4 veidi, kā atbildēt uz neērtiem jautājumiem tā, lai tos pārtrauktu uzdot

4 veidi, kā atbildēt uz neērtiem jautājumiem tā, lai tos pārtrauktu uzdot

Esam apkopojuši populārus un ļoti apnikušus jautājumus, un piedāvājam tev piemērotus atbilžu variantus, lai, laipni smaidot, noliktu jautātāju pie vietas. Mums visiem tiek uzdoti netaktiski, reizēm pat rupji, jautājumi. Ko vēlas šie cilvēki? Vai viņi grib pašapliecināties, lai justos labāk uz jūsu rēķina? Kas viņiem liek uzdot šos jautājumus vispirms - skaudība vai sliktas manieres? Vēl ļaunāk, ja šos jautājumus uzdod tuvi draugi vai radinieki. Tad tu vispār nesaproti, kā uz tiem reaģēt: tu negribi kļūt pret viņiem rupja, bet nevēlies arī aizmirst par savām personīgajām jūtām un pašcieņu. Pats galvenais noteikums - saglabā pilnīgu mieru! Šie cilvēki bieži vien nesaprot, ka demonstrē savas sliktās manieres, un, pat ja viņi zina, ko dara, tad tu nekad nedrīksti nolaisties tik zemu, lai atbildētu tikpat nepieklājīgi. Tu vari pati izlemt, atbildēt viņiem, ignorēt jautājumu vai pajautāt, kāpēc viņi to vēlas zināt. Tikai vienmēr ir jārunā ar smaidu un mierīgā tonī. iespējams'});">Ja iespējams, pielieto humoru, lai mīkstinātu savu atbildi, bet pēc tam maini tēmu. Varbūt cilvēks sapratīs mājienu.

Atbildes uz visnetaktiskākajiem jautājumiem

1.Cik tu nopelni?

Jautājums par naudu tiek uzdots visai bieži un tiek uzskatīts par rupju un pārlieku ziņkārīgu. Tev ir vairāki varianti, kā ar to cīnīties. Tavas atbildes atšķirsies, ja jautājumu tev uzdos kolēģis, vai tas būs nejaušs ceļabiedrs lidmašīnā. Visvienkāršākais ir atbildēt, ka tu naudas tēmu neapspried ne ar vienu, izņemot savu vīru. Vairums cilvēku tam piekritīs, bet citi, kuri var būt ļoti rupji, mēģinās uzspiest vai aizvainot tevi, lai tikai saņemtu atbildi. Neļauj viņiem šo prieku. Turpini mainīt tēmu, līdz cilvēks sāk pieņemt tavu pozīciju. Tu vari atbildēt arī oriģinālāk: ‘’Pietiekami, lai samaksātu rēķinus un atļautos nedaudz izpriecu’’ vai arī ‘’Ne tik daudz, lai varētu atļauties pilnīgi visu. Un tu?’’

2.Vai tev joprojām nav attiecību?

Daudzi vientuļi vīrieši un sievietes vecumā no 20 līdz 30 gadiem ir saņēmuši šādu jautājumu. To parasti uzdod vislabāko nodomu vadīts radinieks vai labs draugs. kurš vēlas, lai tu būtu laimīga. Tomēr, dzirdot to atkal un atkal, laimīga tu nebūsi. Ja tu joprojām esi viena, tad saki cilvēkam, ka neesi atradusi to, ar kuru vēlētos nodzīvot visu mūžu, bet, ja tu to kaut kad atradīsi, tad paziņosi to visiem, kam par to būtu jāzina. Un tāpat, kā gadījumā ar jebkuru citu neērto jautājumu, maini tēmu.

3.Vai tu esi pieņēmusies svarā?

Ja cilvēks jau pārkāpj pieklājības robežas un jautā par tavām svara izmaiņām, tad tas, iespējams, ir acīmredzami, un tu tik tiešām esi pieņēmusies svarā par dažiem kilogramiem. Lai gan tādēļ jautājums nekļūst mazāk nepieklājīgs. Ja kāds tev pēkšņi uzdod šo ārkārtīgi netaktisko jautājumu, pasmaidi un saki: ‘’Es jūtos lieliski. Bet tu?’’ Tam vajadzētu likt saprast, ka tu nevēlies jautātāju pagodināt ar atbildi uz šo nepieklājīgo jautājumu.

4.Kad jūs jau beidzot ieplānosiet mazuli?

Šis jautājums tiek uzdots daudziem pāriem. Ja tev to jautā tuvs draugs vai radinieks, varbūt tu sniegsi godīgu atbildi. Taču, ja jautātājs vienkārši ir ziņkārīgs cilvēks, saki, ka tajā mirklī, kad jūs viens otram teicāt ‘’jāvārdu’’, jūs sākāt sevi uzskatīt par pilnvērtīgu ģimeni. Pasmaidi un maini tēmu.

Par savām jūtām ir jārunā tieši

Neatkarīgi no tā, kurš un ko tev jautā, atceries vienu lietu: tev ir visas tiesības atbildēt tieši uz neērto jautājumu, pasakot cilvēkam, ka viņš tev ir licis justies neomulīgi. Esi tieša un neatstāj ne mazāko iespēju nepatīkamās sarunas turpināšanai.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!