ir skumji, viņi izraudas, taču brīdī, kad notiek kas ārkārtīgi nopietns, viņi spēj veiksmīgi atrast risinājumu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!