Iemērciet kājas etiķī un ar jums notiks neticamas lietas

Iemērciet kājas etiķī un ar jums notiks neticamas lietas

Saskaņā ar ķīniešu refleksoloģijas sistēmu, uz cilvēka kājām atrodas enerģētiskās zonas, kas saistītas ar orgāniem cilvēka ķermenī.

Tas nozīmē, ka caur kājām var attīrīt organismu, atbrīvoties no toksīniem un uzlabot veselības stāvokli. Vienu reizi nedēļā iemērciet kājas etiķī un redzēsiet, kā izzūd slimības ar kurām cīnījāties. Viena no veselīgākajām procedūrām ir vanna kājām ar ābolu etiķi. Ābolu etiķa pelde kājām jau sen ir izmantota kā svara samazināšanas līdzeklis, tāpat tā atvieglo gremošanas problēmas, uzlabo elpošanas problēmas un uzlabo vispārējo ādas stāvokli.

Ābolu etiķis satur bioloģiski aktīvus savienojumus, kas iznīcina baktērijas un mikrobus. Tas novērš nepatīkamu smaku, ārstē sēnīšu infekcijas, mīkstina ādu un uzlabo ādas kvalitāti.

Vanna kājām ar ābolu etiķi:

Uzsildītu ūdeni ielej bļodā un pievieno glāzi ābolu etiķa. Kāju vannai var piepilināt iecienītās ēteriskās eļļas. Kājas peldiniet maisījumā aptuveni 30 minūtes. Šo procedūru ieteicams atkārtot vienu reizi nedēļā. Ar šo metodi var atbrīvoties arī no varžacīm – 45 minūtes kājas tur maisījumā, bet pēc tam noberž kājas ar pumeku vai pēdu vīli.

Jonu kāju vanna

Detoksikācijai var gatavot jonu pēdu vannas. Tiesa šai procedūrai ir vajadzīga speciāla jonu vanna, kas darbojas ar jonizētu ūdeni. Lai atvērtu poras ir vajadzīgs silts ūdens un jūras sāls. Šādi caur pēdām organisms atbrīvosies no toksīniem. Ja ūdens palika tumšs, tas nozīmē, ka organisms attīrījies no toksīniem!

Sāls vanna kājām

Karstā ūdenī izšķīdina 1 glāzi Epsom sāli, 1 glāzes jūras sāli; 2 glāzes dzeramās sodas. Pēc kāda laika vannai pielej ābolu etiķi un iemērc kājas uz pusstundu. Iegaumējiet, ka pēc šīs vannas variet just nogurumu, tomēr tas attīra ķermeni un paaugstina magnija līmeni.

Mālu vanna kājām

Ja Tev noderēja šie padomi, padalies ar draugiem!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!